Skocz do zawartości

M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Haha. To samo mialem w 2010 przy zakupie skody. Pierwszy retrofit jaki zrobilem to wygluszenie maski. Ale jednak skoda byla duzo duzo tansza od g20.

I skoda nie była w L&K tam chyba nawet kura nie robi tskich jaj. W 318d w podstawie można zrozumieć ale w M340i to już gruba przesada i dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W benzynowych G20 raczej od początku nie było wygłuszenia, ja nie miałem w 330i, w F30 328i również brak, obydwa auta salon pl.


EDIT: W f30 była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Kurczę, faktycznie, odszukałem fotki i w F30 była więc przepraszam za zamieszanie. Znaczy że poważne oszczędności zaczęły się w g20 :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poczekajmy... może do G20 pojawi się jako płatna opcja w cenniku...albo w pakiecie z tymi brakującymi plastikami pod maską :lol:

kolega od razu widac ze ma zadatki na dobrego managera :norty:


A tak bez ironii - mozliwe, ze jest lepsza izolacja przy grodzi pomiedzy silnikiem a kabina co w polaczeniu z akustycznymi, podwojnymi szybami z przodu daje efekt taki, ze w srodku nie slychac zadnej roznicy. A jak nie slychac roznicy to bez sensu doplacac i dokladac kg.

Ale to trzeba by bylo zrobic jakies pomiary dB w kabine zeby cos stwierdzic definitywnie.

Raczej nikt nie powie, ze G20 jest glosniejsze od F30 w srodku, nawet pomimo braku wygluszenia maski?

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Oczywiście że w g20 jest ciszej, widocznie wygłuszenie maski daje raczej efekt kiedy stoimy obok auta. Mimo wszystko słabo wyglada maska bez wygłuszenia :roll: teraz w g01 również nie mam wygłuszenia a w aucie panuje cisza absolutna, naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dopoki nie beda wstawiali badyla zamiast silownika (jak w nowych golfach) ja bym nie narzekal (skoro cisza w kabinie sie zgadza) ^^

HDD tez dobrze ze wywalili, malo kto cokolwiek tam wrzucal w czasach 100 gigowych pendrive'ow i powszechnego streamingu :cool2:

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co tam słychać u twojej m340i Jak się sprawuje?

Powiedz mi z ciekawości czy masz wszystkie osłony pod maską czy nie masz tych na lampach i na podszybiu bo widzę że BMW robi oszczędności gdzie się da?

2019 było wszystko bardzo ładnie a ostatnio widziałem zdjęcia 2021 i jest tego sporo mniej nie ma na lampach na podszybiu i na błotnikach.

BMW-M340i-2021-review-Driving-perfection-15.jpg

bmw-m340i-driven-97-800x0w.jpg

 


Hey.

Zrobię dziś zdjęcie.

Wszystko ok.

Mysle nad cesja, bo auto od końca stycznia ma 2800km na liczniku haha, a tak na poważnie to mało jeżdżę, nie ma kiedy....

Auto mega mi się wizualnie podoba dalej....

Felg bym no 20" nie założył, gdyż na tych plys rf jest w sam raz.. Ja nawet żadnych funkcji tego auta mke znam Hahaha... Mr gadżet nie jestem....

Ale z wyposażenia bym nic nie zmieniał oprócz ewentualnie navi ktora jest średnia i nie korzystam ale wziąłem bo zawsze zaltwiej sprzedać.

Zaraz przy 3k będzie druga wymiana oleju.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

DSC-2262.jpg


DSC-2261.jpg


Tak to wygląda...

Będąc szczerym mi to szczerze zwisa i powiewa czy jest to wyglyszenie i plastiki :D

Tak samo jak połowa innych opcji które mam....

Auto dla mnie priorytetowo ma mnie wozic z punktu A do b i dawać przy tym radość i banana na twarzy....

Ma być twardo, stabilnie, zapas mocy a jak do tego Lasery mi w nocy poświęca i pogra Harman to mi wystarcza... Drugim aspektem jest dla mnke wygląd i tutaj g20 trafia w mój gust idealnie ( żałuję że nie wziąłem jedynie zamiast navi pro koloru żółtego z palety i ndv bo kosztował 23tysiace)

Póki co auto 10/10

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wehyr mam pytanie do reflektorów shadow line, jak na żywo wyglądają czy podobają Ci się tak samo jak na początku czy nawet bardziej a może teraz byś ich nie brał ? Ewentualnie jak znajdziesz chwile zrób proszę dobre zdjęcia w świetle dziennym na dziennych/mijania i w nocy to samo.


Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wehyr mam pytanie do reflektorów shadow line, jak na żywo wyglądają czy podobają Ci się tak samo jak na początku czy nawet bardziej a może teraz byś ich nie brał ? Ewentualnie jak znajdziesz chwile zrób proszę dobre zdjęcia w świetle dziennym na dziennych/mijania i w nocy to samo.


Dzięki i pozdrawiam.

Ja lampy przednie shadow line polecam i nie żałuje ,ze brałem .

Co do wygłuszenia pod maska u mnie rowniez przyoszczędzili ( w g20 330i miałem) ,ale zbytnio tez nie robi mi to różnicy .


fce275228399a3ae.jpg

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moim zdaniem lampy shadow wyglądają zbyt podobnie do podstawowych gdy są zgaszone "za mało się w nich dzieje" i brakuje niebieskich elementów jak to ma miejsce w nowych modelach z ciemnymi lampami (4er,M3,5er LCI, 7er LCI). Długo wertowałem ten temat i zamówiłem zwykłe lasery ale ja akurat ogólnie nie lubie ciemnych lamp ani przednich ani tylnych bo w moim odczuciu postarzają auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wehyr mam pytanie do reflektorów shadow line, jak na żywo wyglądają czy podobają Ci się tak samo jak na początku czy nawet bardziej a może teraz byś ich nie brał ? Ewentualnie jak znajdziesz chwile zrób proszę dobre zdjęcia w świetle dziennym na dziennych/mijania i w nocy to samo.


Dzięki i pozdrawiam.

 


W wolnej chwili cyknę....

Jakoś o tym też za długo nie myślałem... Dodatkowe przyciemnianie lamp z przodu mi się po prostu wizualnie podoba, w mojej perspektywie nie postarza auta.

Ale dla każdego co innego.

Bralbym ponownie

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moim zdaniem lampy shadow wyglądają zbyt podobnie do podstawowych gdy są zgaszone "za mało się w nich dzieje" i brakuje niebieskich elementów jak to ma miejsce w nowych modelach z ciemnymi lampami (4er,M3,5er LCI, 7er LCI). Długo wertowałem ten temat i zamówiłem zwykłe lasery ale ja akurat ogólnie nie lubie ciemnych lamp ani przednich ani tylnych bo w moim odczuciu postarzają auto.

 

Mka już sprzedana?? :mrgreen:

Kiedy odbiór i jaki konfig?

Duzo % udało się ugrać?

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wehyr mam pytanie do reflektorów shadow line, jak na żywo wyglądają czy podobają Ci się tak samo jak na początku czy nawet bardziej a może teraz byś ich nie brał ? Ewentualnie jak znajdziesz chwile zrób proszę dobre zdjęcia w świetle dziennym na dziennych/mijania i w nocy to samo.


Dzięki i pozdrawiam.

Ja lampy przednie shadow line polecam i nie żałuje ,ze brałem .

Co do wygłuszenia pod maska u mnie rowniez przyoszczędzili ( w g20 330i miałem) ,ale zbytnio tez nie robi mi to różnicy .


fce275228399a3ae.jpg

 

Co to za felga??

Gdzie Ty tak 330i rozwaliłeś? :cry2:

Nic się nie stało??

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.