Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

SERDECZNIE POLECAM WARSZTAT SAMOCHODOWY AUTO KOMPLEKS PRZY

ŁOPUSZAŃSKIEJ 31 A W WARSZAWIE

WJAZD PRZEZ STACJĘ LOTOS

TEL. 22 846 62 30

 

NAPRAWĘ MASZ GRATIS PŁACISZ TYLKO ZA CZĘŚCI

 

WARSZTAT GODNY POLECENIA ZNAJĄ SIĘ NA NAPRAWACH

 

zakładałem tam gaz. krótko mówiąc: totalny brak kultury, hamstwo i buractwo.

zdecydowanie nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharstwo Lakiernictwo Pojazdowe

Jerzy Mitka i Dariusz Cybe

ul. Bema 71B

tel. 022 632 80 12 kom. 0604 277 455

Wjazd z Kasprzaka w Bema, po lewej stronie jest EuroAGD, a po prawej warsztaty, wjazd na samym końcu w prawo za warsztatami, warsztat jest w drugim rzędzie. Naprawdę polecam robią bardzo porządnie i są w tani.

Oleje i płyny Pentosin 0694679252 Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W Grójcu najlepszym mechanikiem od BMW i nie tylko jest zakład Mechaniki Samochodowej 05-600 Grójec ul. Armii Krajowej 44. A czemu ponieważ wszyscy z Panów Mechaników maja samochody marki BMW od wielu lat. Po drugie miła i fachowa obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

jestem tutaj nowy dzieki temu forum pojechalem do Mag-pol no i czas oczekiwania to 1,5 tygodnia mila obsluga tylko tyle narazie moge powiedziec o tej "klinice" wiecej napisze jak moja niunia wyjedzie po przegladzie i naprawie drobnych usterek.

 

Niemniej chcialbym polecic warsztat "szklarzy"

 

http://www.jaan.com.pl/autoglass/pl/kontakt/mapa/mazowieckie/ Warszawa ulica Polczynska - mialem odprysnieta przednia szybe poniewaz wieksza usterka niz pieciozlotowka nie dostalem gwarancji na naprawe ale tez nic nie zaplacilem !!!!!! Przednia szyba do e46 2000r kosztuje kolo 440pln plus wymiana 200pln, no i powiedziano mi ze niewiadomo ile pojezdzeczy tydzien czy 5 lat ale jakby cos sie dziala to zapraszaja na wymiane no i mam nadzieje ze juz tam nie zawiatam ;) ale nie dlatego ze cos jest nie tak tylko dlatego ze naprawa szyby mnie przezyje :D

 

 

 

no i odebralem autko z Mag-Pol Bis co moge powiedziec ? obsluga na 10+

cena za robocizne -10 (czemu minus bo taniejsie chyba nie da ;-) ) zostaly mi walki z elektryka ale dostalem namiary na zaufanych ludzi i jezeli cenowo wyglada podobnie do Mag-Pol to jade w ciemno

 

DZIEKUJE za to forum bez niego czlowiek by zginal wiecej napisze jak wroce od elektryka

Edytowane przez studentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wie ktoś na temat serwisu !Niezależny Serwis BMW Osowiecki!

na ul.Ojcowska 2 w stronę wilanowa .Czy nie jest za drogi i partacz.Bo według mnie to istnieje u nich polityka Wymiana na nową część.Proszę o komenty.Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mozecie mi polecic jakis warsztat w Warszawie, ktory moglby mi pomoc w ocenie kupowanego BMW E39? Nie mowie o AutoFus za 1000 zl tylko czyms Wam znanym.

 

Dziekuje

Wstrzasaj i kasaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam własnie dziś korzystałem z usług serwisu MAG POL w Piaseczne na ul Przesmyckiego 58 i jestem bardzo zadowolony z usług jak i obsługi .Koszt naprawy niewielki w porównaniu co do innych w okolicy Piaseczna także gorąco polecam 100% zadowolenia chłopaki wiedzą za co się wziąć.Jeszcze raz polecam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mechaniorów na ojcowskiej to też tam byłem 2 razy ale myślałem ze nawet rozsądnie biorą dopóki nie zepsuł mi się pływak w baku to oczywiście za podłączenie 100 + 80 sprawdzenie i wyjęcie + nowa częśc za aż 430 zeta . i własnie pomyślałem ze niezłe naciągacze a do tego i partacze.Kontrolka airbag się zapaliła z powodu jakiegoś błedu a oni oczywiście kazali wymienić cały fotel bo nie opłaca się wymieniać maty.Ha ha niezli co ??!!!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mechaniorów na ojcowskiej to też tam byłem 2 razy ale myślałem ze nawet rozsądnie biorą dopóki nie zepsuł mi się pływak w baku to oczywiście za podłączenie 100 + 80 sprawdzenie i wyjęcie + nowa częśc za aż 430 zeta . i własnie pomyślałem ze niezłe naciągacze a do tego i partacze.Kontrolka airbag się zapaliła z powodu jakiegoś błedu a oni oczywiście kazali wymienić cały fotel bo nie opłaca się wymieniać maty.Ha ha niezli co ??!!!.
Nikogo nie bronię, ale nie rozumiem czemu piszesz że nowy pływak kosztował aż 430? Jak Cię orżnęli to możesz mieć pretensje, ale jak tyle kosztuje to o co Ci chodzi? A co do fotela po prostu zadbali o Twoją kieszeń mata + wymiana wyszłaby widocznie drożej niż używany fotel z dobrą matą.
Oleje i płyny Pentosin 0694679252 Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jak większość na tym forum MAG POL BIS z Piaseczna, ale także warsztat AUTO-GLASS w Raszynie (wymiana szyb, uszczelnianie i klejenie pękniętych szyb), chciałem wymienic przednią szybe w Z3, ale Pan Przemek z AUTO-GLASS tak mi ją wypolerowal, ze nie ma sensu jej wymieniac. Nawiasem mowiac jezeli zaszLaby taka koniecznosc to nie jest to u niego taki ogromny koszt jak sobie wyobrażałem. Poza tym... Pan Przemek kocha bunie i na wizytówce swojego zakladu ma taki samochodzik jak mój (srebrne Z3)

 

kontakt: www.autoszyby.waw.pl

tel. (22) 720 21 19

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Mozecie mi polecic jakis warsztat w Warszawie, ktory moglby mi pomoc w ocenie kupowanego BMW E39?

Bez zbędnych opłat pomogę :idea:

Pozdrawiam :D

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wie ktoś na temat serwisu !Niezależny Serwis BMW Osowiecki!

na ul.Ojcowska 2 w stronę wilanowa .Czy nie jest za drogi i partacz.Bo według mnie to istnieje u nich polityka Wymiana na nową część.Proszę o komenty.Dziekuję

 

kilka lat temu nie poradzili sobie z problemem elektrycznym w moim e34. 2 razy u nich bylem. za drugim razem wizyta byla wrecz nieprzyjemna. zdecydowanie nie polecam. mozesz oczywiscie brac poprawke na to, ze bylo to kilka la temu. wtedy chyba jeszcze co gorsze mieli autoryzacje bmw. niestety biznes jest okrutny - nigdy wiecej do nich nie pojechalem choc mialem blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z czystym sumieniem mozge polecic warsztat MCARS, na ul.Rzemieślników 11, (22 353 28 67). Mila i bardzo fachowa obsluga, wlasnie odebralem samochod i po wizytach w 2 innych warsztach, gdzie mechanicy nie usuneli problemow, jestem pozytywnie zaskoczony. Auto jedzi tak jak powinno, jeszcze raz polecam.

 

Jubiidk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w Warszawie znajdę sklep z częściami do BMW ?

Serdeczne dzięki.

 

Na Narbutta!

Maciek, MB /8 Club Poland

kiedyś miałem E23 735 '81, E30 318 '85, E36 318is '91, E34 525tds '94 teraz E36 318iAC

NIE MAM DACHU NAD GŁOWĄ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja odwiedzam BMW Pawłoski w Lomiankach, jestem z nich bardzo zadowolony i moge spokojnie ich polecic.

jedna z wypowiedzi opisuje ze nie da sie z nimi targowac i sa nie mili (buce czy jakos tak).

ja jakos tego nie zauwazylem, w porzadku kolesie, fachowa obsluga.

mialem problemy z zawieszeniem pneumatycznym- moja beemka usiadla jak kaczka na kolach. Pare godzin na warsztacie, nieprzyprawiajacy o zawal serca rachunek i wszystko w wozie jest teraz ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich posiadaczy disla w warszawie i okolicach.

Trzymajcie sie z daleka o serwisu MABI na bielanach.

 

Oddalem tam samochod. Do naprawy byla glowica i wymiana uszczelki.

Na start szacunek calej naprawy 3000PLN (to chyba moze rzeczywiscie tyle kosztowac). Po rozkreceniu silnika czlowiek informuje mnie ze do zrobienia jest takze turbina, szacunkowy koszt 1500PLN (to tez chyba norma). W trakcie naprawy gosc twierdzi ze jest zapieczony jeden pierscien na tloku i jak wszystko jest rozkrecone to on to zrobi bo to bedzie NIEWIELE kosztowac ale nie powiedzial ile. Dzisiaj dzwoi i mowi ze wszystko jest naprawione i koszt wynosi UWAGA 11 000 PLN. Powymienial mi mase rzeczy twierdzac ze tego wymagaly bez konsultacji ze mna. To NIEWILE to byla wymiana wszystkich pierscieni i rzekome prostowanie walu za 1800 PLN.

Teraz po konsultacjach z prawnikiem bede walczyl o swoje prawa.

 

Nie wiem czy MABI dobrze naprawia samochody ale wiem ze naprawia ludzim rzeczy ktorych wcale nie chcieli naprawiac.

Takze ostrzegam wszystkich przed kozystanie z takich uslug.

Czy ktos z was mial podobne sytuacje z tym serwisem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielić sie z wami informacja jak zakończyła sie moja przygoda z MABI.

Otórz dzisiaj odberałem auto i wykłóciłem sie ze place tylko za naprawę głowicy wymianę uszczelki i naprawę turbiny, w sumie 4800 PLN.

Ale za to super pan w MABI coś pogmerał mi w aucie i teraz:

- Auto nadal dymi

- Brak mocy, chyba od turbiny (jakby jej nie było)

- Na wolnych obrotach pracuje totalnie nierówno.

 

Zaznaczam ze przed naprawa wszystkie te usterki były nieobecne.

A wiec pozostawiam czytelnikowi ocenę fachowości i uczciwości serwisu MABI

w Warszawie na Sokratesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.