Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda ze to kawalek drogi od Brzeźna

 

ja z gdanska jezdze to chyba z brzezna blizej mysle ,,a naprawde warto

moze i daleko ale chyba warto :D

ale niedlugo warsztat bedzie w Zukowie a nie w Cisowej

takze z Gdanska bedzie blizej do Ryśka

ale przeprowadzka ma byc dopiero na wakacje tego roku jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem a jesli nie to na przyszle juz napewno :D

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WFK mimo, że ceny rosną, to fachura! Jak innie nie mogą, oni będą zrobia to na miejscu. Pozdrowienia dla Krzyśka Krzynówka, który wykazuje się anielską cierpliwością nawet gdy czasami napadam go w domu z racji dzielnicowego sąsiedztwa... :D

Rys też mi już kilka razy pomógł. Nie licząc pompy paliwa, która w krótkim czasie ponownie się zatarła, wszysko było ok i za niewielką kasę!

W sumie małe potknięcie nie zaważyło na ogólnej pozytywnej ocenie... :)

A pytanie mam o tego magika w Osowie... Zajmujes się tylko BMW, czy ogólnie wszytskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WFK mimo, że ceny rosną, to fachura! Jak innie nie mogą, oni będą zrobia to na miejscu. Pozdrowienia dla Krzyśka Krzynówka, który wykazuje się anielską cierpliwością nawet gdy czasami napadam go w domu z racji dzielnicowego sąsiedztwa... :D

Rys też mi już kilka razy pomógł. Nie licząc pompy paliwa, która w krótkim czasie ponownie się zatarła, wszysko było ok i za niewielką kasę!

W sumie małe potknięcie nie zaważyło na ogólnej pozytywnej ocenie... :)

A pytanie mam o tego magika w Osowie... Zajmujes się tylko BMW, czy ogólnie wszytskim?

 

 

ja slyszalem ze bierze w ch,,, j siana a lipnie robi

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jesli chodzi o zbieznosc katy itp .. polecam zaklad u mojej babki to jest wulkanizacja ale maja bdzo dobre jesli nie najlepsze urzadzenie do parametrow jezdnych ,,,zbieg robia tak ze mucha nie siada ,,, polecam

 

jak cos rozmawiac z jarkiem on si na tym naprawde zna ,,, :)

 

OD A DO Z rakowiec 4 --malbork wylot na elblag

 

 

aaaaaaa zapomnaielm ze prowadza tez autoszyby wklejanie nowych odzyskiwanie starych --zdarzaja sie takze używki ---zamowia jaka potrzebujecie,,,jest naprawde porzadnie i dobrze cenowo ,,

 

telefon 055 272 82 99

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klonas, ja wstawiałem przednią boczną w Gdyni, na Cisowej w salonie Kii.

Oni tam są przedstawicielstwem jakiejś dosyć znanej firmy produkującej szyby samochodowe (nazwy zapomniałem :doh: ). Szyba jak szyba a kasa naprawdę atrakcyjna. Poszukaj kontaktu, zadzwoń i zapytaj.

Ja dostałem tam skierowanie od WFK, więc może dlatego cena była taka atrakcyjna... :D

Jak cos to zadzwoń do WFK i tam sie dowiedz. Napewno Ci coś doradzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!! Jestem użytkownikiem BMW od niedawna i mieszkam w Osowie...Ale z czystym sumieniem polecam ADAM SERWIS Z OSOWY!!!Facet jest swietny...dzisiaj zostawilem fure a mialem kilka rzeczy do zrobienia...wymiana filtra paliwa, wymiana plynu hamulcowego+plyn, montaz radia, wymiana oleju we wspomaganiu, kasowanie komputera, sprawdzenie oleju w tylnym moscie, ogolnie troszke tego bylo...Cene ustalilismy na 220 zlotych! Wiec mysle, ze przy takiej robocie to az nie jest straszna suma!!Co do cen to mozna sie takze z Panem Adamem potargowac ;) Pozdrawiam i zapraszam do Osowy :D

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Chciałem tylko potwierdzić i polecić raz jeszcze gościa na Armii Krajowej w Sopocie. Byłem dzisiaj na geometrii, widać, że człowiek się zna a do tego sympatyczny i pogadać można... naprawdę warto!

zinnoberrot coupe - bawarka browarka

http://img522.imageshack.us/img522/8581/1006088forum2ii8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja na osowe mam bardzo blisko zaledwie pare km ale auta tam niezrobie.. krzykneli 250zl za samo sciagniecie glowicy ... wydajem i sie to troche duzo ...

 

mialem kontakt do goscia ktorego nazywaja docent i podobno robi auta w skarszewach jednak numer tel wydaje sie byc jzu nie aktualny ...

tez podobno magik od bmw slyszalem tez ze robil swapa 335i ...

 

ja rozgladam sie za dobrym mechanikiem ... wstepnie ugadany jestem u rysia zoabcyzmy co tego wyjdzie .. bo u mnei szykuje sie dosc duza robota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można panowie silnik do bmki kupić zamówić z importu ? szukam juz miesiac silnika!

Prosze o przeniesienie tego pytania na forum techniczne. Tutaj rozmawiamy o warsztatach naprawczych. :cool2:

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam warsztat pana Ryśka ze wspólnikiem Jarkiem.Prowadzili warsztat w Sopocie na Obodrzyców na Kamionce.Przenieśli się,bo pazerny właściciel podniósł czynsz widząc jak im idzie.Na prawdę fachury do każdej fury.Dokładnie,z rabatami,proponują zamienniki,nie wpuszczają w maliny i gwarancja.Wynajęli pomieszczenia na terenie sopockiej firmy

oczyszczającej miasto w podwórzu krzyżówki Al.Niepodległości i 3-go Maja w Sopocie.Warto popatrzeć ilu klientów przybyło za nimi i nowych.Skoro taryfiarze tam naprawiają,to znaczy że ci nieskorzy do wydatków i znawcy tematu,wiedzą co robią.W pozostawionym warsztacie na Obodrzyców lipa,właściciel zatrudnił fachowca i patrzą jak klienci jeżdżą ulicą,a do nich słabiutko.U pana Rysia robiłem w lipcu kapitalkę 2,5 TDS rok '92 i jak nowy pod maską,bo blacharka pokazuje ile ma latek.Wyszukali części,naprawili te,które i tak by się sypnęły,ale zawsze konfrontują z klientem,ceny też.Po odbiorze żadnych niespodzianek cenowych,jak to się często przydarza u innych tzw.tańszych.Na rynku są od wielu lat,nie małolaty.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMMMM powiem ,że jestem taksówkarzem , mieszkam w sopocie o nich nie słyszałęm ale trzeba będzie sprawdzić ,Jadąć w dół 3 maja pierwsze podwórko w lewo jak by ktoś szukał.wjazd za pierwszym budynkiem
kupie silnik 2,5 L bądz 2.0 litra albo zestaw do swapa na 3l ,3,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze swoim BMW, nie moge odpalic autka (nie mam mozliwosci podjechac z tym do elektryka) i mysle, ze to wina przekaznika. Mam serdeczna prosbe do osoby ktora posiada E36, mieszkam w Gdansku Jelitkowie i chcialbym sie spotkac z kims kto ma takie samo autko celem chwilowej podmiany przekaznikow aby ustalic, ktory mam nie sprawny lub aby wykluczyc przekazniki. Z gory dziekuej osobie, ktora sie odezwie i postaram w miare mozliwosci sie odwdzieczyc. Piotr 0500740730
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym polecić ten warsztat, do tej pory moja biała BMW była serwisowana u Adam Serwis na osowej chłop solidny, ale ostatnio jakoś nie miał dla mnie czasu. Więc pojechałem do WFK w Wejherowie i stwierdzam że chłopaki z warsztatu robią bardzo pozytywne wrażenie wymienili mi póki co tylko łączniki stabilizatorów ale zrobili to migusiem i nic już nie stuka :)

zapłaciłem za to 65 z VAT - jak dla mnie to taniocha za tydzień jadę na poważniejsze naprawy i zobaczymy jak chłopaki się sprawią.

 

Więc póki co polecam oba warsztaty.

 

pozdrawiam Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w WFK w Wejherowie wymiana oleju (198zł) świec (120) filtr oleju, wymiana filtra kabinowego (miałem swój) zapłaciłem 470 zł za cześci wyszł 370 zł z moim filtrem dla mnie troche duzo za tą robote ale wszystko wytłumaczuli miła obsługa POLECAM tych fachowców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Dzisiaj obdzwoniłem kilka warsztatów i chciałem dowiedzieć się ile będzie kosztowała mnie wymiana oleju w skrzyniu automatycznej.

Cena filtra i uszczelek normalne, ale za litr oleju esso życzą sobie 75zł.

Nawet jak liczą to z robocizną to dużo, bo litr około 23 złoty kosztuje.

Opłaca się czy nie?

Pozdrawiam

BMW i V8 to idealne połączenie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

W taqmtym tygodniu odebralem e39 tdsmojego szefa z WFK.

Wymieniono absolutnie wszytkie plyny ustrojowe i oleje, filtry, tylne amortyzatory, lacznik stabilizatora, koncowke drazka kier, mechanizm podnosenia szyby kierowcy, linke od zamka w drzwiach kierowcy i za wszystko (robocizna i czesci) zaplacilem 3500.

 

Troche drogo ale mila i facowa obsluga, wszystko wytlumacza, ogolnie podobalo mnie sie:)

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.