Skocz do zawartości

Poprzednicy waszych BMW..


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
do zrobienia prawka jezdzilem: Ford fiesta 1991 rok 1.4 bez gazu, wbrew pozorom rakieta :) na miescie wiele potrafi takie autko :) i tak przez 6 lat :) a teraz BMW E36 318 1993 i nie mam narazie zamiaru kupowac nic innego niz BMW :)
Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F 126 p :duh: :mad2: nigdy więcej takiej kupy!!!

Mercedes W 115 240 d 1975r.:D nadal go mam i nie oddam.Auto oczywiście po odbudowie żeby nie było.

BMW 730i 87r +lpg blos :)

Ale zawsze tylni napęd.

W124 260E

W201 200E ex.

W126 260SE

W115 240D (250 M123) ex.

BMW 730i E32 ex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka oto moje fury :)

 

1 Fiat 126p 87 r.

2 Fiat 126p 94 r

3 Polonez Caro 1,6 Gli 96 r

4 Honda CRX 1,6 16V ED9 91 r

5 VW Golf 1,6 Pink Floyd 94 r

6 BMW 318 Tds Touring 98 r

i na razie tak zostanie :)

pozdro Tomek

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! obecnie e39 poprzednio Opel omeg B 2.5 tds wcześniej Fiat marea wekend 1.6 . We wszystkich wymienionych wozach najbardziej irytują mnie żyjące własnym życiem listewki ozdobne drzwi wiecznie je trzeba poprawiać bo jak nie wędrują do przodu i haczą o błotnik to znowu przesuwają się do tyłu i blokują drzwi bo zakleszczają się o listewkę z tyłu . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszym autkiem był Maluch x 3, potem ponad 20 firmowych (Opel, Renault, Ford, Dodge, Seat, Daewoo, Honda,Peugot, Nissan). Maluchy wspominam miło, zwiedziłem Nimi całą zach Europę-dawno temu. Firmowe autka są cacy, bo nic Cię nie obchodzi, ja jednak zawsze o nie dbałem, BMW zawsze chciałem mieć i wreszcie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zanim kupiłem BMW to jeżdziłem przez 6 lat Oplem Ascona C 1.8 na automacie z 84r. Była ona zagazowna ale jakoś chodziła. Przyszedł czas na zmianę i postanowiłem kupić BMW i to był strzał w dziesiątkę :lol:

Teraz co mogę powiedzieć to, że napewno następne auto jakie kupię to będzie BMW. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moim pierwszym samochodem był Opel Kadett Kombi (1988) (wersja 3 drzwiowa ;)) z silnikiem gaźnikowym 1.3 ...silnik padł, założyłem od Vectry 1.6i i jest nieniezawodny do dnia dzisiejszego (w cioci rękach)

...potem przeskoczyłem na coś mocniejszego: Mercedes 500SE (1986)...zawsze marzyłem o tym modelu (W126)... Ten Merc zawsze bardzo mi się podobał i dawał mnóstwo radości z jazdy! Mi się wtedy wydawało, że on ma nieograniczone możliwości (czyt: moc)...

Następnym nabytkiem był Opel Vectra 2.0 (1997) po fabrycznym tuningu Irmscher... była piękna...o ile nie przepadam za tuningowanymi autami to ten egzemplarz kupiłem wyłącznie spontanicznie ze względu na wygląd ;)

Po Oplu zrobiłem mały błąd i kupiłem Alfę Romeo 146 1.4TS (1999)... kaszana! ...wiele niedoróbek typu odpadające klamki, niedziałające zamki (korozja), zacinające się el.szyby itp + zerwany pasek rozrządu po 30 000km! ...ale muszę jej przyznać jedno: nieźle wchodziła na obroty i w zakręty :) Po Alfie naprawiłem błąd i kupiłem BMW 525tds Touring (1995) ;) ...i myślę, że przy tej marce pozostanę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem od samochodu,który nauczył mnie rozsadnie poruszac sie po drogach, FORD FIESTA 1,8d 96' , 50hp, autko jezdzilo za darmo, zwłaszcza wtedy kiedy ropa kosztowala 2.30:), po trzech latach zrobilem ponad 100tys km, pozniej zachorowalem na piekno samochodow Marki Alfa Romeo, przesiadlem sie czerwonej 147 jtd 16v, 140hp, z rocznika 2003r, piekny zrywny samochod, ale na autostrady , nie na polskie dziury,po 20ttys i pol roku jezdzenia sprzedalem i przesiadlem sie do e46 320 d touring. Zupelnie inny samochód, wiekszy, perfekcyjnie wykonany....juz nie zmienie marki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego autka nie miałem ale sporo jeżdziłem innymi (służbowe) poznalem mnóstwo marek - podoba mi się też strasznie Alfa Romeo 156 ale nie z jej delikatnym zawieszeniem na te drogi :?

Tak czy inaczej BMW nie da się nie pokochać :8)

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 22 lata i prawojazdy od 17 roku

Zaczołem od CITROENA BX 1,9 GT gaznik 1986r

fajne autko wygodne i wypasione i bylo rok mlodsze ode mnie :mrgreen:

Nastepnie byl rowniez CITROEN BX 1,9 GTI 1987r dla nie byla to rakieta

pod wzgledem przyspieszenia

Potem wyjazd do Niemiec po otwarciu granic i przywiezione

RENAULT 21 2,2 TXE 1990r jedno z lepszych moich aut stan igła mimo przebiegu 200 000km do dzis milo wspominam pierwsze auto ktorym jechalem 200km/h sporo najezdzilem sie nia sprzedana po ponad roku posiadania za polowe kwoty ktora dalem. :duh:

Po dlugich poszukiwaniach kupilem MAZDE 626 kombi automatic 1995 rok.

Auto mialo wszystko oprocz skory.Silnik 2,2 12v na benzynie jako tako ale po zalozeniu gazu slabe jak dla mnie.Miala sporo kilometrow przejechane i powypadkowa przeszlosc ale mimo to dzielnie jezdzila.Sporo wymienione czesci w zawieszeniu i silniku.Po pol roku ja sprzedalem zrobilem 15 000km.

Wtedy poszukiwania albo Mercedes lub BMW merca nie znalazlem.

Znalazlem moje BMW 525 24V z gazem 1991.

Mam ja 2 miesiace i jak na narazie jestem zadowolony :8)

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.