Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, ze m340i ma przywileje. Sam zamieniłem z 330ix ( miała być do końca sierpnia, potem września, listopada a może marca 2022:D )na m340i.Podobno ma się wyprodukować w 42 tygodniu i HK + kamery 360 maja być.

 

Na to że będzie HK i kamery 360 bym się na Twoim miejscu nie nastawiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim M340i Touring H&K jest kamera cofania jest , asystent prof. Jest , hak jest , lędźwie są , panorama jest , dostęp komfort jest .

Zamawiany w lutym wyprodukowany 28 tydzień = 12 lipca

U mnie samochód stoi już prawie dwa miesiące we Wrocławiu i czeka na kamery 360...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim M340i Touring H&K jest kamera cofania jest , asystent prof. Jest , hak jest , lędźwie są , panorama jest , dostęp komfort jest .

Zamawiany w lutym wyprodukowany 28 tydzień = 12 lipca

Lędźwia dla pasażera są? :O na jakich stołkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ciężko nadążyć za BMW.

Moje M135i spadło z rowerka - miało zaakceptowany tydzień 34. ze statusem 112 - właśnie z powodu braku H&K. A tu się okazuje, że podobno H&K jest.

Być może G20 ma pierwszeństwo przed F40, ale jakoś nadal mi się to nie trzyma kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo z tymi kamerami.

Samochód wyprodukowany w czerwcu. W zamównienu był na listopad tak że niby nie tak źle jeszcze.

Najbardziej irytujący jest chyba ten brak jakichkolwiek informacji, nie wiadomo czy trzeba czekać miesiąc, trzy czy może pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że te auta stoją na 99% pod chmurą bez żadnej powłoki itp, ptasie odchody ładnie wtapiają się w nowy niczym nie zabezpieczony lakier :mad2:

Mój faktycznie stoi pod chmurką, ale poza zakurzeniem to na szczęście ptasich odchodów na nim nie było jak go oglądałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moje 430 cabrio zamówione 30 kwietnia, wyprodukowane 12 lipca, nadal nie dostarczone. Czeka w fabryce na jakiś brakujący moduł. Nikt nie wie jak długo będzie czekało. A sezon się kończy.

Zamawiając ominąłem (z bólem) wszystkie obostrzenia.

Po analizie VIN mam dwie zmiany tak jak wy:

- 032Z - które rozumiem jako brak digital key - element ten przesądził co do wyboru 4 vs E klasy, jako gadżeciarz byłem tym zafascynowany.

- element 6NW został zamieniony na 6NS - co rozumiem będzie oznaczało brak ładowarki indukcyjnej?

- nie ma żadnej informacji na temat otwierania klapy bagażnika nogą.


Teraz mam do Was pytanie, dwa te elementy zamówiłem i za nie zapłaciłem, jaka jest polityka BMW? Oni oddają pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moje 430 cabrio zamówione 30 kwietnia, wyprodukowane 12 lipca, nadal nie dostarczone. Czeka w fabryce na jakiś brakujący moduł. Nikt nie wie jak długo będzie czekało. A sezon się kończy.

Zamawiając ominąłem (z bólem) wszystkie obostrzenia.

Po analizie VIN mam dwie zmiany tak jak wy:

- 032Z - które rozumiem jako brak digital key - element ten przesądził co do wyboru 4 vs E klasy, jako gadżeciarz byłem tym zafascynowany.

- element 6NW został zamieniony na 6NS - co rozumiem będzie oznaczało brak ładowarki indukcyjnej?

- nie ma żadnej informacji na temat otwierania klapy bagażnika nogą.


Teraz mam do Was pytanie, dwa te elementy zamówiłem i za nie zapłaciłem, jaka jest polityka BMW? Oni oddają pieniądze?

 

to ciekawe,sam zamawiałem 430 z początkiem kwietnia i moze sie wyprodukuje na koniec roku przez kamery i HK(choć to drugie podobno nie jest takim dużym problemem)


w normalnych warunkach by rabatowali auto ile sie da żebyś wział,dziś trudno powiedzieć,mnie handlowiec dał do zrozumienia ze jak nie wezme ,jest kolejka chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 032Z - które rozumiem jako brak digital key - element ten przesądził co do wyboru 4 vs E klasy, jako gadżeciarz byłem tym zafascynowany.

- element 6NW został zamieniony na 6NS - co rozumiem będzie oznaczało brak ładowarki indukcyjnej?

 

32Z - Rezygnacja z BMW Digital Key

6NW - Telefonia komfortowa z ładowaniem bezprzewodowym

6NS - Telefonia komfortowa


Więc jest jak przypuszczasz - brak ładowarki indukcyjnej oraz brak Digital Key (te dwie rzeczy są ze sobą powiązane).


Na marginesie, 32X to rezygnacja z bezdotykowego otwierania klapy bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumieć nie montują aktualnie ładowarek bezprzewodowych do samochodu z roku produkcji 2021?

serio?

zaczynam coraz bardziej zastanawiać się nad czekaniem na brak restrykcji ewentualnie LCI.

Moje G30 530ix M-sport czarny szafir

Jeśli szukasz zespołu na wesele, to zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moje 430 cabrio zamówione 30 kwietnia, wyprodukowane 12 lipca, nadal nie dostarczone. Czeka w fabryce na jakiś brakujący moduł. Nikt nie wie jak długo będzie czekało. A sezon się kończy.

Zamawiając ominąłem (z bólem) wszystkie obostrzenia.

Po analizie VIN mam dwie zmiany tak jak wy:

- 032Z - które rozumiem jako brak digital key - element ten przesądził co do wyboru 4 vs E klasy, jako gadżeciarz byłem tym zafascynowany.

- element 6NW został zamieniony na 6NS - co rozumiem będzie oznaczało brak ładowarki indukcyjnej?

- nie ma żadnej informacji na temat otwierania klapy bagażnika nogą.


Teraz mam do Was pytanie, dwa te elementy zamówiłem i za nie zapłaciłem, jaka jest polityka BMW? Oni oddają pieniądze?

 

to ciekawe,sam zamawiałem 430 z początkiem kwietnia i moze sie wyprodukuje na koniec roku przez kamery i HK(choć to drugie podobno nie jest takim dużym problemem)


w normalnych warunkach by rabatowali auto ile sie da żebyś wział,dziś trudno powiedzieć,mnie handlowiec dał do zrozumienia ze jak nie wezme ,jest kolejka chętnych

 

Udało mi się doczytać, że w stanach i w chinach klienci dostają zwrot, jak nie ma jakiejś opcji w samochodzie - nie od dilera, ale od importera (tak zakładam, że to od importera bo w US jest to BMW NA). Generalnie to nie chodzi o kolejkę chętnych i możliwość nieodebrania auta, ale o niewywiązanie się z umowy - przedmiot jest niepełnowartościowy i masz prawo dochodzić rekompensaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moje 430 cabrio zamówione 30 kwietnia, wyprodukowane 12 lipca, nadal nie dostarczone. Czeka w fabryce na jakiś brakujący moduł. Nikt nie wie jak długo będzie czekało. A sezon się kończy.

Zamawiając ominąłem (z bólem) wszystkie obostrzenia.

Po analizie VIN mam dwie zmiany tak jak wy:

- 032Z - które rozumiem jako brak digital key - element ten przesądził co do wyboru 4 vs E klasy, jako gadżeciarz byłem tym zafascynowany.

- element 6NW został zamieniony na 6NS - co rozumiem będzie oznaczało brak ładowarki indukcyjnej?

- nie ma żadnej informacji na temat otwierania klapy bagażnika nogą.


Teraz mam do Was pytanie, dwa te elementy zamówiłem i za nie zapłaciłem, jaka jest polityka BMW? Oni oddają pieniądze?

 

to ciekawe,sam zamawiałem 430 z początkiem kwietnia i moze sie wyprodukuje na koniec roku przez kamery i HK(choć to drugie podobno nie jest takim dużym problemem)


w normalnych warunkach by rabatowali auto ile sie da żebyś wział,dziś trudno powiedzieć,mnie handlowiec dał do zrozumienia ze jak nie wezme ,jest kolejka chętnych

 

Udało mi się doczytać, że w stanach i w chinach klienci dostają zwrot, jak nie ma jakiejś opcji w samochodzie - nie od dilera, ale od importera (tak zakładam, że to od importera bo w US jest to BMW NA). Generalnie to nie chodzi o kolejkę chętnych i możliwość nieodebrania auta, ale o niewywiązanie się z umowy - przedmiot jest niepełnowartościowy i masz prawo dochodzić rekompensaty.

 


W pełni sie zgadzam,jest to niewywiązanie sie z umowy,tyle tylko że Ty podpisujesz umowe z dilerem,nie z importerem,więc zgodnie z umową Ty możesz dochodzić praw swoich jedynie od dilera a on już się musi z tym "bujać" dalej,Ponadto to wszystko to teoria a życie swoje,diler jak zobaczy że kręcisz nosem,nie dość że ma kolejke chętnych to jeszcze sprzeda im z niższym rabatem niż Tobie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie config bez rzeczy na restrykcjach, zamówienie końcówka czerwca, odbiór na 95% jutro, a na umowie odbiór był zaplanowany na październik. Kamerki 360 bardzo fajna sprawa, w testówce działały bosko, ale jakby mój samochód był gotowy do jazdy u dealera a przez 2 miesiące nie mógłbym go odebrać to chyba wyszedłbym z siebie, już i tak chodziłem jak na palcach jak nie było wiadomo przez kilka dni czy samochód wyjechał z fabryki czy nie. Okropnie współczuję Panowie którzy mieli pecha z zamówieniem kamer 360, mam nadzieję że do końca miesiąca Wam je zamontują i jeszcze w ramach rekompensaty dowalą części Mperformance tyle ile jesteście w stanie unieść :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach rekompensaty pewnie będzie uścisk dłoni :).

Ogólnie temat kamer 360 jest strasznie irytujący ze względu na to że nikt nic nie wie, w Stanach z tego co czytam ludzie też długo czekają, miesiąc a nawet 2 ale kamery przychodzą i co chwilę ktoś na forum pisze, że odbiera auto po zamontowaniu kamer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie config bez rzeczy na restrykcjach, zamówienie końcówka czerwca, odbiór na 95% jutro, a na umowie odbiór był zaplanowany na październik

 

Nieco ponad 1,5 miesiąca i do odbioru ? :D

Szok. Ja zamówiłem 2 tygodnie temu a nawet nie wiem jaki ma mieć tydzień produkcyjny (318i, konfiguracja na 183k raczej bez wodotrysków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie config bez rzeczy na restrykcjach, zamówienie końcówka czerwca, odbiór na 95% jutro, a na umowie odbiór był zaplanowany na październik

 

Nieco ponad 1,5 miesiąca i do odbioru ? :D

Szok. Ja zamówiłem 2 tygodnie temu a nawet nie wiem jaki ma mieć tydzień produkcyjny (318i, konfiguracja na 183k raczej bez wodotrysków)

 

Dokładnie, najwidoczniej jestem w czepku urodzony :8) u mnie jest 320iX ( przynajmniej mam nadzieję że taki się wyprodukował :mrgreen: ) konfiguracja okolo 240k, czytając to co się dzieje z restrykcjami na forum to nie nastawiałem się nawet na październik, ale wyszło ekstra i jeszcze na letnich trochę pojeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.