Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

w dniu wczorajszym dostałem telefon, że nie ma już dostępnego koloru "Szary mineralny" musiałem zmienić na "Szary Storm Bay BMW Individual"

 

Jak to nie ma koloru szarego mineralnego? :shock:

Tusz im się skończył w drukarce, czy co? Jak może nagle nie być jednego z najbardziej popularnych kolorów? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zamówiłem wczoraj BMW M135i.

Konfiguracja z piątku i w dniu wczorajszym dostałem telefon, że nie ma już dostępnego koloru "Szary mineralny" musiałem zmienić na "Szary Storm Bay BMW Individual" (to akurat plus) i muszę zrezygnować z elektrycznej klapy bagażnika. "Klapa weszła na restrykcję", może pojawić się pod koniec Listopada.

Nie wspomnę o rezygnacji z nagłośnienia HK, produkcja do roku czasu... :mad2:

Co do HK to chyba loteria bo f44 które zamówiłem w czerwcu wyprodukowało się w ten poniedziałek z HK, wcześniej otrzymałem informację że jest na to restrykcja do października przynajmniej.

Niestety BMW digital key wyleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że HK to dla większości must have, z reszta mam tak samo. Ciekaw jestem czy za różnicę między HK a Zestawem głośników HIFI jesteśmy wstanie cos sami wyrzeźbić dobrze grającego. W przypadku mojej konfiguracji to zostaje mi wtedy 2300pln.

 

Z tego co wiem nie da się doposażyć w ASO auta w HK. Mówią, że w tak małym aucie nie wiele osób odczuje różnice między HiFi a HK, żeby w pełni wykorzystać potencjał HK trzeba odtwarzać z nośnika fizycznego w bezstratnym formacie.

 

w dniu wczorajszym dostałem telefon, że nie ma już dostępnego koloru "Szary mineralny" musiałem zmienić na "Szary Storm Bay BMW Individual"

 

Jak to nie ma koloru szarego mineralnego? :shock:

Tusz im się skończył w drukarce, czy co? Jak może nagle nie być jednego z najbardziej popularnych kolorów? :shock:

 

Podobno zostaje wycofywany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może jakieś nowe informacje na temat kamer 360?

Mi próbują obiecywać, że do końca miesiąca odbiorę samochód, ale nie wiem czy mogę im jeszcze wierzyć w te bajki

Koniec miesiąca się zbliża, coś będzie czy rzeczywiście bajki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może jakieś nowe informacje na temat kamer 360?

Mi próbują obiecywać, że do końca miesiąca odbiorę samochód, ale nie wiem czy mogę im jeszcze wierzyć w te bajki

Koniec miesiąca się zbliża, coś będzie czy rzeczywiście bajki?

 

Masz już nadany numer VIN ? Jeżeli tak, spróbuj dodać auto do swojego garażu BMW. Podobno wyświetla się timeline produkcji i dostawy.


57B51376-5BD4-45F7-9FA3-969773798EEE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już nadany numer VIN ? Jeżeli tak, spróbuj dodać auto do swojego garażu BMW. Podobno wyświetla się timeline produkcji i dostawy.


57B51376-5BD4-45F7-9FA3-969773798EEE.jpeg

 

Hmm a to nie jest opcja tylko dla USA? Nie wiem gdzie mogę dodać bez potwierdzenia przypisania do konta już w samochodzie.

VIN mam już is czerwca i w sumie mam już papiery do rejestracji i kartę pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie pojazdu, którego VIN już znasz: https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/my-bmw/dashboard.html


Wcześniej trzeba się zarejestrować i zalogować


Edit: nie mam pojęcia czy cokolwiek przydatnego wyświetli się po dodaniu VIN-u; według tego co było pisane w tym wątku w Europie klienci nie mają opcji śledzenia statusu zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie da się doposażyć w ASO auta w HK. Mówią, że w tak małym aucie nie wiele osób odczuje różnice między HiFi a HK, żeby w pełni wykorzystać potencjał HK trzeba odtwarzać z nośnika fizycznego w bezstratnym formacie.

 

Co ma ci powiedzieć handlowiec ktory ma premie liczoną od sprzedaży? Myslisz że jakby HK był dostępny to powiedziałby to samo i nie próbował sprzedać droższej opcji?

Bujałem się z hifi 3 lata w 4ce, nie jest to chyba duże auto, i tak g.....ej jakości dźwięku nie doświadczyłem nawet w Golfie 6 lata temu.

HK nie jest żadnym audiofilskim sprzętem, ot tak w sam raz na bazowe audio w aucie premium, za te pieniądze można zrobić znacznie lepsze audio w byle serwisie car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma ci powiedzieć handlowiec ktory ma premie liczoną od sprzedaży? Myslisz że jakby HK był dostępny to powiedziałby to samo i nie próbował sprzedać droższej opcji?

 

Ale tutaj chyba OP-owi nie chodziło o to, czy HK jest dostępny do zamówienia, czy nie, tylko czy da się go później zretrofitować w ASO.

HK daje np. inną podsufitkę w F40, więc to jest mnóstwo zabawy i dłubania, a ASO nigdy tak tego samochodu nie poskłada później jak fabryka. Tak więc jestem skłonny uwierzyć, że się nie da.

 

Bujałem się z hifi 3 lata w 4ce, nie jest to chyba duże auto, i tak g.....ej jakości dźwięku nie doświadczyłem nawet w Golfie 6 lata temu.

 

Ale w tym Golfie 6 miałeś standardowy zestaw z Highline, czy dodatkowe Dynaudio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy KTOKOLWIEK w ciągu ostatnich 2 miesięcy dostał kamery 360? Mi miesiąc temu powiedzieli, że mają 2 z 4, czekają na dwie i tak czekam i czekam a na auto w Gdańsku srają gołębie..

 

Z opisu wnioskuje, ze kolega zamówił 420d. Podobno priorytet maja tzw. mki np. m340 i one jako pierwsze dostają brakujące kamery, a ze w USA takich aut większość stad dostają wcześniej. To ze PL nie ma tutaj znaczenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wnioskuje, ze kolega zamówił 420d. Podobno priorytet maja tzw. mki np. m340 i one jako pierwsze dostają brakujące kamery, a ze w USA takich aut większość stad dostają wcześniej. To ze PL nie ma tutaj znaczenia....

 

No ciekawe czy to prawda z tym priorytetem, moje m340 czeka od czerwca i 0 info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m340i zamówione w połowie maja, w ubiegłym tygodniu otrzymałem informację: albo zrezygnuję z HR i kamer 360 i auto wyprodukuje się "już" w tym roku albo nie wiadomo do kiedy mam czekać. Spytałem o jakąś rekompensatę za czekanie na nowe auto, które albo nie wiadomo kiedy będzie albo będzie w tym roku z innym wyposażeniem. Otrzymałem zapewnienie o kontakcie max pon/wt, później we wtorek smsa, że w środę ktoś do mnie zadzwoni z jakąś propozycją...minął czwartek i nic. Czekam do końca tyg i pomogę rozwiązać ten problem rezygnując z zamówienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m340i zamówione w połowie maja, w ubiegłym tygodniu otrzymałem informację: albo zrezygnuję z HR i kamer 360 i auto wyprodukuje się "już" w tym roku albo nie wiadomo do kiedy mam czekać. Spytałem o jakąś rekompensatę za czekanie na nowe auto, które albo nie wiadomo kiedy będzie albo będzie w tym roku z innym wyposażeniem. Otrzymałem zapewnienie o kontakcie max pon/wt, później we wtorek smsa, że w środę ktoś do mnie zadzwoni z jakąś propozycją...minął czwartek i nic. Czekam do końca tyg i pomogę rozwiązać ten problem rezygnując z zamówienia.[/quot]


a na kiedy miałeś wyznaczoną datę produkcji z HK i 360?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m340i zamówione w połowie maja, w ubiegłym tygodniu otrzymałem informację: albo zrezygnuję z HR i kamer 360 i auto wyprodukuje się "już" w tym roku albo nie wiadomo do kiedy mam czekać. Spytałem o jakąś rekompensatę za czekanie na nowe auto, które albo nie wiadomo kiedy będzie albo będzie w tym roku z innym wyposażeniem. Otrzymałem zapewnienie o kontakcie max pon/wt, później we wtorek smsa, że w środę ktoś do mnie zadzwoni z jakąś propozycją...minął czwartek i nic. Czekam do końca tyg i pomogę rozwiązać ten problem rezygnując z zamówienia.

Zaczynam się stresować w takim razie. Tez w maju zamówione. Produkcja póki co zaplanowana na drugi tydzień września. Zobaczymy….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m340i zamówione w połowie maja, w ubiegłym tygodniu otrzymałem informację: albo zrezygnuję z HR i kamer 360 i auto wyprodukuje się "już" w tym roku albo nie wiadomo do kiedy mam czekać. Spytałem o jakąś rekompensatę za czekanie na nowe auto, które albo nie wiadomo kiedy będzie albo będzie w tym roku z innym wyposażeniem. Otrzymałem zapewnienie o kontakcie max pon/wt, później we wtorek smsa, że w środę ktoś do mnie zadzwoni z jakąś propozycją...minął czwartek i nic. Czekam do końca tyg i pomogę rozwiązać ten problem rezygnując z zamówienia.[/quot]


a na kiedy miałeś wyznaczoną datę produkcji z HK i 360?

 

Jeszcze tydzień temu dealer utrzymywał, że będzie to koniec sierpnia, obecnie termin jest nieznany jeśli chciałbym pełne wyposażenie... Otrzymałem też info że można zamówić auto bez HK i z przygotowaniem pod kamery 360 i zostaną one dołożone u dealera.W tej opcji auto miałoby być u dealera w tym roku ale bez kamer go nie wydadzą. Na pytanie ile może potrwać szukanie kamer na rynku i ich montaż usłyszałem " ciężko powiedzieć". (czyli można się spodziewać odbioru auta w 2022 roku z produkcją 2021...)


ps. mam też porównanie sytuacji z audi.. wstępna data produkcji s5 to czerwiec 2022 a jako gratis dla klienta za rok czekania zaproponowali matę do bagażnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy KTOKOLWIEK w ciągu ostatnich 2 miesięcy dostał kamery 360? Mi miesiąc temu powiedzieli, że mają 2 z 4, czekają na dwie i tak czekam i czekam a na auto w Gdańsku srają gołębie..

 

Przed chwilą dostałem od dealer'a potwierdzenie wykonania akcji serwisowej.

Samochód (M430i Cabrio) zamówiony na koniec maja, od początku lipca czekał na montaż kamer 360 u dealer'a.

Edytowane przez bmk_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "znikających" kolorów w niektórych modelach - orientuje się ktoś z Was, czy w BMW jest możliwość zamówienia koloru z innego modelu, za dopłatą?

Np. zamawiam F40, ale chciałbym konkretny kolor z F44 (2er Grand Coupe).


Pytam, bo mój samochód wisi sobie w związku z brakiem HK i czeka na produkcję, a wybrany kolor został wycofany od listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "znikających" kolorów w niektórych modelach - orientuje się ktoś z Was, czy w BMW jest możliwość zamówienia koloru z innego modelu, za dopłatą?

Np. zamawiam F40, ale chciałbym konkretny kolor z F44 (2er Grand Coupe).


Pytam, bo mój samochód wisi sobie w związku z brakiem HK i czeka na produkcję, a wybrany kolor został wycofany od listopada.

 

Pewnie, że jest. Z palety BMW individual można wybrać każdy. Tylko jak pytałem z ciekawości przy zamówieniu to cena ok. 20 tys. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy KTOKOLWIEK w ciągu ostatnich 2 miesięcy dostał kamery 360? Mi miesiąc temu powiedzieli, że mają 2 z 4, czekają na dwie i tak czekam i czekam a na auto w Gdańsku srają gołębie..

 

540i zamówiona w listopadzie z data na marzec, przyszła w czerwcu. Kamery doszły dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M340i Touring zamówione 8 lutego , wyprodukowane w połowie lipca ,

Od paru dni cieszę się samochodem zrezygnowałem tylko z lędźwi w siedzeniu pasażera , kamer 360 nie zamawiałem poza tym jest co co miało być.

Asystent pro

Hak

H&K

Pamięć ustawiania fotela kierowcy

Pakiet inowacji

Pan-roof

Pełny dostęp komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy KTOKOLWIEK w ciągu ostatnich 2 miesięcy dostał kamery 360? Mi miesiąc temu powiedzieli, że mają 2 z 4, czekają na dwie i tak czekam i czekam a na auto w Gdańsku srają gołębie..

 

540i zamówiona w listopadzie z data na marzec, przyszła w czerwcu. Kamery doszły dzisiaj.

 

Prawie jak ja: tez 5er z listopada z terminem marcowym, ale przez kamery 360 i ledzwia w zwyklych fotelach wylatywala z produkcji… i dalej czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.