Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

co do przekladni, tak doradzal mi mechanik dopatrujac sie w tym stukania z ukladu kierowniczego. a tuleje mialem za free, 2 szt boge, wiec wymienilem :) z felerow, to mial drasniety lewy przedni naroznik, co widac po malowaniu, bo fabryczne im nie wyszlo i do tego lajzy zapomnieli zamontowac oslone pod maske nachodzaca na gabke. w ladny sloneczny jesienny dzionek musze w koncu po umyciu zrobic jakas mala sesje zdjeciowa :)

 

ps. a przekladnie i tak bede chcial wymienic, duzo jezdze po miescie i moja wersja eksluziw nie ma wspomagania :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moje obecne e23 kupiłem 2 lata temu z przebiegiem 310 000km, ale dostałem także książkę serwisową gdzie ostatni wpis z 1999 roku był na 372 000km :lol: :lol: :lol:

Właściciel się wytłumaczył że przełożył zegary i nie przestawiał na orginalny przebieg żeby ich nie zepsuć :lol:

Także tak naprawdę w 2005 roku miała 450 000km, ja dołozyłem jej 60 000km, na liczniku widnieje 370 000, a tak naprawdę ma 510 000km, może jak będe miał wene twórczą to ten "błąd" poprawię.

Na allegro każde e23 które wygląda jak piekło, a przy mojej ciężko je postawić bo ciężko poznać że to te same modele ma przebieg najwyżej 250 000km :norty:

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

W połowie listopada sprowadziłem z Niemiec, z pomocą pana Radka540V8, piękne 320i Coupe '94. :-) Dzięki Radek. :cool2: Auto jest bardzo zadbane w środku i na zewnątrz. Ma swoje wady, ale to jak każde auto używane. Na budziku jak kupowałem było ok. 188 000. Przebieg oryginalny potwierdzony częściowo książka, a następnie rachunkami z przeglądów i napraw. :8)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 318i z 1992 roku

Właśnie stuknęło 350 000 km mam ją od roku zrobiłem około 30 tyś.

Na gazie ma przejechane 200 000 (instalacja założona 1999)

 

W tym okresie rozleciała się stacyjka a niedawno trzeba było wymienić dwa krótkie wężyki paliwa pod kolektorem ssącym (z gumy się plastik zrobił :) )

 

Wszystkie roboty wykonane samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak sobie czytam te przebiegi i myślę, że połowa z was żyje w nieświadomości i oszukuje się, że ich 10 czy 12letnie auta mają po 100tys km przebiegu...

Nawet jesli z VINu jasno nie wynika przebieg bo brak jest historii w ASO to chyba oczywiste, że ludzie robią średnio 20-30tys rocznie a diesle to i 50 lub więcej...

Gdzie wy kupujecie roczniki powyzej 2000 z przebiegiem 80tys? To ja namiary poproszę...

Co do mnie:

Wcześniej jeździłem 318ti z 95r i kiedy je kupowałęm w 2006 roku miało 220tys. Teraz jeździ nią mój brat i ma już 270tys. Od 220 na sekwencji BRC bez żadnych problemów z silnikiem.

Obecnie Volvo S60 D5 2003r. - 210tys a wygląda jak nówka...

Równolegle 330Ci 2004r z przebiegiem 140tys - również bezproblemowo.

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te przebiegi i myślę, że połowa z was żyje w nieświadomości i oszukuje się, że ich 10 czy 12letnie auta mają po 100tys km przebiegu...

Nawet jesli z VINu jasno nie wynika przebieg bo brak jest historii w ASO to chyba oczywiste, że ludzie robią średnio 20-30tys rocznie a diesle to i 50 lub więcej...

 

A kto pisze że ich przebieg jest w 100% pewny ? Ja jestem pewien że w mojej było coś kręcone, ale podaję to ile widnieje na liczniku, bo skąd mam wiedzieć ile ma w rzeczywistości ?

 

BTW. Mam kumpla co jezdzi Honda Civic diesel i robi rocznie ok. 8k km , za 10 lat bedzie mial 80k km , nikt mu nie uwierzy ze tak maly przebieg, ale jest idealna osoba od ktorej moznaby bylo kupic auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te przebiegi i myślę, że połowa z was żyje w nieświadomości i oszukuje się, że ich 10 czy 12letnie auta mają po 100tys km przebiegu...

Nawet jesli z VINu jasno nie wynika przebieg bo brak jest historii w ASO to chyba oczywiste, że ludzie robią średnio 20-30tys rocznie a diesle to i 50 lub więcej...

 

A kto pisze że ich przebieg jest w 100% pewny ? Ja jestem pewien że w mojej było coś kręcone, ale podaję to ile widnieje na liczniku, bo skąd mam wiedzieć ile ma w rzeczywistości ?

 

BTW. Mam kumpla co jezdzi Honda Civic diesel i robi rocznie ok. 8k km , za 10 lat bedzie mial 80k km , nikt mu nie uwierzy ze tak maly przebieg, ale jest idealna osoba od ktorej moznaby bylo kupic auto :)

 

Jasne... ale to pojedyncze przypadki!

 

Sprawdzałeś VIN auta w ASO?

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest toto-lotto z tymi przebiegami, jednak są rodzynki na 100% pewne. Bo zasady że diesele mają z regóły większe przeb. też mają wyjątki, a jak sie ma dwa auta? to przebieg roczny jakoś sie rozkłada. Moja E 32 miała jak sprzedawałem 335 tys, obecna E 38 ma 245 tys i w żadnej nic nie było i nie ma ! ( do dzisiaj!) Obie kupione z serwisu . ( bez targowania ale z gwarancją) Motory rzędowe 4 i 6 robią po 700-800 tys, tylko no właśnie TYLKO OLEJ ! z górnej półki i super , i na czas . Dla bmw myśle że 50-100 tys w lewo lub w prawo to nie tak ważne jak w jakich " łapach" była? Pozdrowionka i dużych PRZEBIEGÓW !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.