Skocz do zawartości

Felgi do F10


SJ

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wtedy te 8.5 powinny mieć et 34 a nie 33. Właśnie pierwszy.raz widzę taka konfigurację felg że wszystkie 19" maja 8.5" i et 33.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale tutaj dwie felgi powinny być szersze o pół cala, zobacz dobrze, albo poproś sprzedawcę o sprawdzenie.

8,5x19 i 9x19. Wtedy opony muszą być mieszane przód tył.

Nie muszą, F10 wyjeżdżaly z salonu również w konfiguracji 4x8.5J 19" bynajmniej spotkałem się z tym przy wzorze 351M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale wtedy te 8.5 powinny mieć et 34 a nie 33. Właśnie pierwszy.raz widzę taka konfigurację felg że wszystkie 19" maja 8.5" i et 33.

 

Jednak 33...


http://www.bmwstylewheels.com/bmw/351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Jutro będę dzwonił do sprzedającego. Rozumiem że na te felgi opony 245/40/19. No i najważniejsze czy muszą być run flatt? Zwykłe opony nie będą miały negatywnego wpływu na x-drive? Bo szczerze chętnie przeszedłbym na zwykłe gumy plus dojazdów lub mobility set do bagażnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos sie wypowie czy taki set up siadzie do F11 naped tyl


style 316


8,5Jx20" et 25 - 245/40 przod

10Jx20" ET 41 - 275/35 tyl


dzieki

 

Mam takie opony w F10 z obniżonym zawieszeniem B12 bilstein pro kit. Koła M373. Z przodu dystans 5mm koło bardzo blisko górnego zawieszenia stad dystans a na tył 15mm lepiej wypełnia nadkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie muszę kupić kołą na zimę i znalazłem w okolicy koła 17"

Czy do mojej F10 535i wejdą koła 225/55 R17 ET30 ?

Kwestkie wyglądu pomijam ale przede wszystkim nie chciałbym sie zdziwić ze nie wchodzą na zaciski czy gdzieś trą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę kupić kołą na zimę i znalazłem w okolicy koła 17"

Czy do mojej F10 535i wejdą koła 225/55 R17 ET30 ?

Kwestkie wyglądu pomijam ale przede wszystkim nie chciałbym sie zdziwić ze nie wchodzą na zaciski czy gdzieś trą.

 


Hej,

Ja mam taki rozmiar w 20d na org.Nie wiem czy w 35i jest tak samo.


Jednak moze zwróć uwagę na 18" bo na 17" to wysoko gumy jest i dla oka niet dobrze;)

Ja po zimie wymieniam na 18".


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam. Czy na felgi o różnych rozmiarach czyli 8J 18 et 30 i 9J 18 et44 mogę założyć takie same opony czyli 245/45/18? Mam na myśli czy nie będzie przeszkadzać że felgi przód węższe a tył szersze, może jeździ ktoś na takim zestawie? BMW F11 530d RWD. Czy lepiej szukać felg 4x8J?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak sprawa z styling 235 z 5GT 4x8.5J/19 et 25 do F11 520d x-drive? Na to opony 245/40/19. Czy et25 nie będzie powodowało problemow? Nie będzie nic ocierać?

Fotka jak to wygląda na F11. Tylko tutaj z tyłu 9.5J et39 https://www.google.pl/search?q=Bmw+F10+f11+styling+235&prmd=isvn&sxsrf=ACYBGNTvCQWfqGtZ6kFqBdJbBV1nNHphoQ:1578754255895&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj8qPD05fvmAhWIw4sKHdbuBCwQ_AUoAXoECAsQAQ&biw=962&bih=601#imgrc=F4hqBURcjxG3wM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar kupic nowe felgi, chcę mieć takie jak w wersji M, 19cali.

Kolor mojego auta to srebrny.

Ma ktoś namiar ?


Może takie ??? Warto ???


https://allegro.pl/oferta/felgi-19-bmw-5-f10-f11-oryginalne-m-8708036597


Trzeba zastosować dystanse, pytanie czy zastosowanie ich ma jakiś negatywny wpływ ??? Generalnie nie lubie czegoś zmieniać "ulepszać", prefetuje fabryczne rozwiązania.


Pozdrawiam

Mateyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ori 19 BMW nigdy nie używane, nie zakładane z ori fabrycznym lakierem itp. itd. za cenę 3800 PLN - to mi jakoś się nie składa.

Ten wzór felgi w BMW kosztuje - 2200PLN/szt.

Gośc sprzedaje też inne felgi niby BMW, ale w opisie aukcji pisze, że firma jakaś Corado. Na tych co podesłałeś w prawdzie nie pisze w opisie o jakiejś innej firmie, ale...

Ale to moja prywatna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ori 19 BMW nigdy nie używane, nie zakładane z ori fabrycznym lakierem itp. itd. za cenę 3800 PLN - to mi jakoś się nie składa.

Ten wzór felgi w BMW kosztuje - 2200PLN/szt.

Gośc sprzedaje też inne felgi niby BMW, ale w opisie aukcji pisze, że firma jakaś Corado. Na tych co podesłałeś w prawdzie nie pisze w opisie o jakiejś innej firmie, ale...

Ale to moja prywatna opinia.

 

Dzięki za odpowiedź.

I od razu pytanie, jest jakiś sposób aby zweryfikować czy te felgi są org ? Lub masz (macie) jakieś pewne sprawdzone źródło gdzie można by kupić felgi ???

Coś polecacie ???

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy kupnie używek mam dwie zasady:

1. nie kupuje wysyłkowo, tylko oględziny i odbiór osobisty

2. nie kupuje malowanych, odświeżanych, itp. Używane jakies uszkodzenia muszą mieć i tyle, kwestia jakie można zaakceptować. A być może i tak masz malować bo chcesz inny kolor. W każdym bądź razie jak kupisz pomalowane to nie wiesz w jakim stanie były przed malowaniem, czy nie były spawane, prostowane itp., na pomalowanych już nic nie zobaczysz. Lepiej kupić porysowane z założeniem, że trzeba jeszcze mieć 500pln na malowanie.

To moje podejście - nie każdy musi mieć takie samo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post odbieram, że uważasz, że 500 PLN to za mała kwota.

Ale we Wrocławiu spokojnie za 500pln netto pomalujesz proszkowo. Oczywiście nie mówię tu o jakis dodatkowych polerkach, naprawach itp. Być może dlatego, że jest konkurencja i tyle. Korzystający z usług zadowoleni.

Poniżej dwa przykładowe miejsca. Z jednego korzystałem osobiście.

https://www.facebook.com/klinikafelgWroclaw/

https://pl-pl.facebook.com/PHUMIKAR


Tak w ogóle nie wiem dlaczego uważasz, że na Podlasiu ma być taniej - dlaczego ludzie z Podlasia mają mniej dostawać pieniędzy za tą samą usługę ? Materiały ich tyle samo kosztują, a ich praca jest taka samo warta jak kogoś z Wawy, Krakowa czy Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.