Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio skorzystałem z usług Adam Serwis w Osowej. Byłem tam po raz drugi i mam mocno mieszane uczucia. Pierwszy raz pojechałem na wymianę oleju w silniku. Przy okazji stwierdzono luz na tylnym górnym wahaczu. Dwa dni wcześniej robiłem przegląd na stacji diagnostycznej i tam było wszystko ok. Dla własnego spokoju pojechałem do znajomego i on również stwierdził jak stacja diagnostyczna ze jest ok. Wiec cos mi tu nie tak. To było jakieś 2 miesiące i 5tys km temu. W zeszłymtygodniu pojechałem po raz drugi do Adam Serwis, tym razem na wymianę oleju w skrzyni biegów świec i uszczelek koło świec (wstyd, bo nie pamiętam jak to się fachowo nazywa). Wymiana oleju jak mi powiedziano miała trwać do 3 godzin. Zajechałem po niecałych dwóch to olej był juz rzekomo wymieniony a Panowie wykręcili juz świece i wymieniali uszczelki. W międzyczasie zdążyli juz przejrzeć cale zawieszenie gdzie stwierdzono ze do wymiany jest prawy amortyzator łącznik stabilizatora i wahacz. O tyle tym razem juz nic nie wspomnieli, dziwne, bo nic nie robiłem, pomimo iż przy ostatniej wizycie sami zalecali. Oleju do skrzyni jak sami mówili, zasięgałem tez info u innych źródeł miało wejść ok. 6 litrów a weszło 7,5. Gdy się umawiałem litr oleju miał kosztować 50zł, przy płaceniu cena urosła do 60. Na sama wymianę oleju, pomimo iż niby to dożywotni zdecydowałem się, ponieważ zaczął mi raz na dziesięć szarpać przy wkładaniu wsteczny. Po wymianie miało to się poprawić wg różnych źródeł jak i samego stwierdzenia Pana z Adam Serwis. Ja żadnych zmian niezauważylem. Szczeże to nawet nie jestem pewien czy olej został wymieniony. Ponadto uszczelki, które wymienione były, zajrzałem do nich po dwóch dniach były spocone w oleju, wiec nie wiem czy nie uszczelnili czy nie wytarli śrub po ich wymianie. Czy tak czy tak to nie za dobrze to o nich śiwadczy. Ja osobiście mam bardzo mieszane uczucia i chyba się juz nie skuszę na ich usługi. Za wymianę oleju, filtra, uszczelki, świec i uszczelek w okolicach pokrywy zaworów z moimi świecami zapłaciłem 1068zl. Czy dużo czy mało sami oceńcie:). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdecydowanie polecam warsztat "Ryś" w Gdyni Cisowej.

Rzetelna i miła obsługa, ceny często okazują się niższe niż oferowane przez telefon. Swego czasu chciałem musiałem wymienić turbinę, u "Rysia" zaproponowano mi o 50% niższą cenę za tę usługę niż u Adama.

 

Pozdrawiam, Jawor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie bedzie. Jezeli chodzi o koszty jakie ponioslem w Adam Serwis to do tego nic nie mam. Za wymiane oleju w silniku zaplacilem tylko za materialy, za wymiane swiec i uszczelek, oleju w skrzyni aut, sprawdzenie sond labmda 140zł wiec wydaje mi sie ze raczej normalnie.

Ale sposob wykonania uslug nie budzi zaufania. Za reke nie zlapalem:) ze wcisneli kit, ale mi cos tu nie gra a sprawdzic nie ma jak. Na drugi raz trzeba bedzie stac nad mechanikiem i pilnowac:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja polecam Fote Jeszcze nie widzialem lepszego podejscia do klienta Do tego mam 100% pewnosc ze jak cos chce to zrobia dokladnie to o co prosilem Nastepna zaleta jest czystosc jaka panuje w warsztacie Ceny moze nie sa rewelacyjne ale napewno warte uslug jakie swiadcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie polecam serwis BMW Kulesza Gdynia ul. Hutnicza 9 byłem tam ostatnio kilka razy z moim e46 i jak dotąd bez pudła wcześniej mój ojciec serwisował tam swoje e39 i również wszystko było jak należy miła profesjonalna obsługa serdecznie polecam.
www.bmw-3city.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi Adam Serwis to rowniez mam mieszane uczucia

 

bylem jakis miesiac temu u nich na przegladzie. Zwykla wymiana oleju, itd. Zwykly standard co 10 tys km.

 

Po pierwsze kosztowalo mnie to 15 zl wiecej niz w WFK, niby blizej mam na Osowa ale to w sumie nie wiem czemu

 

Po drugie zostalem skasowany netto.

W Wfk zawsze bylem pytany czy zycze sobie paragon czy fakture.

Tu szef schowal kase do kieszeni i zadnym potwierdzeniu nie bylo mowy. Nie bede dalej komentowal.

 

Po trzecie sprawdzono mi zawieszenie i stwierdzono lewy wachacz do wymiany. Pojechalem do mojego diagnosty i okazalo sie ze do wymiany to sa dwie koncowki, a nie wachacz.

 

To tyle

 

Ogolnie to wole jezdzic dalej do Wejcherowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jesli ktos by mial problem z klimatyzacja to z czystym sumieniem polecam warsztat na Rotmance w Pruszczu

 

Lecar - Klimatyzacje samochodowe

83-010 Pruszcz Gdański - Rotmanka, Cyprysowa 1C tel. 0602-833-257

e-mail: lecar@poczta.onet.pl

WWW: www.lecar.com.pl

 

Bylem tam dzisiaj

 

Szybko, fachowo, wszystko zostalo mi dokladnie wyjasnione i dobrze zrobione

 

 

Odradzam warsztat w Gdańsku na ulicy Słowackiego

 

PPHU. REGEMET Genowefa i Czesław Duchała 80-257 Gdańsk, Słowackiego 3 tel.344-44-11 fax 344-44-53

e-mail: regemet@regemet.com.pl

WWW: www.regemet.com.pl

 

krotko powiem:

 

Zlodzieje badz lamery

 

 

Dokladnie to tak:

 

Najpierw pojechalem na Slowackiego.

Wyszedl mily pan, poprosil o otworzenie maski, zapalenie auta, wlaczenie klimy. Popatrzyl i powiedzial, ze prawdopodobnie trzeba nabic, calkiem mozliwe, ze to kompresor, ale trzeba sprawdzic.

Zeby nabic u niego to musi przerobic na nowy czynnik, koszt 450 zlotych

ustalilismy, ze najpierw ssprawdzi za 100 zl, potrm ewentualnie za nabicie doplace 350

 

Umowilismy sie za godzine, dwie. W miedzyczasie bylem w Straszynie, wiec podjechalem na Rotmanke.

 

Tam okazalo sie, ze mam juz auto przerobione na nowy czynnik, sprawdzono kompresor i stwierdzono, ze sprzeglo dobrze sie zalacza, klima, trzeba tylko nabic. Koszt to 200 zł

 

na konice doslalem jeszcze kolor i za tydzien, dwa mam podjechac na sprawdzenie szczelnosci.

 

Nie wiem co chcieli przerabiac na Slowackiego, bardzo mnie to ciekawi, chyba jutro podjade i poprosze o dokladne wyjasnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy był ktoś może w salonie Hirsch & Pleszewski

Gdańsk ul. Reduta Żbik 4

 

http://www.premiummotors.pl

 

z tego co wynika ze strony www jest to salon rocznych bmw są też dealerem AC Schnitzer no i mają serwis.

 

jak ich ktoś odwiedzi to niech podzieli się wrażeniami :)

 

pozdrawiam.

www.bmw-3city.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz chyba nie ma idealnego zakladu. BM Serwis i Rutkowski Scierwis to tragedia, WFK moze jest i dobre ale sa za daleko od 3miasta. Do Adama jezdze dosc dlugo i napewno nigdy mnie nie oszukano - ceny moze czasem zbyt wysokie ale robote wykonuja solidnie a elekryka maja chyba najlepszego w okolicy :)

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz chyba nie ma idealnego zakladu. BM Serwis i Rutkowski Scierwis to tragedia, WFK moze jest i dobre ale sa za daleko od 3miasta. Do Adama jezdze dosc dlugo i napewno nigdy mnie nie oszukano - ceny moze czasem zbyt wysokie ale robote wykonuja solidnie a elekryka maja chyba najlepszego w okolicy :)

 

 

rysio rocks !!

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakład pomiędzy Starogardem Gdańskim a Zblewem a dokładnie w Nowej wsiZakład nazywa się HEREK jak jedzie się ze starogardu do zblewa to po prawej stronie byłem tam z moją e36 i zrobił na miejscu a mechanik kolega mówił że nic nie da rady zrobić

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jak z tymi namiarami na bdb. lakiernika w okolicach Gdyni,bo mam do roboty nadkola ,a naprawde bym chciał,żeby mi to zrobił pożądnie

 

 

 

:modlitwa: Prosze poradzcie mi gdzie się mam udać :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz miał 2 dni wolnego a klient i tak zapłaci. Tę zasadę wyznaje warsztat w Gdańsku przy Grunwaldzkiej za stacją orlenu (naprzeciw media marktu). Potworna nieterminowość wołająca o pomstę do nieba. Do tego marudzenie na wstępie, że twój samochód nie taki i wogóle a ceny wcale nie niskie. Polecał ich mi mój kolega...

pzdr 4all

Alicja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi sie staranność w pracy - jakiś paproch z gniazda swiecy został wydłubany i wydmuchany po zauważeniu ( przed wymianą świecy , aby w trakcie nie wpadł do środka ) , natomiast wiem z doświadczenia , ze w różnych ASO pracownicy mają w pompie klienta i leją na to czy do korka wlewu oleju wpanie im klucz czy pet ...

 

 

Bigfoot święte słowa hehehe :dance:

Żyj z pasją !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś w 3 mieście dysponuje interfacem diagnostycznym? chodzi mi o to żeby ktoś był w stanie przyjechać "na telefon" i podpiąć betę do kompa.

 

Ostatnio miałem taka sytuację - betka mojej siostry (320d, nowy nabytek, jeszcze więc jej całej nie znam) po tygodniowym urlopie nie chciała wogóle zapalić, obdzwoniłem serwisy w promieniu setki kilosów i nikomu sie nie chciało przyjechać, sugerowali mi przyholowanie do serwisu. NA szczęście okazało się że to coś z alarmem i mi to od ręki usuną, ale na przyszłość wolałbym mieć jakieś konkretne namiary.

 

:modlitwa: z góry dzięki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.