Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, powielam pytanie również w tym wątku, ze względu na większą aktywność. Czy ktoś z obecnych użytkowników, który dołożył reflektory laserowe w miejsce led, wykonywał później akcje przywoławcze w ASO? Pytam, gdyż u mnie życzą sobie podpisania oświadczenia, że jak po wykonaniu akcji serwisowej, np. reflektory nie będą działać to nie ich błąd w sztuce, tylko moje ryzyko przeróbek. Ewentualnie miał przypadek akcji serwisowej po innej modyfikacji w swoim bmw?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powielam pytanie również w tym wątku, ze względu na większą aktywność. Czy ktoś z obecnych użytkowników, który dołożył reflektory laserowe w miejsce led, wykonywał później akcje przywoławcze w ASO? Pytam, gdyż u mnie życzą sobie podpisania oświadczenia, że jak po wykonaniu akcji serwisowej, np. reflektory nie będą działać to nie ich błąd w sztuce, tylko moje ryzyko przeróbek. Ewentualnie miał przypadek akcji serwisowej po innej modyfikacji w swoim bmw?

 

No i wszystko się zgadza. A Ty byś chciał odpowiadać za pracę którą ktoś inny wykonał (nie wiesz nawet jak)? ;D Wiadomo że nie. Wcale mnie nie dziwi ich podejście. Zawsze mogli Ci gwarancję anulować czy coś ;)

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć, powielam pytanie również w tym wątku, ze względu na większą aktywność. Czy ktoś z obecnych użytkowników, który dołożył reflektory laserowe w miejsce led, wykonywał później akcje przywoławcze w ASO? Pytam, gdyż u mnie życzą sobie podpisania oświadczenia, że jak po wykonaniu akcji serwisowej, np. reflektory nie będą działać to nie ich błąd w sztuce, tylko moje ryzyko przeróbek. Ewentualnie miał przypadek akcji serwisowej po innej modyfikacji w swoim bmw?

Ja robiłem akcję serwisową dotyczącą czegoś z karoserią, czy tam błotnikami (już nie pamiętam) po wymianie lamp z podstawowych na lasery i wszystko było ok, nie chcieli żadnego oświadczenia.

 

Możesz napisać ile wyszła Cię przeróbka na lasery? Może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was działa blokada kierownicy? W poprzednich seriach,e i f po wyjeciu klucza charakterystycznie ryglowało kierownice. W serii G do dzisiaj nie uslyszalem ani nie zauwazylem zeby zaryglowalo kolumne. Sprawdzalem nawet w ten sposob ze uchylilem okno, zamknalem auto i oddalilem sie z kluczem. Blokady nadal brak. Mozecie sprawdzic jak jest u Was? Czy moze seria G nie ma blokady kierownicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego uzywamy do przechowywania okularow przeciwslonecznych? W Volvo jest firmowy schowek ktory montuje sie na miejscu uchwytu przy drzwiach - fajne rozwiązanie. Na Allegro/amazonie jest dużo jakieś podobnych chinszczyzn. Macie jakiś sprawdzony patent oprócz miejsca na kubki i podłokietnika?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może od czego zależy, ze podczas używania Google Maps w Apple CarPlay raz są normalne komendy głosowe, jak to w GM, a czasem jest tylko takie "piknięcie"?

Wyciszone komendy (przekeeslona ikonka glosniczka) = pikanie przed zakrtetami, zjazdami etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może od czego zależy, ze podczas używania Google Maps w Apple CarPlay raz są normalne komendy głosowe, jak to w GM, a czasem jest tylko takie "piknięcie"?

Wyciszone komendy (przekeeslona ikonka glosniczka) = pikanie przed zakrtetami, zjazdami etc.

 

No właśnie nie, dzisiaj sprawdzałem. Jak wyciszę komendy to nie ma żadnych dźwięków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was działa blokada kierownicy? W poprzednich seriach,e i f po wyjeciu klucza charakterystycznie ryglowało kierownice. W serii G do dzisiaj nie uslyszalem ani nie zauwazylem zeby zaryglowalo kolumne. Sprawdzalem nawet w ten sposob ze uchylilem okno, zamknalem auto i oddalilem sie z kluczem. Blokady nadal brak. Mozecie sprawdzic jak jest u Was? Czy moze seria G nie ma blokady kierownicy?

 

U mnie nie ma żadnego ryglowania kierownicy jak w Fiatach :D

Nie zauważyłem też żeby jakikolwiek model w salonie coś takiego miał.

Po wyłączeniu silnika, przekładnia przestaje pracować i kręcenie kierownicą jest naprawdę trudne - jak bez wspomagania. Z tego co słyszałem kręcenie kierownicą po wyłączeniu silnika, może poważnie uszkodzić przekłądnię, wiec nie polecam takich ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się znaleźć opony zimówki nie runflat homologowane, z gwiazdką BMW?

Wydaje mi się, że takie nie istnieją. Dwóch dilerów też nie potrafi znaleźć. Chociaż to akurat o niczym nie świadczy :)

Zależy pewnie od rozmiaru. Ja widziałem tylko 17 Hankook z gwiazdką i nie runflat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie Speed limit info. Jak się zatrzymam samochodem to ustawia mi się na kokpicie znak limitu do 5km/h i po ich przekroczeniu otrzymuje ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości oraz nieprzyjemny dzwiek powiadomienia - według opcji mam to wszystko powyłączane a jednak coś dalej sprawia że tak się system zachowuje. Ktoś wie gdzie w opcjach tego szukać? Jak to wyłączyć?



Edit: juz znalazlem. Taka fikusna opcja byla jeszcze w opcjach ogolnych samochodu a nie tylko w asystencie speed info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.