Skocz do zawartości

M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Godzinę temu, --maly-- napisał(a):

Auto też miało szkodę. Nie dużą ale miało a to ma wpływ duży na cenę sprzedaży przy dość młodym samochodzie. 

Masz rację po dachowaniu 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
1 godzinę temu, boohmacher napisał(a):

Ja Ci życzę zebys sprzedal jak najdrożej ale pisanie "pol darmo" jest moim zdaniem mocno na wyrost skoro miałeś oferte 250k, a nowe auto ponad dwa lata temu kosztowało 265k i część z tego zamortyzowales.

250k było za mało bo nie miałem ciśnienia a auto idealne po "bułki" 

Po 5latach jak straci gwarancje i tak zejdzie za jakieś 170-200k 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 10.06.2023 o 12:36, wehyr napisał(a):

Masz rację po dachowaniu 

Pierdolisz jak potłuczony. Jesteś mega dziwnym czlowiekiem uważającym że wszysyko co ma jest najlepsze i nikt inny nie ma racji. 

Sam dobrze wiesz że jakbyś miał wybór to wolałbyś kupić auto które takiej szkody nie miało więc zawsze cena po szkodzie jest niższa. Coś jednak z twoją ofertą było nie tak. Ja M340i sprzedałem w 2 tygodnie i wcale nie tanio. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
16 godzin temu, --maly-- napisał(a):

Pierdolisz jak potłuczony. Jesteś mega dziwnym czlowiekiem uważającym że wszysyko co ma jest najlepsze i nikt inny nie ma racji. 

Sam dobrze wiesz że jakbyś miał wybór to wolałbyś kupić auto które takiej szkody nie miało więc zawsze cena po szkodzie jest niższa. Coś jednak z twoją ofertą było nie tak. Ja M340i sprzedałem w 2 tygodnie i wcale nie tanio. 

Mi kuźwa admin daje jakieś punkty karne za nic a tutaj??? 

Podwójne standardy? 

Po takiej szkodzie zawsze bym auto kupił tutaj wszystko było wymienione na nowe plug@play więc nie rozumiem aluzji... 

Co innego jakby choć poduszka strzeliła.... 

Była wystawiona najmniej za 285k 

Auto bez fv i poza tym jak pisałem miałem ofertę na 250,po przeanalizowaniu plusów i minusów nie sprzedałem, jak pisałem wyżej pojeżdżę do końca gwarancji i drugiego pakietu czyli do 5lat i sprzeda się tym bardziej jako 5latek za niższa cenę.... 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
16 minut temu, maciej_cie napisał(a):

Nie rozumiem problemu. Kolega sprzedaje (albo i nie), nikogo nie zmusza do kupowania.

Chyba nie ma sensu ciągnąć tematu?

Dokladnie, ktoś sprzedaje m3 np za xxx i to jego sprawa czy chce jak ja sprzedać za taką a nie inna cenę  czy ma noz na gardle i pójdzie za stadem "baranów" ktore w większości na ratę leasingu nie ma, nie mówiąc o kupnie za gotówkę.... I sprzeda po kosztach.... 

Auta poszły do góry i dlaczego mam komuś oddać fajne auto po kosztach.... 

Tak czy owak auto nie jest już przez kolejne dwa lata na sprzedaż... 

 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam do Ciebie dzwoniłem, bo byłem zainteresowany - ale brak faktury to był problem nr1. No i przyznaję, że większa moc mnie mocno zniechęciła, ale pamiętam naszą rozmowę - była sympatyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
1 godzinę temu, Mandus napisał(a):

Sam do Ciebie dzwoniłem, bo byłem zainteresowany - ale brak faktury to był problem nr1. No i przyznaję, że większa moc mnie mocno zniechęciła, ale pamiętam naszą rozmowę - była sympatyczna.

przecież ja podobno jestem bucem zadufanym w sobie 🙂 tak to już jest na forach że dużo ludzi lubi pisać głupoty .... a w realnym świecie z reguły .... 

Widzisz dużo ludzi dzwoniło i zgadzam się w 100% łatwiej będzie mi sprzedać 5 latka bez fv za mniej niż 200k niż teraz ....

żeby każdy jeździł tak jak ja .... dla mnie ten box mógłby być wyciągnięty a jak ktoś nie wierzy to może z kimś kto siedzi w BMW sprawdzić logi jak auto jest użytkowane .... 

Widzę kupiłeś LCI ?? nowe , jest galeria ??

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 9.06.2023 o 17:43, wehyr napisał(a):

Cena 280k to cena nowego?? 

Nowy teraz 380k koła 15k bsi i bri 20k ceramika 5k wydech i box 15k 

380-10% rabat = 340k +55k to już pod 400

No rzeczywiście blisko było do mojej ceny. Ja nie mam ciśnienia, nie płacę leasingów więc zostanie na dłużej, jak się znudzi to sprzedam..... 

Obawiam się, że wiek nie przysporzy klientów.

Szybciej mimo wszystko sprzedałbyś 2 letnie auto za 250, niż 5 letnie za +/- 200k zł

Auta podrożały, ale ich dostępność też się unormowała, pamiętaj też, że koła, ceramika, wydech i box nie są już nowe, ponadto nie koniecznie ktoś by to rozważał przy zakupie.

To bardziej zachęta do zakupu, niż dodatek podwyższający cenę sprzedaży.

Cena za jaką była wystawiona finalnie nie ma znaczenia, rynek zweryfikował wartość, niestety negatywnie.

Nie odbieraj tego źle, w końcu to forum, każdy ma możliwość wypowiedzi 😉

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
15 minut temu, MedicuS napisał(a):

Obawiam się, że wiek nie przysporzy klientów.

Szybciej mimo wszystko sprzedałbyś 2 letnie auto za 250, niż 5 letnie za +/- 200k zł

Auta podrożały, ale ich dostępność też się unormowała, pamiętaj też, że koła, ceramika, wydech i box nie są już nowe, ponadto nie koniecznie ktoś by to rozważał przy zakupie.

To bardziej zachęta do zakupu, niż dodatek podwyższający cenę sprzedaży.

Cena za jaką była wystawiona finalnie nie ma znaczenia, rynek zweryfikował wartość, niestety negatywnie.

Nie odbieraj tego źle, w końcu to forum, każdy ma możliwość wypowiedzi 😉

Fajna tutaj gownoburza 😂 

Wystawilem śmiejąc się do żony że jak ktoś kupi za tyle to desperat jak widać najniżej cena była 285k i tyle... Nie rozumiem tego gdybania, nie moje ale będę dalej pisał swoje wywody.  Podkreślę kolejny raz nie muszę sprzedawać żadnego auta i być moze po 5latach wybesze go ze wszystkiego włożę 100k i zrobię zabawkę na tor dla takiego amatora jak ja.... Nie mam leasingów na auta i naprawdę moge spać spokojnie, za 1,2,3 wysyp osób nie znających ale ale piszących ze przecież lepiej niż kasę wydać na auto to ja przemnożyć, tak wiem wszyscy tak robią bo przecież w tych czasach takie super finansowanie.... Teraz leasing się normalnym osobom nie kalkuluje przy tych stopach i śmiesznej amortyzacji do 150k połowy vatu a przy sprzedaży oddasz cały lub zabawy w przepisywanie na żonę gdzie vateusz kre... Zaraz się tego też uczepi w końcu idą wybory..  

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
35 minut temu, wehyr napisał(a):

Fajna tutaj gownoburza 😂 

Wystawilem śmiejąc się do żony że jak ktoś kupi za tyle to desperat jak widać najniżej cena była 285k i tyle... Nie rozumiem tego gdybania, nie moje ale będę dalej pisał swoje wywody.  Podkreślę kolejny raz nie muszę sprzedawać żadnego auta i być moze po 5latach wybesze go ze wszystkiego włożę 100k i zrobię zabawkę na tor dla takiego amatora jak ja.... Nie mam leasingów na auta i naprawdę moge spać spokojnie, za 1,2,3 wysyp osób nie znających ale ale piszących ze przecież lepiej niż kasę wydać na auto to ja przemnożyć, tak wiem wszyscy tak robią bo przecież w tych czasach takie super finansowanie.... Teraz leasing się normalnym osobom nie kalkuluje przy tych stopach i śmiesznej amortyzacji do 150k połowy vatu a przy sprzedaży oddasz cały lub zabawy w przepisywanie na żonę gdzie vateusz kre... Zaraz się tego też uczepi w końcu idą wybory..  

Wygląda na to, że źle zrozumiałem koncepcję forum, lub przeoczyłem * przy, której wyraźnie widniało, żeby nie wyrażać swoich opinii.

Po prostu pisz tu sam, reszta będzie jedynie czytała, będzie bardzo ciekawie.

  • Lubię to 1
  • Haha 1

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
1 godzinę temu, MedicuS napisał(a):

Wygląda na to, że źle zrozumiałem koncepcję forum, lub przeoczyłem * przy, której wyraźnie widniało, żeby nie wyrażać swoich opinii.

Po prostu pisz tu sam, reszta będzie jedynie czytała, będzie bardzo ciekawie.

Ja to forum kasuje i nie będę się udzielał bo opinii doradczych nie potrzebuje w życiu.. 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

aktualizacja ...

auto ma przejechane 24000 km 

za2 tyg kolejna wymiana oleju ( były po 1,2 15 tysiach ) + filt powietrza 

odnowa powłoki ceramicznej za miesiąc

nic się nie dzieje , wszystko jest oki , 

autko przejęła żona 😉 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.