Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
Moje po 25k smug nie zostawiają, jeżeli szyba jest porządnie domyta. Natomiast radzą sobie tylko z odprowadzaniem wody, bo z myciem robali zupełnie sobie nie radzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w G2x da sie wylaczyc start stop przyciskiem tak jak bylo to w serii F ? Bylem ostatnio na jezdzie probnej 330E i Pan z BMW poinformowal mnie ze w serii G2x nie ma takiej mozliwosci. Czy rzeczywiscie tak jest?

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
planuję wymianę opon na zimowe - bez homologacji - , pierwszy raz mam auto z czujnikami ciśnienia , czy powonieniem to robić w ASO - ryzyko uszkodzenia czujników - czy nie ma sensu, i wymieniać u najbliższego wulkanizatora ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuję wymianę opon na zimowe - bez homologacji - , pierwszy raz mam auto z czujnikami ciśnienia , czy powonieniem to robić w ASO - ryzyko uszkodzenia czujników - czy nie ma sensu, i wymieniać u najbliższego wulkanizatora ?

 

Czujniki to nie wiedza kosmiczna. Każdy wulkanizator robił to tysiące razy.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebralem dzis auto i pod maska chyba mam brak plastikow. Brakuje plastikow nad lampami i wygluszenia maski?

https://i.imgur.com/DHq9DAq.jpg


https://i.imgur.com/QT2xvCV.jpg


Macie je u siebie?

 

Masz wszystkie - marka Premium nie przewiduje wygłuszenia maski ani plastików nad lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w menu media „kolekcji muzyki” ani możliwości kopiowania muzyki na dysk, pomimo LC prof.Po konsultacji na BMW Connected drive zgłosiłem sprawę w serwisie, wgrali mi od nowa soft i nic nie pomogło - rozłożyli ręce. Czy wiecie gdzie leży problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebralem dzis auto i pod maska chyba mam brak plastikow. Brakuje plastikow nad lampami i wygluszenia maski?

https://i.imgur.com/DHq9DAq.jpg


https://i.imgur.com/QT2xvCV.jpg


Macie je u siebie?

 

Masz wszystkie - marka Premium nie przewiduje wygłuszenia maski ani plastików nad lampami

 

Jestes pewien?? Chyba z tymi nad lampami sie mylisz. Radiatory lapmp sa zakryte kawalkiem plastiku w kazdej g20 na necie. Zobacz na tych fotkach z internetow:

https://images.app.goo.gl/7FYBeJQ1sJJ2wPsx6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebralem dzis auto i pod maska chyba mam brak plastikow. Brakuje plastikow nad lampami i wygluszenia maski?

https://i.imgur.com/DHq9DAq.jpg


https://i.imgur.com/QT2xvCV.jpg


Macie je u siebie?

 

Masz wszystkie - marka Premium nie przewiduje wygłuszenia maski ani plastików nad lampami

 

Jestes pewien?? Chyba z tymi nad lampami sie mylisz. Radiatory lapmp sa zakryte kawalkiem plastiku w kazdej g20 na necie. Zobacz na tych fotkach z internetow:

https://images.app.goo.gl/7FYBeJQ1sJJ2wPsx6

 

Tak, też ich nie mam. Być może to zmiana w postcovidowych egzemplarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ale jaja :lol:


XWCvc0E.jpg


Co do dysku twardego to jednak wychodzi na to że to prawda że go usunęli :shock:

Wychodzi na to ze po raz pierwszy w historii wczesne rocznik są gorsze niż późniejsze :lol:


Zniknęły już:


Strzały z wydechu

Dysk

Plastiki z pod maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja :lol:


XWCvc0E.jpg


Co do dysku twardego to jednak wychodzi na to że to prawda że go usunęli :shock:

Wychodzi na to ze po raz pierwszy w historii wczesne rocznik są gorsze niż późniejsze :lol:


Zniknęły już:


Strzały z wydechu

Dysk

Plastiki z pod maski

 

Niemozliwe ze to celowo usuniete. Sa normalnie dziury na spinki i brakuje spinek. Venom, trzeba podniesc larum i napisac do centrali. To jakis fuckup ewidentny. Ja napisalem do swojego handlowca. Czekam na odpowiedz. Szkoda ze w salonie mi sie to nie rzucilo w oczy, ale kupilem od razu czarny grill i chcialem wymienic z YT a tam patrze kazdy ma te oslony. Wkurzylem sie na maxa.

QT2xvCV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobrze by było gdyby ktoś z kolegów kto ma adaptacyjne ledy - produkcja przed lipcem 2020- pokazał co ma pod maskę , bo u mnie jest całkiem inna osłona niż u Randalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja :lol:


XWCvc0E.jpg


Co do dysku twardego to jednak wychodzi na to że to prawda że go usunęli :shock:

Wychodzi na to ze po raz pierwszy w historii wczesne rocznik są gorsze niż późniejsze :lol:


Zniknęły już:


Strzały z wydechu

Dysk

Plastiki z pod maski

 

Niemozliwe ze to celowo usuniete. Sa normalnie dziury na spinki i brakuje spinek. Venom, trzeba podniesc larum i napisac do centrali. To jakis fuckup ewidentny. Ja napisalem do swojego handlowca. Czekam na odpowiedz. Szkoda ze w salonie mi sie to nie rzucilo w oczy, ale kupilem od razu czarny grill i chcialem wymienic z YT a tam patrze kazdy ma te oslony. Wkurzylem sie na maxa.

QT2xvCV.jpg

 

Ja tego dysku nie odpuszczę, bo jak zamawiałem to z LCP był dysk i nikt mnie nie informował, że coś się zmienia i go likwidują... przy okazji o te pokrywki dopytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

XWCvc0E.jpg

 

o stary, widze na centymetry parkujesz

jak nie zmienisz garazu to kolejna 3-er, ktora bedzie pewnie 5 cm dluzsza, bedziesz musial sobie odpuscic ;)

Edytowane przez adamjttk

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja :lol:


XWCvc0E.jpg


Co do dysku twardego to jednak wychodzi na to że to prawda że go usunęli :shock:

Wychodzi na to ze po raz pierwszy w historii wczesne rocznik są gorsze niż późniejsze :lol:


Zniknęły już:


Strzały z wydechu

Dysk

Plastiki z pod maski

 

Niemozliwe ze to celowo usuniete. Sa normalnie dziury na spinki i brakuje spinek. Venom, trzeba podniesc larum i napisac do centrali. To jakis fuckup ewidentny. Ja napisalem do swojego handlowca. Czekam na odpowiedz. Szkoda ze w salonie mi sie to nie rzucilo w oczy, ale kupilem od razu czarny grill i chcialem wymienic z YT a tam patrze kazdy ma te oslony. Wkurzylem sie na maxa.

QT2xvCV.jpg

 

Ja tego dysku nie odpuszczę, bo jak zamawiałem to z LCP był dysk i nikt mnie nie informował, że coś się zmienia i go likwidują... przy okazji o te pokrywki dopytam.

 

Daj proszę znać jak czegos sie dowiesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niemozliwe ze to celowo usuniete. Sa normalnie dziury na spinki i brakuje spinek. Venom, trzeba podniesc larum i napisac do centrali. To jakis fuckup ewidentny. Ja napisalem do swojego handlowca. Czekam na odpowiedz.

QT2xvCV.jpg

 

Dostaniesz odpowiedz ze to taki feature ;)

Tutaj na filmiku (30.00 minuta) widac wyraznie ze BMW usunelo te zaslepki, oszczednosc pewnie z pol euro na aucie.



Nie do pomyslenia :shock:


Na tym samym filmiku (20.30 minuta) koles porownuje te podstawowe wyswietlacze przed i po liftingu.

Nie jestem w stanie wyobrazic sobie kto w zarzadzie zaakceptowal ten nieregularny ksztalt, sa po prostu mega ochydne, rodem jak z jakiejs Fabii.

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy


o stary, widze na centymetry parkujesz

jak nie zmienisz garazu to kolejna 3-er, ktora bedzie pewnie 5 cm dluzsza, bedziesz musial sobie odpuscic ;)

 

Do dziś jestem wdzięczny developerowi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy plastików nie ma już w g20 /21

 

Skąd masz takie info? Wynika z jakiś braków produkcji, czy oszczędności? Toć każdy który będzie porównywał g20/21 z czerwca a potem z lipca powie, że ta po lipcu po dzwonie bo brakuje plastików. A dodatkowo cena auta była wyższa po zamówieniu w czerwcu. No jestem mega rozczarowany.


Adam: co do zegarów, bardziej podobał mi się poprzedni LC, a już najbardziej ten hybrydowy (analogowo-wirtualny), który był z aktywnym tempomatem, ale w tej kwestii też czuję się wydymany. No cóż przynajmniej podstawowy tempomat aktywny też obsługuje jazdę w korku co jest dla mnie miłym zaskoczeniem. W nocy wygłdają troche lepiej, mimo wszystko porównując do poprzedniego leona żony to bmw w tyle...


OjBD0Rg.jpg



Czy może ktoś wymieniał grill na czarny? Założyłem temat, ale nikt nie odpowiedział a portimao z srebrnym wygląda słabo. Oem grill mam u siebie, ale wymiana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.