Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Są ludzie, którzy nie mają JDG albo innej możliwości wzięcia na firmę. Wtedy raczej nie masz innej opcji, jak tylko wziąc auto za gotówkę albo kiepski produkt finansowy w postaci kredytu samochodowego / konsumenckiego.

 

zawsze możesz załozyć działalność,jak odbierzesz auto - zawieszasz.tak robi dużo ludzi....

Przeciez nikt ci nie da leasingu na działaność, która nie ma dochodu i która istnieje od wczoraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I następnie nie odliczysz kosztów, bo nie masz od czego. Kto niby tak robi?

 

Też mnie to nurtuje, jaki byłby tego sens.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Są ludzie, którzy nie mają JDG albo innej możliwości wzięcia na firmę. Wtedy raczej nie masz innej opcji, jak tylko wziąc auto za gotówkę albo kiepski produkt finansowy w postaci kredytu samochodowego / konsumenckiego.

 

zawsze możesz załozyć działalność,jak odbierzesz auto - zawieszasz.tak robi dużo ludzi....

Przeciez nikt ci nie da leasingu na działaność, która nie ma dochodu i która istnieje od wczoraj...

 

Tu akurat różnie bywa, parę lat temu przenosiłem leasing ze sprzedawanej spółki na całkiem świeżą i nie robili problemu, choć to prawdopodobnie dlatego, że już ten leasing rok funkcjonował.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prześledziłem sporo wątków i nie wiem skąd te rabaty w wysokości 20% i więcej? pewnie dla większości naturalnym jest to ze to są leasingi a nikt nie kupuje za gotówkę jako prywatna osoba :shock:

 


W moim przypadku dostalem rabat 20% przy zakupie w leasingu. Gdybym zdecydowal sie kupic jako osoba prywatna za gotowke to mialbym jeszcze gratis ubezpieczenie. Rabat 12% jaki Ci zaoferowano jest moim zdaniem slaby. Spytalem mojego handlowca po zakupie auta czy sa osoby ktore kupuja auto i nie pytaja o robat to stwierdzil ze nie ma takich i kazdemu swojemu klientowi daje minimum 10% takze te 12% o ktorych wspominales nie wyglada ciekawie. Chyba ze przez ostatnie 2 miesiace cos sie zmienilo i nie sa juz tak sklonni dawac duze rabaty. Na m340d oferte na poziomie 18% mialem od chyba 5 handlowcow.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"boohmacher" te 12% dostałem tak na tzw dzień dobry bez jakichkolwiek negocjacji. wiem ze wszyscy dostają jakieś rabaty, jedni większy inni mniejszy, w takim razie bedzie trzeba trochę ponegocjować albo zmienić salon. dzięki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30i zostało wykastrowane z uwagi na normy emisji, trochę żenada że moc spadła poniżej tego co miałem w 430i z 2017 (252KM).

Audi w swoim silniku 2.0 252KM dużo wcześniej zrobiło kastrację na 245KM ale potem szybko wrzucili mikrohybrydę i jest 265 kucy teraz, więc tu mogą się przygotowywać na podobny ruch. Ale niesmak pozostaje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok modelowy może i tak. Swoją drogą, od którego dokładnie tygodnia w roku wchodzi nowy rok modelowy w BMW?


Natomiast dziwne jest to o tyle, że np. M340i dostało hybrydę pod koniec zeszłego roku, nie w wakacje. A to było właśnie związane z normami spalin. Czyli w sumie nie ma reguły kiedy następuje zmiana jednostki napędowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nikt ci nie da leasingu na działaność, która nie ma dochodu i która istnieje od wczoraj...

 

To chyba kwestia wysokości pierwszej wpłaty - przynajmniej z tego co kiedyś rozmawiałem. Duża wpłata (30%?) + zabezpieczenie na pojeździe i nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w okolicy ilu procent mogę negocjować obecnie rabat na 330i spotline (konf na 230tyś).

osoba prywatna i zakup za gotówkę. Proszę o konkrety lub jakie wam sie udalo w ostatnim czasie wynegocjowac przy zakupie za gotówkę.

W jednym salonie byłem osobiście i dostałem ofertę którą przekładając na procenty to 12% od konf a w drugim przez tel na takim samy poziomie.

 


Ja kupuje za gotówkę wprawdzie przez brokera ale udało się ugrać 21% - tyle że auto zamówione w styczniu 2021 - Bmw 320i MSport konfigracja za 228k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu M340i do produkcji jednakże niedostępność komponentów i polityka rabatowa zasiały we mnie ziarno wątpliwości.


Czy komuś z Was udało się w ostatnim czasie otrzymać rabat wyższy od 16% (zakup na osobę prywatną)? Przedstawiciel dealera twierdzi, że jeszcze 2-3 miesiące temu mógłbym dostać więcej, ale teraz nie ma na to szans. Sprawdziłem w drugim salonie i dostałem bardzo zbliżoną ofertę więc albo nie potrafię negocjować albo faktycznie sporo się zmieniło. Biorąc pod uwagę, że samochód wyprodukuje się najprawdopodobniej dopiero w listopadzie lub grudniu (co będzie się wiązać z dodatkową stratą przy odsprzedaży), zastanawiam się czy to dobra oferta czy też lepiej trochę poczekać i odebrać samochód w 2022. Czy wiadomo kiedy pojawi się nowy cennik na 2022 rok? Może też ktoś rok temu przerabiał podobny temat i z doświadczenia wie czy lepiej się decydować przy takich warunkach czy też za 2-3 miesiące oferta może ulec poprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognozowanie cen i rabatów to wróżenie z fusów. Dzisiaj tak, jutro inaczej... Chciałem teraz zamówić M135i i nigdzie nie dostałem więcej niż 12%. Sprzedawcy usztywnieni i opowiastki w stylu "centrala nam obniżyła rabatowanie" i "jeszcze na początku roku byłoby sporo więcej". Zapewne sytuacja jest pokłosiem dużego popytu na nowe auta, braków i opóźnień w produkcji. Ciśnienia nie mam więc mi nie zależy.


Co do rocznika... specjalnie bym się nie przejmował. Zasada jest prosta: potrzebujesz auta? - kupujesz. Jeżeli kupujesz za gotówkę to można by się ewentualnie zastanowić czy poczekać na produkcję '22. Przy jakimkolwiek finansowaniu - imho bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

Salony obniżyły rabaty, biorą pod uwage ewentualne opóznienie i wówczas chyba zgodnie z umową można otrzymac dodatkowo do 4%. Dziś prawie każde auto z produkcji jest opóźnione

Faktycznie może ma to związek z tym, że mają ciągłe opóźnienia. Nie widziałem jeszcze umowy, jednakże wydawało mi się, że będą się bronić przed wspomnianymi 4% poprzez wydłużenie terminu dostawy.

 

Prognozowanie cen i rabatów to wróżenie z fusów. Dzisiaj tak, jutro inaczej...

Pełna zgoda. Chociaż wydaje się to oczywiste (sytuacja na rynku oraz prawo popytu i podaży), to i tak chyba łudziłem się, że zachodzą tutaj pewne prawidłowości i historycznie wiadomo, że np. nowy rocznik to znaczna podwyżka cen, której nie zrekompensuje wyższy rabat, itd.

 

Co do rocznika... specjalnie bym się nie przejmował. Zasada jest prosta: potrzebujesz auta? - kupujesz. Jeżeli kupujesz za gotówkę to można by się ewentualnie zastanowić czy poczekać na produkcję '22. Przy jakimkolwiek finansowaniu - imho bez znaczenia.

Rozważam właśnie zakup za gotówkę. Myślę, że w innym przypadku nie zwracałbym na to uwagi. Czy orientujecie się może czy salon ma wpływ na datę produkcji czy też zamówienie trafia do kolejki i nic z tym zrobić nie można?

 

Ja w grudniu dostałem rabat 23%, ale co z tego jak auto się nie produkuje :mrgreen:

O ile mnie pamięć nie myli, to widziałem w wątku o opóźnieniach, że coś się w temacie ruszyło, więc możesz się okazać prawdziwym zwycięzcą! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

Ja w grudniu dostałem rabat 23%, ale co z tego jak auto się nie produkuje :mrgreen:

O ile mnie pamięć nie myli, to widziałem w wątku o opóźnieniach, że coś się w temacie ruszyło, więc możesz się okazać prawdziwym zwycięzcą! :)

 

haha - może dali mi taki rabat, bo już wiedzieli, że połowy wyposażenia za które zapłaciłem i tak nie dostanę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś z Was otrzymał ostatnio jakiś sensowny rabat? Jestem zainteresowany kupnem w leasingu operacyjnym G21 318i i póki co nie zaoferowano mi więcej niż 16,5% (dealer bmw i promocyjne finansowanie).

 

Nie wiem jak teraz ale przed tym cyrkiem z restrykcjami to koledzy tutaj na 318i 20% potrafili dostać. A pytałeś sprzedawce czy rabat uleganie zamianie jak zewnętrzne finansowanie? Może ubezpieczenie gratis tez przy zewnętrznym.


A możesz napisać ile w % to jest to ,,promocyjne finansowanie,,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś z Was otrzymał ostatnio jakiś sensowny rabat? Jestem zainteresowany kupnem w leasingu operacyjnym G21 318i i póki co nie zaoferowano mi więcej niż 16,5% (dealer bmw i promocyjne finansowanie).

Dzisiaj otrzymałem info o gotowym G20 318i do odbioru. Z ciekawości (śledząc forum) zapytałem o aktualne rabaty. Dealer powiedział ze już tak wysokiego rabatowania nie ma. Uważam ze 16,5% to i tak duży rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś z Was otrzymał ostatnio jakiś sensowny rabat? Jestem zainteresowany kupnem w leasingu operacyjnym G21 318i i póki co nie zaoferowano mi więcej niż 16,5% (dealer bmw i promocyjne finansowanie).

Dzisiaj otrzymałem info o gotowym G20 318i do odbioru. Z ciekawości (śledząc forum) zapytałem o aktualne rabaty. Dealer powiedział ze już tak wysokiego rabatowania nie ma. Uważam ze 16,5% to i tak duży rabat.

 

Na OTOMOTO na 330i rabaty na poziomie 7%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.