Skocz do zawartości

[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej


pawelgawel

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość dodania silnika BMW E60 E61 2.5d 177KM M57TU ?

 

Wszystkie diesle e90/e60 są już obsługiwane. Uruchom aplikację zaznacz automatyczny wybór silnika i powinno działać.

 

No jakoś nie wykrywa silnika 2,5d. Pojawiają się jedynie 2,0 i 3,0. Automatyczne wykrycie nie działa. Apkę poleca mi kolega (ma silnik 2,0) i sam chciałem kupić, ale skoro u niego nie wykrywa to wątpię że nagle u mnie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeprowadź test w takich samych warunkach, tutaj masz pierwszy przy 89 st., a drugi przy 51 st. to również może mieć wpływ na wynik końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeprowadź test w takich samych warunkach, tutaj masz pierwszy przy 89 st., a drugi przy 51 st. to również może mieć wpływ na wynik końcowy.

 

Sprawdziłem nie ma to większego wpływu różnice są minimalne.

Trochę dziwne w starszej wersji były zupełnie inne wskazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się zastanawiał jaki interfejs kupić to od razu carista. W poniedziałek przyszedł mi iCar 3 ale zrywał połączenie z autem więc poszedł na zwrot. Dzisiaj przyszła carista i jest ok.

Potwierdzam, sam używam również Caristę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec i mnie aplikacja działa wzorowo. Podłączona na Carly 2 gen. Muszę przyznać ze łączy się szybciej niż ori Carly for Bmw. Nie zerwało mi połączenia ani razu z Carly to 50/50.

Nie wiem tylko co to jest ta wartość powietrza u mnie stanowczo za mało.

8c00aa3184a0d542med.png

 

210454fb870129demed.png

 

f7a20348b18164e4med.png

 

Tego nie rozumiem

c05b49cb1072d766med.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się zastanawiał jaki interfejs kupić to od razu carista. W poniedziałek przyszedł mi iCar 3 ale zrywał połączenie z autem więc poszedł na zwrot. Dzisiaj przyszła carista i jest ok.

Potwierdzam, sam używam również Caristę

Możesz podać linka z tym interfejsem icar3 oraz caristy,,na allegro jest tylko ten dostępny http://allegro.pl/carista-interfejs-diagnostyczny-obd2-bmw-mini-i6999719692.html?reco_id=d2d63e3f-1c99-11e8-8d3c-246e9680b9e8,potrzebuję do e90 M47.

Edytowane przez bawarak3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
skoro jest N43, to kiedy czas na N53? :D

A zapłaciłes?

 

 

 

Mam zapłacić za coś co nie jest do mojego samochodu? Padło ci na łeb? Jak tylko będzie n53 to od razu kupię. Póki co daruj sobie te badziewne komentarze.

Diagnostyka silników N53 i N43

Możliwość zdalnej diagnostyki, szczegóły zapraszam na PRIV

6CiWSrm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie tutaj kupowałem :)

http://allegro.pl/carista-interfejs-diagnostyczny-obd2-bmw-mini-i6999719692.html?reco_id=d2d63e3f-1c99-11e8-8d3c-246e9680b9e8,potrzebuj

 

Carista ma jeszcze jeden duży plus, na miesiąc za free aplikacja caristy która może m.in. uaktywnić wiele ukrytych funkcji, nie mówiąc już o kasowaniu błędów

Edytowane przez fantomas666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro aktualnie tylko jeden sprzedawca ma cariste także od niego bierz.

Czy orientuje się ktoś czemu u mnie są takie wskazania?

 

de433ef86813b33bmed.png

 

 

Wg mnie masz coś nie tak z czujnikami temp w dolocie i temp zewnętrznej . Czy naprawdę było u CB - 42 mróz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To ja tylko dodam że korzystam (za poleceniem autora aplikacji) tego adaptera i przyznam że nie miałem z nim nawet jednego problemu: http://allegro.pl/elm-327-wersja-2-1-bluetooth-hit-i5691883018.html (kupiłem z tej aukcji). Tani nie był ale nie żałuję ani złotówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.