Skocz do zawartości

Rabaty na F10 w 2016 roku


BondE87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A dla mnie, ten caly argument o taxi jest tak zenujacy, ze az ciezko to komentowac.

Ale wierze, ze moga byc ludzie, ktorzy mysla, ze jak kupili F10/F11, to awansowali spolecznie o kilka klas.

Niestety, takie teksty zdradzaja wszystko. :duh:

 

Nie bójmy się tego powiedzieć ... to czystej wody snobizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zastanów sie czy chcesz wchodzić w silnik, którego juz nie będzie w G30. Moim zdaniem to zły pomysł :wink: Poza tym niezależnie od rabatów to kupowanie schodzącego modelu ale nadal drogiego auta gdzie za rok-dwa tym modelem bedą jeździli taryfiarze i chłopcy pod remiza to tak trochę jest bez sensu.

 

Czy są jakieś wiarygodne informacje na temat nowych silników benzynowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakiej podstawie twierdzisz ze nie bedzie szału na nowe 5 ? Renderów z autoświata ? Czy bredni które sa powtarzane co każdy nowy model (to juz nie to, BMW sie kończy, bla bla bla).

 

To sa przewidywania BMW wynikajace z faktu iż sprzedaż F10/F11 była rekordowa w segmecie i w historii 5-tki. Może drastycznego spadku nie bedzie przy G30 ale jak ktos zuwazyl na pewno nie bedzie takiej roznicy jak przy przejsciu z e60 na F10.

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie,

 

Jestem przed zamówieniem nowej 525xd.

Wiem że nowy model, ale to będzie moje pierwsze BMW i liczę na dobry rabat.

Ktoś powyżej pisał o 20% rabatu.

Będę wdzięczny jak ktoś podpowie gdzie powinien się udać aby taki rabat otrzymać... :)

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi dawali 20% rabatu na F10 to bym nie kupował rocznego. Nie wiem czy to ja się nie potrafię targować, czy może jadąc do salonu powinienem założyć gajer, ale sprzedawca na pytanie o dwucyfrowy rabat stwierdził, że oni sprzedają tylko pełnowartościowe auta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rabatów był wielokrotnie podnoszony, ale czasami miałem wrażenie, że pewne osoby odrobinkę fantazjują.

 

Na koniec tych dyskusji przeważnie okazywało się , że to kwestia układów/znajomości ewentualnie możliwości podłączania się z zakupem swojego prywatnego auta pod zakupy flotowe firm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w swoim pierwszym poście.

 

Chcemy kupić do firmy 3 sztuki F10*, z czego 1 w wersji flotowej (518d za 149 900) i 2 lepiej doposażone (wahamy sie jeszcze nad silnikami, ale rozważamy 520, 525 lub 528, wszystko z xd). Konfiguracje wychodzą nam cennikowo pomiędzy 290 a 327 zależnie od silnika i czy fotele komfortowe czy sportowe.

 

Jaki rabat można teraz otrzymać?

 

*alternatywnie do gołej 518d jest rozważana lekko doposażona 318GT (cena wychodzi taka sama w ofercie flotowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Rabaty na F10 spore, bo lada chwila wchodzi nowy model.

Na połowę września zapowiadane są już pierwsze prezentacje nowej serii 5... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20k PLN jest na wejście na placowego/do produkcji - nie ma znaczenia czy gotowy konifg czy pod siebie. Jeśli są miejsca produkcyjne, to do października bedzie możliwość wyprodukowania F10, potem już nowy model. Do 20k na wejście kilka procent mozna ugrać, zależy od układu z salonem, BMW PL Itditd :wink:

 

Sprawdzone, bo składam wlasnie F10, zobaczymy ci wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jako, że jestem tu nowy to witam wszystkich serdecznie. Za tydzień stanę się posiadaczem nowego BMW 520d xdrive. To co przeważyło o zamówieniu modelu schodzącego to uzyskany rabat. Mnie udało się wytargować 22% i powiem tak, że gdybym miał kupić "gołą" 520d to poczekałbym na nowy model, natomiast moja wersja została wyceniona na 312.000 PLN, co przy uzyskanym rabacie uważam za dobry deal, bo takiego rabatu przy nowym modelu na pewno bym nie dostał, a samochód mam doposażony na bogato i według własnych konfiguracji. Może niektórych rzeczy bym z perspektywy czasu nie wziął ale już trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko wolałbym poczekać i kupić nowy model, na który uzyskasz jakieś 5-7% rabatu. Twój samochód traci teraz na wartości podwójnie, a nowy model to nowy model na kolejne minimum 5 lat.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.