Skocz do zawartości

Rabaty na F10 w 2016 roku


BondE87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
A ja mimo wszystko wolałbym poczekać i kupić nowy model, na który uzyskasz jakieś 5-7% rabatu. Twój samochód traci teraz na wartości podwójnie, a nowy model to nowy model na kolejne minimum 5 lat.

Nowy model w pierwszym roku produkcji...? O nie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem tu nowy to witam wszystkich serdecznie. Za tydzień stanę się posiadaczem nowego BMW 520d xdrive. To co przeważyło o zamówieniu modelu schodzącego to uzyskany rabat. Mnie udało się wytargować 22% i powiem tak, że gdybym miał kupić "gołą" 520d to poczekałbym na nowy model, natomiast moja wersja została wyceniona na 312.000 PLN, co przy uzyskanym rabacie uważam za dobry deal, bo takiego rabatu przy nowym modelu na pewno bym nie dostał, a samochód mam doposażony na bogato i według własnych konfiguracji. Może niektórych rzeczy bym z perspektywy czasu nie wziął ale już trudno.

 

520D za 312 tys :duh:

Będziesz Miał Wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem tu nowy to witam wszystkich serdecznie. Za tydzień stanę się posiadaczem nowego BMW 520d xdrive. To co przeważyło o zamówieniu modelu schodzącego to uzyskany rabat. Mnie udało się wytargować 22% i powiem tak, że gdybym miał kupić "gołą" 520d to poczekałbym na nowy model, natomiast moja wersja została wyceniona na 312.000 PLN, co przy uzyskanym rabacie uważam za dobry deal, bo takiego rabatu przy nowym modelu na pewno bym nie dostał, a samochód mam doposażony na bogato i według własnych konfiguracji. Może niektórych rzeczy bym z perspektywy czasu nie wziął ale już trudno.

 

520D za 312 tys :duh:

STARY MODEL!!!

Za moje auto ktos dal chyba 330 000 CBL!

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rzeczową krytykę, każdy ma jak widać swoje podejście. Ale gwoli wyjaśnienie co mnie skłoniło; cena nowego według dealera, którego znam, więc raczej kitu nie wciska to 12-14% zwyżka ceny katalogowej w stosunku do tych co są obecnie. Ja za swój nie dałem 312.000 tylko 240.000 i wytargowałem jeszcze do tego komplet kół zimowych 18 cali. Patrzyłem na ceny używanych i podwójnych cen spadku nie zauważyłem. Poza tym nie kupiłem samochodu na rok czy dwa, a na cztery do pięciu lat.

Tak na marginesie to w salonie powiedzieli mi, że najdroższa 520d jaka od nich wyszła została wyceniona katalogowo na 365.000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.