Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
9 godzin temu, macste napisał(a):

Poorboy's Natural Look. Super efekt i matt o ile taki efekt Ci odpowiada. Niektórzy lubią jak się błyszczy 🙂 Super zabezpiecza powierzchnie... muszę go odnaleźć bo już że dwa lata nie był używany...

Natural Look jak najbardziej jest godny polecenia, ale... matem to bym nie nazwał.

Matowy to np. Funky Witch żółty - Getleman moze ?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś opcja w Bimmerlink, albo innym programie po OBD do sprawdzenia stanu naładowania akumulatora? 320d

W BimmerlInk niby jest "State of charge battery" ale zawsze mi pokazuje w przedziale 70-80% niezależnie od faktycznego stanu naładowania.

 

 

Edytowane przez mrkubix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
11 godzin temu, mrkubix napisał(a):

Czy jest gdzieś opcja w Bimmerlink, albo innym programie po OBD do sprawdzenia stanu naładowania akumulatora? 320d

W BimmerlInk niby jest "State of charge battery" ale zawsze mi pokazuje w przedziale 70-80% niezależnie od faktycznego stanu naładowania.

 

 

W Bimmer Tool chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
40 minut temu, siwyZS napisał(a):

Dokładnie w bimmertool, choć u mnie nie pokazuje żadnych danych, jednocześnie brak błędow w modułach

Jaki adapter używasz? Może w tym rzecz. Napisz do autora - jest na forum, może pomoże/doda wsparcie jeśli Twoj moduł obsługuje wymagane protokoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, luk_byd napisał(a):

Jaki adapter używasz? Może w tym rzecz. Napisz do autora - jest na forum, może pomoże/doda wsparcie jeśli Twoj moduł obsługuje wymagane protokoły.

vLinker, u mnie to jest chyba problem z samym modułem, jak robiłem olej w skrzyni to też nie mogli odczytać pełnych danych o aku, a sprzęt inny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@karlos91 wczoraj czytałem Twój post a dziś na desce pojawił się komunikat "pusta bateria", auto wyprodukowane w połowie sierpnia, czyli wytrzymała bateria 2lata, dwa miesiące (panasonic). Kupiłem jakąś tanią Vartę teraz, zobaczymy ile wytrzyma.

Edytowane przez M4R10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, M4R10 napisał(a):

@karlos91 wczoraj czytałem Twój post a dziś na desce pojawił się komunikat "pusta bateria", auto wyprodukowane w połowie sierpnia, czyli wytrzymała bateria 2lata, dwa miesiące (panasonic). Kupiłem jakąś tanią Vartę teraz, zobaczymy ile wytrzyma.

No to mi wytrzymała jeszcze krócej bo auto produkcja 01.2022 a w tym tygodniu komunikat pusta bateria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.