Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

AUTO SZPAK

Gdynia Cisowa

ul. Żwirowa 48

tel./fax 623-63-50

http://www.autoszpak.pl/

 

Polecam zdecydowanie !! !!

Dzisiaj u nich zmieniałem kolektor,sprawa była beznadziejna z śrubami,wfk było już pewne ,że bez urwania szpilki nie da rady(wiadomo koszta robocizny wtedy są wysokie ) inne warsztaty w ogóle się nie chciały zabierać.Natomiast w Auto-Szpaku wszytko udało im się zrobić bez urwania śruby !! i jeszcze mi gratisowo skasowali inspekcjeWidać,że naprawde się znają na tym co robią,mają bdb. narzędzia i są zorganizowani,zresztą mają wsparcie bmw.Co najważniejsze ceny u nich są naprawde przystępne ,nie zdzierają co u nas w trójmiesicie jest modne

 

 

Opinie innych też są podobne,zresztą słyszałem ,że są bardzo dobrzy w ustwainiu silników,mają do tego odpowiedni sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie może gdzie w 3miescie bezproblemowo naprawią felge aluminiową? tanio szybko i solidnie? Niewiem nawet jak to sie stało ale jakis czas temu przyjebalem w krawężnik :duh: zatrzymuje samochód patrze a tu totalny flak : ( felga wgięta : ( . Teraz bunia stoi na dojazdówce i niewiem gdzie tu ruszyć: (. zrobie foty tej felgi i niebawem tu wrzuce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem nawet jak to sie stało ale jakis czas temu przyjebalem w krawężnik :duh:
To, że przy******* to się zdarza, ale że nie wiesz jak to się stało to już gorzej :liar:

 

Podobno jest jakiś bardzo dobry serwis zajmujący się tylko felgami w Sopocie, ale ulicy nie pamiętam. Polecał mi ktoś jak interesowałem sie piaskowaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie polecam serwis BMW Kulesza Gdynia ul. Hutnicza 9 byłem tam ostatnio kilka razy z moim e46 i jak dotąd bez pudła wcześniej mój ojciec serwisował tam swoje e39 i również wszystko było jak należy miła profesjonalna obsługa serdecznie polecam.

 

ODRADZAM Kuleszę równie serdecznie - przynajmniej tym, którzy mają starsze modele i nie mają kasy w nadmiarze... Nasza 525 ma już 13 lat, siadła głowica, w zeszłym roku, Kulesza skasował 2000, zrobił owszem dobrze (jak na razie jezdzi...) ale po 3 tygodniach (!!!), przy czym pierwotny termin uległ przesunięciu. Właściciel był maksymalnie nieuprzejmy, nie wychodził do klienta - mieliśmy jeszcze parę innych rzeczy poza głowicą, pytaliśmy o używane częsci, chcieliśmy wiedzieć tylko, czy to w ogóle ma sens - nawet nie chciał słuchać, co mamy do powiedzenia, wydarł się, że on swojego czasu nie będzie tracił na szukanie częsci i sprawdzanie cen, ogólnie odniosłam wrażenie, ze ten człowiek nie umie normalnie rozmawiać ani słuchać w szczególności

 

Jednocześnie mam PYTANIE do wszystkich (nie wiem, czy mozna tutaj, ale jestem nowa i nie bardzo się jeszcze łapię w tym forum) I PROSZĘ O POMOC: nasza beemka ostatnio przy wyższych obrotach (około 2000) zaczyna - czasem, nie zawsze - zachowywać się, jakby jechała po bruku, wpada w jakieś dziwne wibracje i trzęsie się. Pomaga, jak zdejmę nogę z gazu i zwolnię.

Tak, jak mówiłam, robi się tak tylko czasem, czasem mam 3000 i więcej i nic

Czy ktoś wie, co to może być i gdzie można to naprawić??? (dotąd robiliśmy u Rysia, ale wyjechał :( ) Pliiizzzz!!!

Beemka to rocznik 1993, TD 525, automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jednocześnie mam PYTANIE do wszystkich (nie wiem, czy mozna tutaj, ale jestem nowa i nie bardzo się jeszcze łapię w tym forum) I PROSZĘ O POMOC: nasza beemka ostatnio przy wyższych obrotach (około 2000) zaczyna - czasem, nie zawsze - zachowywać się, jakby jechała po bruku, wpada w jakieś dziwne wibracje i trzęsie się. Pomaga, jak zdejmę nogę z gazu i zwolnię.

Tak, jak mówiłam, robi się tak tylko czasem, czasem mam 3000 i więcej i nic

Czy ktoś wie, co to może być i gdzie można to naprawić??? (dotąd robiliśmy u Rysia, ale wyjechał :( ) Pliiizzzz!!!

Beemka to rocznik 1993, TD 525, automat

 

jeżeli jesteś z Gdyni to jedż do WFK w Wejherowie i twoje problemy rozwiążą się same

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jesteś z Gdyni to jedż do WFK w Wejherowie i twoje problemy rozwiążą się same

 

Ty sie chyba starzejesz Panie Reda :P

 

a co moja wypowiedż ma wspólnego ze starzeniem się Panie Krzysiek ? :)

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Z czystym sumieniem moge polecic zaklad w Robakowie, po tym jak zdzialali cuda przy kolegi E34 M50B20. Silnik praktycznie nie chcial odpalac i jezdzic. Teraz pracuje cicho i bez zarzutu odpala.

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przegladalem posty i zdecydowalem sie na Adam Serwis w Osowej. Dzwonilem w inne miejsca i kilka z nich odrzucilo mnie po pierwszym kontakcie telefonicznym.

Co do ASB... pojechalem na Inspection I i wymienili mi wszystkie filtry i plyny. Obejzeli autko i wyszlo kilka historii. Poduszki pod silnikiem i laczniki stabilizatorow tyl (zrobione juz - okazaly sie w rozsypce totalnej), dalej wachacz i tuleje z przodu (niebawem) i sprzeglo.

Co bylo do zrobienia, zostalo zrobione ok i wedlug mnie szybko. Umowic sie telefonicznie na konkretny termin. Poczekac i wszystko.

Generalnie, jak na razie bede jezdzil do Osowej.

A w oleju weszlo mi 7 litrow, co odpowiada danym ze strony Castrol'a.

That's it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety.

 

Ryś miał bardzo dobry zakład, chociaż na pierwszy rzut oka nie sprawiał takiego wrażenia. Miejmy nadzieję, iz części co poniektóre wypłyną w przystępnych cenach.

 

Pozdro

 

A tak swoją drogą to faktycznie, jest problem ze znalazieniem jakiegoś dobrego zakładu. :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

Szukam dobrego tapiecera i rozsadnego finansowo (chcę obszyć dwa fotele i kierownice skórą i alkantarą), możecie kogoś polecić?

Pozdrawiam,

 

 

Witam,

ostatnio kolega dał do obszycia kierownicę i mieszek (chyba tak się na to mówi) od drążka zmiany biegów w mercedesie 124. Wygląda to super, skórka perforowana, szycia jak oryginalne, zapłacił za komplet chyba 120zl.

 

Nie mam numeru do tego tapicera ale wiem, że można go znaleźć na terenie warsztatu Auto Szpak w Gdyni Cisowej na ul. Żwirowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje auto poki co oddalem w rece chlopakow z Adam Serwis z Osowej.. jak bedzie ocenimy po odbiorze... ale do tego tapicera to chetnie sie wybiore jesli dobry.. moze bylby w stanie zregenerowac niedostatki tapicerki..
E39 540iA ... Kocham i Szanuję... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo razy dawalem do wfk i chyba, wiecej nie dam: Central zamek mi wymienili na nowy, bo nie zawsze sie otwieral (ale zawsze sie zamykal) skasowali ponad 400zl i sie okazalo, ze nadal to samo, jak przyjechalem do nich to im pokazac, to powiedzieli, ze u nich dzialal i juz na to nic nie poradza. Pozniej dalem auto na 1 dzien bo bylo slabe i mieli sprawdzic co w nim jest. Okazalo sie, ze to przeplywomierz powietrza, nawet sie nie zapytali i mi wsadzilinowy . Cena za robocizne byla tania, ale za przeplywomierz nieoryginalny zaplacilem ponad 900zl, gdzie z allegro moglem kupic za 250zl taki sam :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje auto poki co oddalem w rece chlopakow z Adam Serwis z Osowej.. jak bedzie ocenimy po odbiorze...

 

odebralem.. troche sie przedluzylo.. no i drogo wyszlo ale sporo rzeczy chlopaki zrobili.. glownie chodzilo mi o uszczelnienia typu pokrywy rozrzadu, klawiatury, miski olejowej, tyl silnika, siemmer skrzyni, uszcz skrzyni itp. przy okazji wymienilem swiece, olej silnik, olej skrzynia, olej most no i filtry.. do skrzyni mi wlazlo 11L oleju :shock: .. mam nadzieje ze nic nie padnie.. wrazenia? bardzo mila obsluga.. dostalem ksiazeczke LeaderSevice i 12 miesiecy gwarancji :) wszystko mi wytlumaczyli co i jak.. spłukałem się i pojechałem :D .. efekty: mam wrazenie ze jeszcze gdzies cos kapie.. ale moze to resztki starego oleju/wycieku, trzeba chwile pojezdzic i zobaczyc czy przestanie.. i silnik mam wrazenie jakos nie do konca rowno chodzi.. zdarza sie zatrzasc nim czasem leciutko.. mysle ze to po wymianie swiec.. ale to podjade jakos na dniach zeby rzucili okiem o co moze mu chodzic. Generalnie OK. :)

E39 540iA ... Kocham i Szanuję... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Znamy już wszystkie dobre warsztaty na północy województwa a co z południem chodzi mi o okolice Chojnic w promieniu 50 km.Chciałbym posprawdzać błędy bo mam kłopot z zakodowaniem kluczyka byłem aż w WFK ale mi nie pomogli.Facet sie męczył standardowo zakodować ale nie dało sie ,na dalsze analizy nie mieli czasu i miałem przyjechać innym razem ale ja mam tam 120 km :mad2: Myślę ze wystarczyło podpiąć pod kompa i sprawdzić błędy i ewentualne blokady na alarmie(oryginalny BMW)Może wiecie kto u nas ma taki lepszy interfejs aby można było to sprawdzić.Dodam tylko że central i alarm chodził za mojego użytkowania a przestał po tym jak zmieniałem baterie w kluczyku co uczyniłem zle wkładając odwrotnie baterie.Próbowałem kodować na wszelkie możliwe sposoby,nie idzie :mad2:

Baterie są nowe to tak dla ucięcia spekulacji ze może to a może tamto.Dodam tylko ze moja becia(e36 coupe) jest z 95 roku i posiada tylko jeden kluczyk(radiowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ja pozwole sobie dodać mały komentarz wiem ze za wiedze sie płaci na osowie dobry warsztat ale maja chyba 2 pozycje w cenniku 250 i 350zł co bym sie nie zapytał to tyle kosztuje! ;) troche przesada np za zmiane sprzegła 350zł gdzie w innnym warsztacie 150-200zł! macie tez takie doswiadczenia z innymi firmami, płacimy chyba tylko za znaczek wiecej!

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.