Skocz do zawartości

radek79

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radek79

  1. radek79 odpowiedział(a) na dawidowicz128 temat w E34
    witam ja też mam założone żarówki bluevision H1 Philipsa i świecą tak jak trzeba z góry polecam
  2. witam ja prubowałem włożyć do swojej e 34 siedzenia z e39 i nie da rady są całkiem inne rozstawy śrub i jest całkiem inne mocowania foteli do podłogi
  3. radek79 odpowiedział(a) na Sebastian-25 temat w E34
    witam ponownie moją sonde załatwił mi znajomy z hurtowni części AD była oryginalnie zapakowana w pudełku instrukcja podłączenia itp. i kosztowała 90zł co do twojej to może masz coś nie tak z przekaźnikiem sondy traci gdzieś napięcie lub z kostką w podszybiu od strony kierowcy może jest zaśniedziały styk lub nie działa podgrzewanie sondy to już musi sprawdzić dobry elektryk lub pod autem dostała się wilgoć w przewody na łączeniu sony i też nie będzie działać prawidłowo trzeba by ją jeszcze raz prze lutować powodzenia
  4. radek79 odpowiedział(a) na Sebastian-25 temat w E34
    witam jak wydaje metaliczny dzwięk to tłumik na łączeniu z kolektorem trzeba pewnie dokręcić co do sondy to ja mam założoną NGK i tak śmigam już prawie rok i jest ok co do używanej to też może pochodzić 3 miechy i kaplica więc tylko nowa albo orginał 190zł lub NGK 90zł
  5. to dymienie z rury i wysokie obroty wygląda mi to na walnięty przepływomierz spróbuj go podmienić co do sondy to na kompie powinien ci pokazać na wykresie prace sondy na niskich i wysokich obrotach i sam komunikat zwarcie do masy nic nie znaczy w przypadku sondy
  6. radek79 odpowiedział(a) na fankabmw temat w E34
    witam ponownie to tylko przestroga dla innych którzy próbują oszukać czas i poprawić sobie samopoczucie waląc baranek na rdzewiejące progi
  7. witam radził bym wymienić sonde lambda ona jest odpowiedzialna za dawkę paliwa co do czujnika temperatury to jak by był z nim problem to byś miał kłopoty tylko na zimnym silniku na ciepłym było by ok.
  8. radek79 odpowiedział(a) na fankabmw temat w E34
    witam pewnie że sie da tylko trzeba sie udać do warsztatu blacharskiego i tam sprawdzą podłogę czy będzie do czego przyspawać nowe progi a co do malowania pordzewiałych to wyjdzie rdza po miesiącu i do czasu gdy wejdzie lewarek w podłogę i dopiero będzie płacz
  9. radek79 odpowiedział(a) na bafomet2007 temat w E34
    witam koleżko wymiana silnika nic tu nie pomoże problem może tkwić w dolocie silnika np. pęknięty przewód gumowy przy silniczku krokowym lub problem z zapłonem uszkodzone przewody lub cewka i nie wiem w jaki sposób stwierdził które tłoki są do wymiany radzę zmienić mechanika i jeszcze jedna sprawa zdejmij wtyczkę od przepływki jeżeli silnik zacznie pracować normalnie to wina osprzętu silnika a nie samego silnika no i bez podłączenia pod komputer sie nie obędzie
  10. radek79 odpowiedział(a) na klocek22 temat w E34
    witam miałem kiedyś identyczny przypadek otóż w parowniku gazu pękła membrana i cały gaz szedł mi do układu chłodzenia po paru kilometrach jazdy kałuża pod autem najprostrzym sposobem sprawdzenia jest sprawdzenie czujnikiem gazu czy nie ma go w płynie w chłodnicy jak jest to parownik oczywiście jak masz założony gaz w aucie a druga sprawa to załóż inny korek od wlewu do chłodnicy on trzyma odpowiednie ciśnienie w chłodnicy i jak jest uszkodzony to też będzie wywalać wode z chłodnicy
  11. radek79 odpowiedział(a) na rs2000 temat w E34
    witam koleżko musisz dobrać sie do silniczka krokowego sprawdzić czy nie pękła gumowa rurka łącząca silniczek z gumą przy przepustnicy z prawej stromy w tedy łapie lewe powietrze i strzela i przy okazji odkręcenia przepustnicy trzeba ją też wyczyścić
  12. radek79 odpowiedział(a) na radek79 temat w E34
    witam ja też mam wszystko z mojej bety i sam sie przymierzam do przerzutki tylko nie wiem czy to wykonalne i opłacalne
  13. radek79 opublikował(a) temat w E34
    witam mam pytanko czy ktoś już robił przekładke z anglika i czy to da rade zrobić chodzi mi o aspekt mechaniczny np. przekładnia kierownicza itp środek mam swój i jakie są koszty takiej przekładki chodzi mi dokładnie o e-34 2.024vz 95r
  14. radek79 odpowiedział(a) na radek79 temat w E34
    dzięki leszczu za podpowiedzi podłaczyłem pompe paliwa bez pośrednio pod akumulator i jest tak samo podłączyłem pod wtyczkę w bagażniku
  15. radek79 odpowiedział(a) na radek79 temat w E34
    i jeszcze jedno jak odłącze wtyczkę od przepływki to auto chodzi już normalnie równo i sie nie dusi i już sam nic nie wiem co robić na lpg jest dobrze a na benzynie załamka
  16. radek79 odpowiedział(a) na radek79 temat w E34
    witam ponownie jeszcze jedno pytanko jak włącze zapłon to pompka paliwa powinna nabić ciśnienie i sie wyłączyć czy chodzić cały czas bo u mnie chodzi cały czas i wydaje przy tym dziwne odgłosy :mad2:
  17. witam jeżeli to jest silnik 12 zaworowy to najlebszym sposobem jest spisanie numerów z przepływomierza i sprawdzenie w serwisie lub poszukać na necie bo silniki na oko wyglądają identycznie
  18. witam szybka jest wklejona w uszczelkę i jest przewalone ją wymienić
  19. radek79 odpowiedział(a) na marsim temat w E34
    witam przed odpaleniem auta odepnij wtyczke od przepływomierza i powinien zapalić normalnie wystarczy żeby dojechać do mechanika ja mam ten sam problem co ty i nie wiem co jest źle jak odpinam wtyczkę to auto chodzi idealnie
  20. radek79 odpowiedział(a) na dober70 temat w E34
    wysoka temperatura i zimne powietrze to raczej pęknięta głowica a jeżeli wywala płyn to uszczelka
  21. radek79 odpowiedział(a) na radek79 temat w E34
    witam ponownie znalazłem pompkę paliwa na alegro i mam pytanko czy wartą taką kupić czy lepiej poszukać innej http://moto.allegro.pl/item209988748_pompa_paliwa_bmw_518_520_525_530_535_540_730_za.html
  22. radek79 opublikował(a) temat w E34
    witam mam problem z odpaleniem auta jak zapali to zaraz zgaśnie a jak doda się gazu to albo strzeli albo zaczyna sie dławić byłem na kompie i wyszły dwa błędy jeden to wtryskiwacz paliwa i przekaźnik pompy paliwa zwarcie do masy po czym ten z wtryskiwaczem się skasował ale pozostał ten z przekaźnikiem ale podłączyłem pompke paliwa na krótko pod akumulator i też nie chce chodzić więc teraz już nie wiem czy to wina przekaźnika czy pompka jest za mało wydajna
  23. a masz gaz w tym aucie i czy przewody twardnieją
  24. witam na samym początku musisz sprawdzić pompke paliwa i przekaźnik pompki później sonde ale najlepiej to pojedz na kompa i tam ci sprawdzą prace sondy i przekaźnika pompki a co do gazu to te silniki bardzo dobrze chodzą na gazie i na tej instalacji tylko musisz nieć w kolektorze anty wybuch bo przy odpaleniu auta lubi sobie strzelić
  25. radek79 odpowiedział(a) na dawidowicz128 temat w E34
    wystarczy pojechać na kompa i sprawdzić wykres pracy sondy

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.