Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba same skomplikowane operacje robisz:)

 

Ja 350zł cenę usłyszałem tam raz za robociznę i prawie połowę mojej V8 muszą rozebrać za to.

 

Chyba przesadzasz trochę. Ja tam od ponad roku serwisuję autko i zawsze jest tak, że więcej wydaję na części niż na robociznę :)

 

Moja koleżnaka w Fiacie Uno za wymianę sprzęgła płaciła 300zł w normalnym warsztacie.

 

Sprawdź ile w serwisie ci policzą za wymianę sprzęgła :)

 

Pozdrawiam

BMW i V8 to idealne połączenie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak najbardziej polecam WFK w Wejherowie. Jest to moja pierwsza buma, ale brat miał juz chyba 3 i zawsze oddawał do WFK. nigdy nie miał powodów do narzekania. Ja też tam pojechałem na diagnozę. podpięli do kompa, okazało się ze czujnik połozenia wałka rozrządu. musieli go zamówic. na następny dzień umówiłem się na wymianę i po sprawie. dodatkowo filtr paliwka wymieniłem.

co do cen - czujnik kosztował u nich tyle samo co na allegro z przesyłką, filtr paliwa mann tak samo.

Generalnie zawaleni są robotą i trzeba sobie umawiac termin, no ale nie ma się czemu dziwic skoro przed warsztatem nawet auta na tablicach z okolic Koszalina stoją.

montrealblau metallic

http://images32.fotosik.pl/159/5915b878132dde91.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba same skomplikowane operacje robisz:)

 

Ja 350zł cenę usłyszałem tam raz za robociznę i prawie połowę mojej V8 muszą rozebrać za to.

 

Chyba przesadzasz trochę. Ja tam od ponad roku serwisuję autko i zawsze jest tak, że więcej wydaję na części niż na robociznę :)

 

Moja koleżnaka w Fiacie Uno za wymianę sprzęgła płaciła 300zł w normalnym warsztacie.

 

Sprawdź ile w serwisie ci policzą za wymianę sprzęgła :)

 

Pozdrawiam

 

 

spokojnie jak trzeba zapłacic to zapłace stac mnie ale po co przepłacać bmw to nie porsche ;) pozdrawiam i miłego latania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam WFK nie polecam,niby dobrze robią ale nie do końca i ceny też mają zaje... !!! dobrze traktuja tylko tych co mają nowe auta,bo droższe naprawy i więcej zarobią ( normalnie w dupę wchodzą ) widziałem na własne oczy :) zawsze mówiłem im,że mają wszystko sprawdzić,bo jeżdze w dalekie trasy i chcę mieć wszystko sprawne,a oni mają to poprostu w dupie!!! Najlepsze,że zrobili mi pompę,bo ciekła choć mi się to nie uwidoczniło w żaden sposób,a po regeneracji auto pali mi za 3,3 lub 5 razem,a oni na to że to mankament pomp :) ale się uśmiałem też mi fachowcy,a paliło za 1 bez naprawy,mogli powiadomic przed naprawa to bym to olal,gorzej jest po niż przed !!! olej w silniku to też wymieniają za bagatela 60 zł,dziwie sie ze ludzie do nich jezdza.Trzeba dalej szukac dobrego warsztatu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zawsze musi narzekać ... ja do nich na pewno nie należę . Mowa o WFK oczywiście .

 

przykładowe ceny jakie ja płaciłem :

 

40zł za ustawienie zaworów w M30

wymiana kompletnego sprzęgła - 200zł

wymiana oleju w silniku 20zł

wczoraj wymieniłem klocki z tyłu - 30zł wzieli

 

Ja jestem ich stałym klientem i jak mi czasami cos nie pasi w aucie (a jestem upierdliwy i przewrażliwiony) to za jakieś podłączenie pod kompa i sprawdzenie nic nie wezmą .

 

Jeżeli ktoś uważa ze to jest drogo to jemu juz nic nie pomoze . Ja generalnie jeżeli mam cokolwiek do zrobienia to jadę bezstresowo do nich bo wiem ze nie bedzie tragedii . Ponadto moge dzwonić do Tomka z każdą pierdołą i dosłownie zawracać dupe i zawsze znajdzie chwilke aby wytłumaczyć .

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zawsze musi narzekać ... ja do nich na pewno nie należę . Mowa o WFK oczywiście .

 

przykładowe ceny jakie ja płaciłem :

 

40zł za ustawienie zaworów w M30

wymiana kompletnego sprzęgła - 200zł

wymiana oleju w silniku 20zł

wczoraj wymieniłem klocki z tyłu - 30zł wzieli

 

Ja jestem ich stałym klientem i jak mi czasami cos nie pasi w aucie (a jestem upierdliwy i przewrażliwiony) to za jakieś podłączenie pod kompa i sprawdzenie nic nie wezmą .

 

Jeżeli ktoś uważa ze to jest drogo to jemu juz nic nie pomoze . Ja generalnie jeżeli mam cokolwiek do zrobienia to jadę bezstresowo do nich bo wiem ze nie bedzie tragedii . Ponadto moge dzwonić do Tomka z każdą pierdołą i dosłownie zawracać dupe i zawsze znajdzie chwilke aby wytłumaczyć .

 

Jak byś kolego nie czytał to jest to opinia na temat warsztatu,a nie narzekanie.Każdy ma prawo mieć inną,a że Ja sie dzielę z moimi doświadczeniami na temat warsztatu WFK to tylko dlatego żeby ustrzec innych przed podobnymi sytuacjami.A jeżeli jest jak piszesz,to tym bardziej warsztat nie jest godny polecenia,bo ceny powinny być takie same dla wszystkich,a nie w zależności od pogody czy humoru mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zawsze musi narzekać ... ja do nich na pewno nie należę . Mowa o WFK oczywiście .

 

przykładowe ceny jakie ja płaciłem :

 

40zł za ustawienie zaworów w M30

wymiana kompletnego sprzęgła - 200zł

wymiana oleju w silniku 20zł

wczoraj wymieniłem klocki z tyłu - 30zł wzieli

 

Ja jestem ich stałym klientem i jak mi czasami cos nie pasi w aucie (a jestem upierdliwy i przewrażliwiony) to za jakieś podłączenie pod kompa i sprawdzenie nic nie wezmą .

 

Jeżeli ktoś uważa ze to jest drogo to jemu juz nic nie pomoze . Ja generalnie jeżeli mam cokolwiek do zrobienia to jadę bezstresowo do nich bo wiem ze nie bedzie tragedii . Ponadto moge dzwonić do Tomka z każdą pierdołą i dosłownie zawracać dupe i zawsze znajdzie chwilke aby wytłumaczyć .

 

Jak byś kolego nie czytał to jest to opinia na temat warsztatu,a nie narzekanie.Każdy ma prawo mieć inną,a że Ja sie dzielę z moimi doświadczeniami na temat warsztatu WFK to tylko dlatego żeby ustrzec innych przed podobnymi sytuacjami.A jeżeli jest jak piszesz,to tym bardziej warsztat nie jest godny polecenia,bo ceny powinny być takie same dla wszystkich,a nie w zależności od pogody czy humoru mechanika.

 

 

a czy ja gdzieś napisałem że takie ceny płace tylko ja ?

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Polecam warsztat MOTO SERWIS w starej oliwie (specjalizacja bmw) duze znizki na czesci niedroga robocizna szybko milo skutecznie i niedrogo tel 502166324

Było e30 323 wąska lampa :)

Potem e34 525

Teraz e32 750 V12 :D


www.fabrykaksztaltu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również się podłączam. Planuję zrobić porządek z klimatyzacją. Włącza się kiedy chce. Sprawdzałem w 3 miejscach ale każdy co innego twierdził. Wiec jeżeli znacie w 3mieście dobrego specjalistę od klimatyzacji BMW to będę wdzięczny za namiar. (Podejrzewam, że to coś z elektryką)

Pozdrawiam

Memento Mori :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem sobie wymarzoną 540-stke, pooglądałem, była jazda próbna, wszystko działa jak należy, ale przed zakupem chciałbym, żeby sprawdził ją profesjonalnie jeszcze jakiś warsztat znający się na beemkach.

 

Kogo polecacie z okolic trójmiasta (WFK,Adam Serwis, AUTO SZPAK, inne ) i ile za takie sprawdzanie kasują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem sobie wymarzoną 540-stke, pooglądałem, była jazda próbna, wszystko działa jak należy, ale przed zakupem chciałbym, żeby sprawdził ją profesjonalnie jeszcze jakiś warsztat znający się na beemkach.

 

Kogo polecacie z okolic trójmiasta (WFK,Adam Serwis, AUTO SZPAK, inne ) i ile za takie sprawdzanie kasują?

 

Auto Szpak?

Co to jest za firma?

Specjalizują się w BMW czy mechanicy od wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ktoś zawsze musi narzekać ... ja do nich na pewno nie należę . Mowa o WFK oczywiście .

 

przykładowe ceny jakie ja płaciłem :

 

40zł za ustawienie zaworów w M30

wymiana kompletnego sprzęgła - 200zł

wymiana oleju w silniku 20zł

wczoraj wymieniłem klocki z tyłu - 30zł wzieli

 

Ja jestem ich stałym klientem i jak mi czasami cos nie pasi w aucie (a jestem upierdliwy i przewrażliwiony) to za jakieś podłączenie pod kompa i sprawdzenie nic nie wezmą .

 

Jeżeli ktoś uważa ze to jest drogo to jemu juz nic nie pomoze . Ja generalnie jeżeli mam cokolwiek do zrobienia to jadę bezstresowo do nich bo wiem ze nie bedzie tragedii . Ponadto moge dzwonić do Tomka z każdą pierdołą i dosłownie zawracać dupe i zawsze znajdzie chwilke aby wytłumaczyć .

 

 

:8) WITAM SERDECZNIE.. CZY MOŻE ORIENTUJE SIE PAN JAKI JEST KOSZT WREGULOWANIA ZAWORÓW W E34 Z 1991...W WFK

POZDRAWIAM PROSZE O WYSŁANIE KONTAKTU MI DO PANA TOMKA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Moja opinia o serwisie Rutkowski nie należy do pozytywnych. Zostawiłem u nich auto w celu diagnozy stuków w zawieszeniu, pan mechanik wziął metalowy pręt postukał w wahacz, ponasikał ponaginał i od razu postawił diagnozę DO WYMIANY! nowy oryginał ok 800pln sztuka!!!! (1800pln z wymianą )

Postanowiłem zweryfikować tą jakże szybko postanowioną diagnozę i okazało się ze wahacze tuleje są w jak najlepszym porządku jedynie łącznik stabilizatora ma luzy i stuka co bardzo dokładnie zademonstrował mi mechanik, 90pln (lemforder) + 20pln wymiana :)

Uważajcie na tych mocno przekonywujących panów z brzeźna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i podłacze sie do opini o "Rutkowski Serwis z Brzezna w Gdańsku" niestety niemam dobrych wrażeń z serwisu u nich! Po pierwsze przy wymianie oleju zerwali mi gwint w misce olejowej i to napewno oni gdyż w ten sam dzień olej wyciekał przez śrube , a prędzej tego nie było i nawet mnie o tym fakcie nie poinformowano po ponownym przyjeżdzie stwierdzili że musiałem sam dokręcać w ten dzień co odbierałem auto i zerwałem gwint :evil: Następna sprawa to byłem tam żeby sprawdzili pompe wspomagania gdyż wydawała dziwne odgłosy przy energicznym skręcie ich ocena to odrazu wymiana pompy na "nową!" koszt niesamowity oczywiście się niezgodziłem.Po przeszukaniu naszego wspaniałego forum BMW był do wymiany napinacz paska wieloklinowego na co oni wogóle nie zwrócili uwagi , lub nie chcieli!.Na koniec jeszcze padł mi immobilajzer w kluczyku ,a kluczyk miałem jeden, byłem blisko serwisu więc zaprowadziłem tam auto z konieczności po całym dniu szukania stwierdzili to co sam stwierdziłem czyli trzeba nowy kluczyk, więc sam zrobiłem zamówienie w Focie w Gdyni koszt bez pilota sam kluczyk 150zł zawiozłem, oczywiście nie pozwolili mi sprawdzić gdyż niby trzeba cos tam było jeszcze pogrzebać lecz w to zbytnio nie wierze a na końcu zaśpiewali 400zł pytanie tylko za co?! skoro sam wszystko załatwiłem :evil: Było to nie całe dwa lata temu, od tamtej pory więcej tam się nie pokazałem i niemam zamiaru są za drodzy :jawdrop: .A może coś się zmieniło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatyzacją zajmuje się też Adam Serwis, 2 dni temu nabili mi i odgrzybili. Poza klimatyzacją wymienili mi tłumik końcowy (miałem swój), wszystkie filtry i zmienili olej. Podłączono też auto pod komputer i wyszedł problem ze wskazaniem temperatury.

Atmosfera bardzo miła, pan Adam rzeczowy człowiek i bardzo stara się pomóc klientowi.

Jedyny zgrzyt to taki, że przed przyjazdem do serwisu działała mi elektryka dachu, po wyjeździe nie działa. Liczę się z tym, że w 15 letnim aucie takie rzeczy mogą się zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.