Skocz do zawartości

Felgi do F10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ale wtedy te 8.5 powinny mieć et 34 a nie 33. Właśnie pierwszy.raz widzę taka konfigurację felg że wszystkie 19" maja 8.5" i et 33.
  • Odpowiedzi 972
  • Wyświetleń 212,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Użytkownik525xd
    Użytkownik525xd

    Mordo czy ty masz 17 lat żeby nawet nie podziękować na wstępie za kompletne info jakim kolega wyżej cie uraczył? Czy ty myślisz że forum to jest google i roboty tu odpowiadają? Troche kultury i wdzięc

  • Użytkownik525xd
    Użytkownik525xd

    Trzymaj zdj fabryczne 245/40R19. Trochę większe powinny też wejść i jeszcze nie wystawać poza obrys auta. Co do sensu szerszej/wyższej opony to już nie wiem, jest tu taki gość @Ponta z tego co widział

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Ale tutaj dwie felgi powinny być szersze o pół cala, zobacz dobrze, albo poproś sprzedawcę o sprawdzenie.

8,5x19 i 9x19. Wtedy opony muszą być mieszane przód tył.

Nie muszą, F10 wyjeżdżaly z salonu również w konfiguracji 4x8.5J 19" bynajmniej spotkałem się z tym przy wzorze 351M

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ale wtedy te 8.5 powinny mieć et 34 a nie 33. Właśnie pierwszy.raz widzę taka konfigurację felg że wszystkie 19" maja 8.5" i et 33.

 

Jednak 33...


http://www.bmwstylewheels.com/bmw/351

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki Panowie. Jutro będę dzwonił do sprzedającego. Rozumiem że na te felgi opony 245/40/19. No i najważniejsze czy muszą być run flatt? Zwykłe opony nie będą miały negatywnego wpływu na x-drive? Bo szczerze chętnie przeszedłbym na zwykłe gumy plus dojazdów lub mobility set do bagażnika.
Opublikowano

Panowie ktos sie wypowie czy taki set up siadzie do F11 naped tyl


style 316


8,5Jx20" et 25 - 245/40 przod

10Jx20" ET 41 - 275/35 tyl


dzieki

Opublikowano
wlasnie to wiem, jednak zastanawia mnie czy ten rozmiar wejdzie, ale bez przymiarki sie nie obejdzie, mam do kupienia w fajnych pieniadzch z prawie nowymi zimowkami i przez to pytalem
Opublikowano
  • Moderatorzy
Wiesz, na pewno fajnie wypełniłyby nadkole - jak w modelach M które mają profil wyższy opony od swoich cywilnych odpowiedników. Jak nie masz obniżenia - może nie będzie tarło. Nie wypowiem się, bo nie montowałem.
Opublikowano
W kazdym badz razie dziekuje Wszystkim za zangazowanie trzeba pasowac to dam znac:)
Opublikowano
Panowie ktos sie wypowie czy taki set up siadzie do F11 naped tyl


style 316


8,5Jx20" et 25 - 245/40 przod

10Jx20" ET 41 - 275/35 tyl


dzieki

 

Mam takie opony w F10 z obniżonym zawieszeniem B12 bilstein pro kit. Koła M373. Z przodu dystans 5mm koło bardzo blisko górnego zawieszenia stad dystans a na tył 15mm lepiej wypełnia nadkole.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie muszę kupić kołą na zimę i znalazłem w okolicy koła 17"

Czy do mojej F10 535i wejdą koła 225/55 R17 ET30 ?

Kwestkie wyglądu pomijam ale przede wszystkim nie chciałbym sie zdziwić ze nie wchodzą na zaciski czy gdzieś trą.

Opublikowano
Panowie muszę kupić kołą na zimę i znalazłem w okolicy koła 17"

Czy do mojej F10 535i wejdą koła 225/55 R17 ET30 ?

Kwestkie wyglądu pomijam ale przede wszystkim nie chciałbym sie zdziwić ze nie wchodzą na zaciski czy gdzieś trą.

 


Hej,

Ja mam taki rozmiar w 20d na org.Nie wiem czy w 35i jest tak samo.


Jednak moze zwróć uwagę na 18" bo na 17" to wysoko gumy jest i dla oka niet dobrze;)

Ja po zimie wymieniam na 18".


Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Jest taka szansa. Dlatego najlepiej wsadzic oryginalne lub 18.

🙃🙃

Opublikowano
Panowie wypowie sie ktos na temat wytrzymałości Styling 253 20cali? bo gdzie mi sie chyba obiło o uszy ze sa słabej jakosci?
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Witam. Czy na felgi o różnych rozmiarach czyli 8J 18 et 30 i 9J 18 et44 mogę założyć takie same opony czyli 245/45/18? Mam na myśli czy nie będzie przeszkadzać że felgi przód węższe a tył szersze, może jeździ ktoś na takim zestawie? BMW F11 530d RWD. Czy lepiej szukać felg 4x8J?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Panowie a jak sprawa z styling 235 z 5GT 4x8.5J/19 et 25 do F11 520d x-drive? Na to opony 245/40/19. Czy et25 nie będzie powodowało problemow? Nie będzie nic ocierać?

Fotka jak to wygląda na F11. Tylko tutaj z tyłu 9.5J et39 https://www.google.pl/search?q=Bmw+F10+f11+styling+235&prmd=isvn&sxsrf=ACYBGNTvCQWfqGtZ6kFqBdJbBV1nNHphoQ:1578754255895&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj8qPD05fvmAhWIw4sKHdbuBCwQ_AUoAXoECAsQAQ&biw=962&bih=601#imgrc=F4hqBURcjxG3wM

Opublikowano

Witam

Mam zamiar kupic nowe felgi, chcę mieć takie jak w wersji M, 19cali.

Kolor mojego auta to srebrny.

Ma ktoś namiar ?


Może takie ??? Warto ???


https://allegro.pl/oferta/felgi-19-bmw-5-f10-f11-oryginalne-m-8708036597


Trzeba zastosować dystanse, pytanie czy zastosowanie ich ma jakiś negatywny wpływ ??? Generalnie nie lubie czegoś zmieniać "ulepszać", prefetuje fabryczne rozwiązania.


Pozdrawiam

Mateyy

Opublikowano

Powiem Ci, że ori 19 BMW nigdy nie używane, nie zakładane z ori fabrycznym lakierem itp. itd. za cenę 3800 PLN - to mi jakoś się nie składa.

Ten wzór felgi w BMW kosztuje - 2200PLN/szt.

Gośc sprzedaje też inne felgi niby BMW, ale w opisie aukcji pisze, że firma jakaś Corado. Na tych co podesłałeś w prawdzie nie pisze w opisie o jakiejś innej firmie, ale...

Ale to moja prywatna opinia.

Opublikowano
Powiem Ci, że ori 19 BMW nigdy nie używane, nie zakładane z ori fabrycznym lakierem itp. itd. za cenę 3800 PLN - to mi jakoś się nie składa.

Ten wzór felgi w BMW kosztuje - 2200PLN/szt.

Gośc sprzedaje też inne felgi niby BMW, ale w opisie aukcji pisze, że firma jakaś Corado. Na tych co podesłałeś w prawdzie nie pisze w opisie o jakiejś innej firmie, ale...

Ale to moja prywatna opinia.

 

Dzięki za odpowiedź.

I od razu pytanie, jest jakiś sposób aby zweryfikować czy te felgi są org ? Lub masz (macie) jakieś pewne sprawdzone źródło gdzie można by kupić felgi ???

Coś polecacie ???

Z góry dzięki.

Opublikowano

Ja przy kupnie używek mam dwie zasady:

1. nie kupuje wysyłkowo, tylko oględziny i odbiór osobisty

2. nie kupuje malowanych, odświeżanych, itp. Używane jakies uszkodzenia muszą mieć i tyle, kwestia jakie można zaakceptować. A być może i tak masz malować bo chcesz inny kolor. W każdym bądź razie jak kupisz pomalowane to nie wiesz w jakim stanie były przed malowaniem, czy nie były spawane, prostowane itp., na pomalowanych już nic nie zobaczysz. Lepiej kupić porysowane z założeniem, że trzeba jeszcze mieć 500pln na malowanie.

To moje podejście - nie każdy musi mieć takie samo. :)

Opublikowano

Twój post odbieram, że uważasz, że 500 PLN to za mała kwota.

Ale we Wrocławiu spokojnie za 500pln netto pomalujesz proszkowo. Oczywiście nie mówię tu o jakis dodatkowych polerkach, naprawach itp. Być może dlatego, że jest konkurencja i tyle. Korzystający z usług zadowoleni.

Poniżej dwa przykładowe miejsca. Z jednego korzystałem osobiście.

https://www.facebook.com/klinikafelgWroclaw/

https://pl-pl.facebook.com/PHUMIKAR


Tak w ogóle nie wiem dlaczego uważasz, że na Podlasiu ma być taniej - dlaczego ludzie z Podlasia mają mniej dostawać pieniędzy za tą samą usługę ? Materiały ich tyle samo kosztują, a ich praca jest taka samo warta jak kogoś z Wawy, Krakowa czy Wrocławia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.