Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam PILNĄ sprawę.

 

Planuję zakup BMW 3 starszy rocznik. Chciałem go porządnie sprawdzić przed zakupem. I tu pojawia się problem gdzie?

Zaskoczony jestem, że w Łodzi jest tylko 1 ASO BMW. Do tego ma tak tragiczne opinie?! Porażka.

 

Drugim typem, który się pokazał tu na forum są bracia Jagiełło, acz nie wiem czy są w stanie dogłębnie sprawdzić auto - zarówno lakier, podzespoły, jak i stan silnika? Z tym warsztatem jest niestety taki feler, że właściciel tam swoje autko robił. I już nie mogę mieć pewności co do uczciwości ich diagnozy, jeśli się znają (nawet jakby właściciel miał jak najszczersze intencje).

 

Gdzie w Łodzi bądź okolicach można fachowo sprawdzić autko tej zacnej marki? Cena nie gra roli, ma być fachowo i rzetelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

V-TECH ŁOWICZ

 

JMB-ELEKTRONICA

 

:arrow: Chiptuning

:arrow: Hamownia podwoziowa inercyjna

:arrow: Hamowanie na sniadanie 10:00-12:00 70zł

:arrow: Diagnostyka elektroniczna

:arrow: PowerBox

:arrow: EcoBox

:arrow: Wyłączamy filtry FAP i DPF

:arrow: Mozliwosc orgaznizacji Dyno Day przez co cena hamowania spada w zaleznosci od ilosci aut.

:arrow: Profesjonalne spawanie ukladow dolotowych i wydechowych z kwasówki na europejskim poziomie.

Pytania kierowac bezposrednio na kontakt podany na stronie lub posrednio tutaj w temacie lub na PW.

Zapraszamy do korzystania z uslug.

Kolejna hamownia w centralnej Polsce,

 

VW Polo 9N 1.9TDI po modach :) http://www.youtube.com/watch?v=OLShL1Tv0OY

BMW E36 328i po modach :) http://www.youtube.com/watch?v=Cgh9SVh1N6U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jeśli chodzi o elektrykę/elektronikę to magik od BMW ma na imię Paweł i robi m.in. dla chłopaków ze Św.Teresy - tel.602888915. Z czystym sumieniem polecam :cool2: Ma wiedzę i sprzęt.
Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
może wiecie gdzie wgrają mi nowe oprogramowanie do e46 ? czy w ogóle jest sens i co to da ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale masz na myśli program do silnika? To jest sens tylko gdy chcesz podnieść moc, ale domyślam się, że Twoje auto ma już kupę km nalatane i chyba lepiej go nie przemęczać już. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam na myśli chiptuningu (chociaż zamierzam go zrobić)

pytam zeby ktoś mnie nie ściemnił i nic nie zrobił a kase wziął..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja wczoraj odwiedziłem "serwis domański w zgierzu" (jest stronka w necie) rano jeden telefon i o 16:00 auto w rękach mechanika.podłączyłem autko do kompa na sprawdzenie parametrów i wymieniłem hamulce komplet. pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolony! warsztat nie jest może najpiękniejszy wizualnie mechanicy nie chodzą w "białych rękawiczkach" ale co ważne 1.gość nie ściemnia 2. nie naciąga!!! 3. nie kasuje jak w aso ceny naprawdę są w porządku. w warsztacie jest odpowiedni sprzęt wszystko co trzeba i zrobią chyba wszystko - gdyby ktoś potrzebował wymienić taśmę w zegarach tzw.elastomer to też mają namiar na elektronika w łódzi.

ps.to moja niepokolorowana subiektywna ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Jestem z Piotrkowa . Mam do naprawy VANOS w moim E46 gdyż głośno chodzi. Gdzie najlepiej oddać samochód w Łodzi????

Co polecacie???? Tłokiński tylko do tych w Zgierzu??? , św teresy czy może ktoś chwalił OLECH Service Kwiasowscy

Olechowska 11b ,

Czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A ja BARDZO nie polecam BMW Tłokiński. Nie dość że bardzo niegrzeczni (mimo że byłem pierwszy w kolejce to sprzedawca podał rękę swojemu kolesiowi który stał za mną i jego pierwszego obsłużył) to na dodatek w 25minut dostałem 6 różnych wycen części. A najśmieszniejsze było to że chciałem grzecznie poprosić o retrofit Xenonów w mojej BMce to najpierw "człowiek kula" powiedział że się nie da. A następnie zasugerował że mnie nie stać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie pomozcie potrzebuje jakis dobry zaklad do naprawy mechaniku w łodzkim. Dzwonilem na Teresy do braci Jagiello ale maja urlop do 15 sierpnia. Znacie jakis dobry zaklad?

 

OK wielkie dzieki to zadzwonie do nich na wizyte choc narazie znalazlem i umowilem sie w Zgierzu co bede musial zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam koledzy

Pomijając za i przeciw będę chciał (musiał) zagazować swoje auto.

Macie jakiś sprawdzony rzetelny warsztat gdzie można to zrobić ?

Proszę o opinie poparte faktami.

I czy może kojarzy ktoś z was warsztat : http://www.autogaz.lodz.pl/

Dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj dzwoniłem do poniższego serwisu, który jest polecany w tym wątku:

 

OLECH Service Kwiasowscy

Olechowska 11b

Łódź

 

w e32 750, chciałem wymienić dyferencjał, drążki boczne oraz środkowy, a Pan mi na to, że wymiana dyfra 300 netto i od każdego drążka 100 netto, a jak będą śruby zardzewiałe to trzeba liczyć 50 netto extra od drążka. W sumie daje to 750 PLN netto, ponieważ śruby są zardzewiałe, co jest oczywiste. Doznałem szoku po prostu!! Do tego jeszcze 100 netto za zbieżność.

pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy!

 

Zwracam się do was z prośbą o polecenie mi dwóch miejsc:

1. Znacie jakiś warsztat, który zajmuje się zabezpieczaniem podwozia?

2. Szukam jakiegoś składu, sklepu gdzie sprzedają używane felgi, koła itp- muszę kupić tani koła zimowe

 

Pozdrawiam,

http://img837.imageshack.us/img837/3526/5vk4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Nie wiem czy to akurat pasuje do tego działu ale jak ktos potrzebuje czesci do e30 lub e36 lub innej BMW to warto zadzwonic na pewien szrot w okolicach bełchatowa. Czesci maja naprawde dobre, wybor jest naprawde spory wiec mozna marudzic,ceny sa bardzo niskie a najwzniejsze własciciel sie zna na tym co robi, jest uczciwy i zawsze doradzi co lepiej zrobic i co kupic.Nie wciska towaru mówiac ze to igla tylko po prostu mówi ze cos ma ale nie jest to w najlepszym stanie i odradza kupno takiej czesci. Kupowalem tam troche gratów na przod do swojej e 30 i naprawde byłem milo zaskoczony(wiem co mowie bo sam pracowałem bardzo długo na konkretnym szrocie i wiem jak to wyglada od srodka a u tego sprzedawcy wszystko jest ok). A tu jest nr na ten szrot 501103769.

 

 

 

panowie

powie mi ktos gdzie dokłądnie sie ten szrot znajduje ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Prosba o pomoc,

 

Gdzie zajechac z e38 740 na sprawdzenie/diagnoze automatu? (wchodzi w tryb awaryjny)

 

OLECH SERVICE, Olechowska 11b

 

Co do BMW to lepiej nikt się nie zna.

 

przeciez ten olech specjalizuje sie w oplach i saabach... czyzby bmw tez? orientujesz sie czy maja GT1 ????

 

poza tym olechem ktos poleci mi serwis bym mogl sprawdzic przed zakupem e39 525 d ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.