Skocz do zawartości

Jaki materiał na fotele?


Bialybst

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie zmiana statusu wczoraj na 182 czyli z tego co wiem rozładowane w Bremerhaven... pewnie odbiorę pod koniec marca chociaż chciałem za 1,5tyg pojechać na przedłużony weekend już nowym ... jednak muszę dobić do 9m-cy od zamówienia 😕 nie mówiąc co Kobiety potrafią w tym czasie ogarnąć ...

czy ktoś z Was ma do polecenia dobrego brokera ubezpieczeniowego (najlepiej we Wrocławiu), kiedyś bezwzględnie najlepsze (cena/zakres) było ubezpieczenie udzielane przez ASO BMW - Allianz. Niestety z tego co wiem została najwyższa cena... Ktoś z Was poleca szczególnie jakiegoś ubezpieczyciela, zawsze biorę ubezpieczenie z assistance od 0km i możliwie najdłuższym okresem auta zastępczego w razie awarii/kradzieży oraz oczywiście naprawa tylko i wyłącznie w ASO bez amortyzacji części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, macste napisał(a):

u mnie zmiana statusu wczoraj na 182 czyli z tego co wiem rozładowane w Bremerhaven... pewnie odbiorę pod koniec marca chociaż chciałem za 1,5tyg pojechać na przedłużony weekend już nowym ... jednak muszę dobić do 9m-cy od zamówienia 😕 nie mówiąc co Kobiety potrafią w tym czasie ogarnąć ...

czy ktoś z Was ma do polecenia dobrego brokera ubezpieczeniowego (najlepiej we Wrocławiu), kiedyś bezwzględnie najlepsze (cena/zakres) było ubezpieczenie udzielane przez ASO BMW - Allianz. Niestety z tego co wiem została najwyższa cena... Ktoś z Was poleca szczególnie jakiegoś ubezpieczyciela, zawsze biorę ubezpieczenie z assistance od 0km i możliwie najdłuższym okresem auta zastępczego w razie awarii/kradzieży oraz oczywiście naprawa tylko i wyłącznie w ASO bez amortyzacji części.

Gratulacje zmiany statusu! Trochę off-topic nam się tutaj zrobił.

Co do ubezpieczenia, to tak Allianz drogi, ale żony G01 ubezpieczaliśmy w Hestii - bardzo fajny pakiet dealer'a - wyszedł ok 9K PLN (2.6%) - polecam jako alternatywę do Allianza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę tak, może po wyczerpaniu tematu poprosimy admina o skasowanie naszych postów 😀 Znajomi odbierali miesiąc temu Corollę i właśnie wybrali Hestię czyli mają dobry produkt... dzięki za hinta, do sprawdzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, macste napisał(a):

u mnie zmiana statusu wczoraj na 182 czyli z tego co wiem rozładowane w Bremerhaven... pewnie odbiorę pod koniec marca chociaż chciałem za 1,5tyg pojechać na przedłużony weekend już nowym ... jednak muszę dobić do 9m-cy od zamówienia 😕 nie mówiąc co Kobiety potrafią w tym czasie ogarnąć ...

czy ktoś z Was ma do polecenia dobrego brokera ubezpieczeniowego (najlepiej we Wrocławiu), kiedyś bezwzględnie najlepsze (cena/zakres) było ubezpieczenie udzielane przez ASO BMW - Allianz. Niestety z tego co wiem została najwyższa cena... Ktoś z Was poleca szczególnie jakiegoś ubezpieczyciela, zawsze biorę ubezpieczenie z assistance od 0km i możliwie najdłuższym okresem auta zastępczego w razie awarii/kradzieży oraz oczywiście naprawa tylko i wyłącznie w ASO bez amortyzacji części.

Wygląda na to, że tym samym statkiem przypłynęły. Zobaczymy kto pierwszy odbierze 😁 Co do ubezpieczenia - ja wybrałem właśnie Hestię od dealera BMW, cena bardzo fajna, Allianz wyraźnie droższy. 

Rzeczywiście lekki off-topic ale mam pytanie - planujecie nakładać na starcie folię PPF? Bo ja właśnie dogrywam opcję Full Front + powłoka elastomerowa, ale jeszcze trochę się waham czy nie zostać tylko przy powłoce ceramicznej.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mario79 napisał(a):

Wygląda na to, że tym samym statkiem przypłynęły. Zobaczymy kto pierwszy odbierze 😁 Co do ubezpieczenia - ja wybrałem właśnie Hestię od dealera BMW, cena bardzo fajna, Allianz wyraźnie droższy. 

Rzeczywiście lekki off-topic ale mam pytanie - planujecie nakładać na starcie folię PPF? Bo ja właśnie dogrywam opcję Full Front + powłoka elastomerowa, ale jeszcze trochę się waham czy nie zostać tylko przy powłoce ceramicznej.. 

Z mojej strony żadnych folii (ewentualnie na próg załadunkowy) czy ceramiki  - dobry wosk raz na 2-3 miesiące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neokrk napisał(a):

Wygląda na to że mój samochód rownież dotarł 😎 może uda się odebrać przed świętami

Gratulacje. Czyli wychodzi na to, ze miałem rację. Zobaczymy teraz jak dealerzy się spiszą. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w posiadaniu tapicerki Merino Tartufo? Jak wrażenia przy dłuższych trasach?

Pierwsze wrażenia są takie, że siedzi się na niej przekozacko, bez porównania do twartej Sensatec Cognac.

20240217_121210.jpg

20240217_122135.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.