Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Fajna reklama :lol:

 

dokladnie... w tym dziale nie powinni sie wypowiadac forumowicze, ktorzy zarejestrowali sie wlasnie w tym celu :)

 

a do Marek to z powodu tego spamu z pewnoscia nie pojade

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna reklama :lol:

 

dokladnie... w tym dziale nie powinni sie wypowiadac forumowicze, ktorzy zarejestrowali sie wlasnie w tym celu :)

 

a do Marek to z powodu tego spamu z pewnoscia nie pojade

Wejście do "Polecanych.." powinni mieć forumowicze z ilością postów powyżej np 100. Byłoby trochę mniej ANTYreklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę podkreślic ,że nawet 2xASO i 2 prywatne warsztaty sobie z tym nie poradziły :evil: . Także za to jestem MagPolowi wdzięczny :clap: . Jednak wyżej wymienione minusy zraziłem się do nich na jakiś czas.

 

jakie to byly usterki ? Ciekaw jestem z czym sobie ASO nie poradzilo.

Podaj tez, ktore ASO, to wtedy bedzie latwiej innym :) Moim zdaniem,rzecz jasna, omijac takie "ASO" :)

 

ASO (Inchcape i FUS) nie poradziło sobie z drgającą kierownicą przy hamowaniu kazali wymienic tarcze ,a tarcze były nowe :mad2: . Nie wymieniłem i pojechałem do MagPolu ,gdzie wymienili mi 2xwahacze z silentblockami z przodu i po kłopocie :clap: . A ja już się bałem ,że to coś poważniejszego i teraz kierownica nie bije przy hamowaniu ,ani z 60 ,ani ze 160 km/h :dance: . Nawet "spece" od zawieszenia ,którzy ustawiają geometrię i byli polecani na tym forum tego nie wyeliminowali (jeszcze z dużą niechęcią podeszli do sprawy). MagPol z tym się spisał ,ale trochę się zniechęciłem przez długie czekanie (2xtygodnie + ok. 2 godzin na wjazd + niedokończenie kilku spraw ,które były na 2 godziny roboty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od wczoraj jestem właścicielem BMW 520i, pierwsza moja beemka...

 

Stąd moje pytanko, w którym z tych wszystkich warsztatów najlepiej zdiagnozowac autko (chodzi mi o podlaczenie go do kompa, sprawdzenie przebiegu, sprawdzenie zawieszenia no i oczywiście wymiana wszystkich płynów i filterków).

 

pozdrawiam,

trebor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ASO Rawski BMW w Markach to mam mieszane uczucia pare razy pytalem sie o ceny uslug i nie byly to atrakcyjne ceny i konkurencyjne dla zwyklych warszatow ale to jest ASO np: nabicie klimy do e39 koszt 140zl+odgrzybianie 80zl umnie w miesicie warsztaty od klimy robia to za 200zl w sumie podlaczenie pod kompa to bylo ok 100zl zdjagnozowanie czegos tam nastepne 100zl, maja tez czesci uzywane a jak nie maja na miejscu to sprowadzaja np lampa do e39 uzywka przod po lifcie (ringi) 1szt -1900zl wiec chyba troszke duzo:).Wogole to maja w srodku dwa auta CLK i SL nie wartych swojej ceny Dziwne ze w ASO BMW w salonie sa dwa mesie hahaha zamiast fajnych beemek :P Pozdro Edytowane przez nyga2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od wczoraj jestem właścicielem BMW 520i, pierwsza moja beemka...

 

Stąd moje pytanko, w którym z tych wszystkich warsztatów najlepiej zdiagnozowac autko (chodzi mi o podlaczenie go do kompa, sprawdzenie przebiegu, sprawdzenie zawieszenia no i oczywiście wymiana wszystkich płynów i filterków).

 

pozdrawiam,

trebor

 

Odezwij sie do mnie na gg albo telefonicznie. Jutro jade do swojego magika - poslalem Ci namiar na PW ale jeszcze nie wyszlo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuje adres kogos kto sie naprawde dobrze zna na elektryce bmw e32 i nie zrobi zadnej partaniny, poprostu kogos bardzo uczciwego i dokladnego, bo mam ostro popiepszona elektryke i chce zrobic z tym pozadek, samochod jezdzi, ale rozne rzeczy dzieja sie z reszta.

szukam kogos z warszawy, najepiej zeby mial doswiadczenie z e32, bo nie chce kogos kto bedzie robil jakies przerobki , tylko poprawia mi to tak jak producent to kiedys zrobil ;).

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest taniej remont 0d 3500zł to wcale nie jest drogo wiesz ile kosztuje wiązka elektryczna w skrzuni nawet 800zł koszuczek sprzęgłowy jeden z 4 300-500zł dobry olej 8l mieści się w skrzyni badziew 100 dobry 350zł są drorzsze po 100zł za litr. Karzdy bieg ma cewki od 180zł urzywana po 600nowa policz prosze ile wyjdzie?

 

na pewno sporo wiecej niz koszt zakupu.. slownika ortograficznego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ile kosztuje remont skrzyni to ja wiem, juz raz zaplacilem zlodziejom, ktorzy skasowali mnie 4k zl, wymienili tylko olej i do tego zle zlozyli skrzynie, ktora sie rozwalila i zaplacilem drugi raz duzo wiecej

 

nie zmienia to faktu, ze twoj post jest zupelnie nieczytelny

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Minal weekend wiec moge powiedziec wiecej :)

 

- Prymasa Tysiaclecia 60/62 - Grzegorz Grono Serwis.

Wyszlifowalem sobie ryski na autku pod czujnym okiem chlopakow i Grzegorza. Niby nic ale od czegos trzeba zaczac poznawac swoje autko ;)

 

- Jeszcze raz Finałowa 7 BMmotors takze ich polecam i zachwalam.

 

Poki co 2 miejsca mi wystarcza jakbyscie chcieli dokladny dojazd do tych miejsc sluze pomoca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem wielkokrotnie wspominany na tym forum warsztat Mag-Pol [/b][/b]w Piasecznie. Przyznaję: bardzo rzeczowi, kulturalni i fachowi ludzie. Już sam kontakt telefoniczny to miłe zaskoczenie, cała reszta terminowość czy cena zgodna z ustaleniami - żadnych zastrzeżeń.

Ponadto, a może przede wszystkim zgłosiłem się do nich z reklamacją i dopiero wtedy doceniłem podejscie do klienta w tym warsztacie. Grzecznie mnie przeproszono za błąd oraz ze starciłem czas żeby podjechać. Szczerze polacem.

P.S. Szkoda że mają tak mały zakres usług - mógłbym ich zostawić moje auto na tydzień zeby zrobili wszystko od mechaniki po lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERDECZNIE POLECAM WARSZTAT SAMOCHODOWY AUTO KOMPLEKS PRZY

ŁOPUSZAŃSKIEJ 31 A W WARSZAWIE

WJAZD PRZEZ STACJĘ LOTOS

TEL. 22 846 62 30

 

NAPRAWĘ MASZ GRATIS PŁACISZ TYLKO ZA CZĘŚCI

 

WARSZTAT GODNY POLECENIA ZNAJĄ SIĘ NA NAPRAWACH

 

zakładałem tam gaz. krótko mówiąc: totalny brak kultury, hamstwo i buractwo.

zdecydowanie nie polecam

Podpisuję się rękami i nogami. Monterzy (oprócz najmłodszego) to paniska, którym wydaje się, że dostąpiłeś zaszczytu zakładając u nich instalkę. Niestety będę musiał szarpać się z burakami podczas okresu gwarancyjnego jeśli coś się popsuje :evil:

Hazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat o szerokiej specjalizacji w Wawie a konkretnie na Wólce Węglowej - wjazd na przeciwko bramy głównej Cmentarza Północnego niebieska brama kierować sie za znakiem "Wulkanizacja" i drogowskazem "Serwis opon" - jest tuż obok. Zakład wygląda niepozornie ale auta marki BMW maja w jednym paluszku. Kolega mi polecił szukałem chyba z godzine ale nie żałuje bo teraz gdy mam jakiś problem udaję sie tylko do nich, mechanik ZAWSZE stawia słuszną diagnozę nie podchodząc nawet do auta :shock: z Beemkami robia wszystko naprawy powypadkowe remonty przeróbki naprawy główne silników wsio na placu zawsze stoi kilkanascie aut. Serdecznie polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze badzmy powazni naprawde :doh: otoz zdarzyło sie pare razy, ze gdy mialem z autem jakis problem i nie moglem znaleść jego przyczyny udawałem sie do tego warsztatu. Zastając mechanika przy pracy prosiłem go by udał sie do mojego auta ktorym przyjechalem i sprobowal mi pomoc. Nie przerywajac pracy zadawal mi zawsze to samo pytanie -A w czym problem? Tutaj opisywałem objawy, czynnosci ktore wykonalem i elementy ktore sprawdzilem. Zaraz potem mechanik sugerował mi co moze być przyczyną. Oczywiscie pozniej okazywalo sie ze to nie bylo tylko TO albo akurat TO ale z a w s z e była to myśl w dobrym kierunku. Tym własnie zdaniem chciałem podreslic jego fachowość i duże doświadcznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik ZAWSZE stawia słuszną diagnozę nie podchodząc nawet do auta :shock:

Magik jakiś czy co? Przez telefon też daje "ZAWSZE słuszną diagnozę" ? :duh: :modlitwa:

Czyli mogę mu napisac maila z objawami ,a on stwierdzi jaka jest przyczyna ?

 

przedziwne, ze ludzie moga sie czepiac takich rzeczy. gdyby nie dalo sie diagnozowac, stawiac hipotez "na odleglosc" to po co byloby forum!? jest oczywistoscia, ze doswiadczony mechanik/elektryk wiedzac jakie sa objawy, moze z duzym prawdopodobienstwem wskazac na potencjalna przyczyne usterki. np. cos dziwnie piszczy w silnku a co pare kilometrow wyrzucal z wydechu kleby bialego dymu. przeczuwalem tragedie i ogarniala mnie rozpacz. a z forum w nocy a rano od mechanika dowiedzialem sie - spoko, to membrana. i co - magia! okazalo sie membrana.

 

zeby sie admin nie czepial za watek poboczny. dodam Minskiej 37 na Grochowie to jest to zaklad dla ktorego pozostalem przy bmw (po ciezkich przeprawach z rozbitym e34). elektronika, elektryka, mechanika, klimatyzacje. polecam z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio coś zaczeło mi churgotać pod maską, już myślałem że to rozrząd,

pojechał do polecanego warsztatu na FINAŁOWĄ 7 (BAUR), i Tamtejsi "specjaliści" orzekli zgodnie że to koło pasowe. Więc zamówiłem koło pasowe (cena 800zł) i umówiłem się na wymianę. Pojechałem "specjaliśi wymienili mi koło zapalam silnik , jakież było zdziwienie wszytskich, hałas nie ustał. Po żmudnuym dochodzeniu okazało się że winne było łozysko w alternatorze koszt naprawy 100 zł. I tak oto dzięki tym specjalistą mam o 1000 zł w portfelu mniej. Jesli kotoś nie ma co robić z kasą to niech do nich jedzie! Ja gorąco odradzam!!!

wazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio coś zaczeło mi churgotać pod maską, już myślałem że to rozrząd,

pojechał do polecanego warsztatu na FINAŁOWĄ 7 (BAUR), i Tamtejsi "specjaliści" orzekli zgodnie że to koło pasowe. Więc zamówiłem koło pasowe (cena 800zł) i umówiłem się na wymianę. Pojechałem "specjaliśi wymienili mi koło zapalam silnik , jakież było zdziwienie wszytskich, hałas nie ustał. Po żmudnuym dochodzeniu okazało się że winne było łozysko w alternatorze koszt naprawy 100 zł. I tak oto dzięki tym specjalistą mam o 1000 zł w portfelu mniej. Jesli kotoś nie ma co robić z kasą to niech do nich jedzie! Ja gorąco odradzam!!!

wazik

 

Hmm ale ja nie rozumiem dlaczego to Ty musiales poniesc koszty ich bledu i dlaczego to TY zakupiles czesc a nie oni.

U dentysty tez kupujesz material na plomby albo gaziki u lekarza lub igly ? :>

 

Ja od 3 miesiecy czekam na FV od nich i za kazdym razem cos wypada.

Faktem tez jest, ze malo u nich kasy nie zostawilem ale nie na zasadzie "kupic i odlozyc na polke".

 

Reasumujac, ja z ich pracy jestem zadowolony! :)

Edytowane przez papik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.