Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś posiada namiary na akcesoria(dywaniki, mata, mperformance) i koła zimowe w dobrych cenach?

Zimówki w dobrych cenach skończyły się w sierpniu. Obecnie w ASO m-pakietowe 18' są za 8500 brutto. Dywaniki i maty? Taniej niż na alledrogo nie kupisz

 

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyłączyć udawany dźwięk wydechu emitowany z głośników w M340i?

To jest ASD (Active Sound Design). BimmerCode chwali się możliwością wyłączenia:

0NDEhCW.png


Jest też aplikacja Carly, ale w praktyce nie można zakodować tego, co autorzy obiecują, zobacz kodowanie przez apke - carly, bimmer?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa szybkie pytanka:


-> 13718580429 vs 13718580428 vs 13718594535 ?? trzy filtry powietrza, o identycznych wymiarach... pierwszy do diesli, drugi do benzyn.... trzeci dla diesli dla zimnych krajów... ale czym one się różnią w realu??


-> ubezpieczenie własne w leasingu - ktoś brał? jak długo czekaliście na akceptację? jakiś mam utrudniony kontakt z bmw leasing...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa szybkie pytanka:


-> 13718580429 vs 13718580428 vs 13718594535 ?? trzy filtry powietrza, o identycznych wymiarach... pierwszy do diesli, drugi do benzyn.... trzeci dla diesli dla zimnych krajów... ale czym one się różnią w realu??


-> ubezpieczenie własne w leasingu - ktoś brał? jak długo czekaliście na akceptację? jakiś mam utrudniony kontakt z bmw leasing...

Ubezpieczenie własne się raczej nie opłaca, jak przedstawisz warunki leasingodawcy brokerowi to dostaniesz zapewne gorszą ofertę. Ubezpieczenie auta w leasingu to nie zwykłe OC+AC z kalkulatora

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenie własne w leasingu - ktoś brał? jak długo czekaliście na akceptację? jakiś mam utrudniony kontakt z bmw leasing...

Wypełniasz "Wniosek o ubezpieczenie pojazdu przez Korzystającego", samo BMW poleca na swoim formularzu Allianz, HESTIA, PZU, Warta i Vienna.

Mi przedstawili ofertę z Allianz i HESTIA, a ja poza BMW dostałem od Warty ofertę na polisę za 1500 zł mniej. Wychodzi więc 1250 zł oszczędności, dla mnie warte zachodu jednego wniosku.

Odpowiedź (pozytywną) na wniosek dostałem po 1 albo 2 dniach.


Pamiętaj o wypowiedzeniu polisy na OC u obecnego ubezpieczyciela z dniem końca okresu ubezpieczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem u jednego dealera ofertę na ubezpieczenie z którego musze skorzystać w pierwszym roku, cena 10k pln w Allianz.


Poszedłem do innego dealera, który już nie miał takich obostrzeń i tam zorganizowałem sobie ofertę na poziomie 6k pln w PZU.

Sporo przegięli. U mnie pierwsze obowiązkowe w Allianz, ale na szczęście wyszło niecałe 7 000 zł. Teraz drugi rok (obce w Warcie) ok. 5 250 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens dokładać do opcji kamer 360?


Czy Zawieszenie sportowe M w M340i odpowiada trybowi sport w Adaptacyjnym zawieszeniu w tym samym samochodzie? Czy jest jakaś różnica.

Pytam bo na ten moment jeździłem sportowym M i wydawało mi się dość twarde. Waham się czy dodawać adaptacyjne jak w każdym moim aucie z adaptacyjnym, jeżdzę na sport. szkoda wyżucac 2700 pln jak mam potem tylko korzystać z jednego ustawienia. Wolałbym za ten cash wziąźć kamery 360 albo automatyczną klape bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens dokładać do opcji kamer 360?

Wsiądź do demówki, pobaw się, oceń. Bardzo indywidualna sprawa.

Pewną zaletą przy kamerach 360° jest możliwość dołożenia opcji rejestratora.

 

Czy Zawieszenie sportowe M w M340i odpowiada trybowi sport w Adaptacyjnym zawieszeniu w tym samym samochodzie? Czy jest jakaś różnica.

Dużo różnych opinii, poczytaj:

Zawieszenie adaptacyjne G20

Re: G20, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania

Re: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jak Wasze wycieraczki? Dzisiaj leje strasznie i zauważyłem smugi :shock: 9800 km przebieg, w poprzednich BMW oryginalnych wystarczało na 2 lata. Albo mam czymś ufajdaną szybę albo faktycznie już zaczynają się kończyć :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wasze wycieraczki? Dzisiaj leje strasznie i zauważyłem smugi :shock: 9800 km przebieg, w poprzednich BMW oryginalnych wystarczało na 2 lata. Albo mam czymś ufajdaną szybę albo faktycznie już zaczynają się kończyć :shock:

 

6 miesięcy , 17 000 km i to samo. Zauważyłem też ze wycieraczka po stronie kierowcy jest dziwnie powycinana od góry (pewnie ze względy na spryskiwacze) i pytanie czy kupie taka poza asa? :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Faktycznie mają jakieś kosmiczne kształty przez te debilne spryskiwacze. Co najlepsze zamienniki są te same co do e90 i f30 czyli oczywiście bez żadnych nacięć :roll: Spróbuję je jeszcze odtłuścić :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.