Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, baster napisał(a):

Zamówienie 8.11.2023. 18.01.2024 informacja, że samochód jest gotowy do transportu. Silnik ten sam.

Gratuluję 😉

Widać wszystko zależy od dealera i szczęścia. Możesz napisać gdzie zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ratm napisał(a):

Hej,

Czy ktoś zamawiał pod koniec roku jakąś trójkę? Macie już datę produkcji? Widziałem że kilka osób ma w moje BMW info że czekają na auto, a że ja też czekam i mi się to czekanie dłuży to może ktoś ma jakieś dobre wieści że data już ustalona, albo że już płynie 😉

Zamawiałem na początku stycznia, sprzedawca twierdził że do 6mcy, jak dzwoniłem po salonach w celu tuningowania rabatu to w jednym mi powiedział że jest szansa na 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obietnice to jedno  - reczywistość drugie ... ale fakt, że jak masz dobrego sprzedawcę to pilnuje tematu. Twoje zaangażowanie też może pomóc.

Ja zamawiałęm pod koniec czerwca, oczywiście była duża szansa na odbiór jeszcze w 2023r. Potem po ponad dwóch miesiącach dopiero został potwierdzony slot produkcyjny na styczeń 2024 ! Finalnie auto wyprodukowało się w połowie grudnia i prawdopodobnie już płynie... odbiór pewnie najpóżniej pod koniec marca jak nie zatonie...Reasumując czas od zamówienia do odbioru w punkt czas ciązy ludzkiej 🙂 Bierz skórę indywidual to zrobią prawdopodobnie w DE i zaoszczędzisz co najmniej 2 m-ce, może 3. Ja uparłem się na owiane hatem twarde fotele M, które wpisują się w moje upodobania. Na nieszczście te robią ze skóry meksykanskich świstaków 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że przy jeździe prosto kierownica jest lekko skręcona w lewo.
Jest to naprawdę minimalne, ale jednak czasem to zauważam.
Auto nie ściąga, jedzie prosto bez problemów.
Co to może być?
Kończy mi się właśnie repair inclusive i zastanawiam się, czy to zgłaszać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły , z Bremerhaven auta jada do Kleszczowa i tam rowniez potrafia stac tygodniami. Pozniej jeszcze dealer i rejestracja. Tego sie nie da przewidziec. Trzeba pic duzo melisy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, saab napisał(a):

Nie ma reguły , z Bremerhaven auta jada do Kleszczowa i tam rowniez potrafia stac tygodniami. Pozniej jeszcze dealer i rejestracja. Tego sie nie da przewidziec. Trzeba pic duzo melisy. 

Ciężkie doświadczenia? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie auto ktore zamawialem dla klienta stalo w Kleszczowie ponad 3 miesiace ( podobno byl problem z Lorami ) a potem jeszcze kurier zgubil doki z auta 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, adrian43 napisał(a):

Mam komunikat - Badanie emisji spalin 03/2024, co to w ogóle jest? Można to pominąć? 

Możesz sam zmienić to w ustawieniach, to jest termin badania technicznego i domyslnie jest ustawiony na rok, a dla nowego auta jest wymagany dopiero po 3 latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem świeżym użytkownikiem G21. Czy da się (jak) wyłączyć automatyczne zwalnianie (zmniejszanie prędkości) pojazdu podczas dojazdów np. do skrzyżowań? Obecnie obserwuję wyraźne, samoczynne hamowanie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p4w3k Nigdy tego nie miałem, mam zwykły tempomat bez utrzymywania odległości jak coś, może wyłącz jakieś opcje w asystentach jazdy na tym zielonym przycisku przy środkowych nawiewach, u mnie jest pomarańczowy bo mam to powyłączane żeby sobie śmigać między pasami bez szarpania kierownicy przez "asystenta" chcącego mnie zabić. 😅

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.