Treść opublikowana przez radek79
-
problem z e34
witam ponownie możesz mieć uszkodzony czujnik temperatury silnika ten co daje sygnał do kompa i załancza ssanie na zimnym silniku i z tond problem z odpaleniem zimnego silnika i falujące obroty gdy padnie sonda to wtedy zalewa sie silnik i tez sie dławi a powyżej 3000tyś\obr jest w miare dobrze a gdy siondzie przepływka to bendzie cieżko palił nie zależnie czy zimny czy ciepły i bendzie przy odpaleniu dymił
-
problem z e34
witam ja bym zaczoł sprawdzać auto od pompki paliwa lub przekaznika pompy paliwa puzniej sprawdził bym jeszcze sonde lambda ona też lubi napsuć nerwa
-
hamulec ręczny
witam to pewnie sprężynki sie po urywały w ręcznym jak jest luzna linka
-
nie trzyma obrotów i gaśnie
witam wyszło że przekażnik pompy daje za małe napięcie na pompę i ta podaje za mało paliwa i z tąd moje kłopoty z pracą silnika i z tond pytanie gdzie znajduje sie przekażnik pompy w aucie
-
nie trzyma obrotów i gaśnie
witam mój problem polega na tym że gdy odpalam auto obojętnie czy zimne czy ciepłe zaczynają skakać obroty i po chwili zgaśnie jest tak za każdym razem po przełączeniu na gaz silnik chodzi normalnie może ktoś miał identyczny problem to niech napisze co było przyczyną mój silnik to 2.024v m50
-
pompa
ja miałem taki przypadek też mi wywalało wodę korkiem i tak samo wskazówka w pionie co sie pużniej okazało że w reduktorze gazu pękła membrana i gaz walił mi do obiegu i jak po jakimś czasie przewody twardniały i kałuża pod autem jeżeli masz gaz oczywiście to pojedz do gazowników i niech sprawdzi czujnikiem gazu czy niema go w płynie jeżeli go niema to pewnie pompa
- Traktor
-
Piszczy przy skręcaniu
witam pewnie piszczy pasek klinowy od pompy wspomagania przy mocniejszym skręcie pompa stawia najwienkrzy opór i z tond ten pisk
-
Jakie CB-RADIO wybrać i gdzie je zamontować proszę o radę
witam ja mam CB radio PRESIDENT JOHNY II ASC moim zdaniem bardzo dobre radio zero szumów i trzasków prosty w obsłudze nic ci więcej nie trzeba co do do anteny to też polecam Antena CB MIDLAND ML-145 super zasięg w połączeniu z tym radiem magnez dobrze trzyma przy 200km\h nie spadł z dachu cały zestaw kosztuje około 560zł polecam
-
Ciełe auto stuka zawieszenie źimne nie stuka ...? :)
witam kolego sprawdz czy sie nie poluzowały łączniki stabilizatora najlepiej sprawdzić ze znajomym stanąć po obu stronach auta i rozbujać auto na obie stromy na maksa jeżeli stuka to łączniki
-
Coś piszczy w kole
witam mógł też rozlecieć sie ręczny i sprężynki trą lub czujnik z użycia klocka wpadł między oslone a tarczę i też będzie piszczał
-
dudnienie dochodzące z tylu pojazdu
witam ja bym sprawdził stan oleju w tylnym moście bo to on może tak dudnieć lub wymienił na nowy olej pużniej pojechał na rolki i sprawdził koła tylne pojedyńczo czy to łożyska podpora odpada bo wtedy by stukało o podłogę więcej nic nie przychodzi mi namyśl więc powodzenia
-
uszczelka pod głowicą
ja na twoim miejscu pojechałbym na komputer i niech sprawdzą po kolei sonde przepływomierz pompę paliwa i cewki zapłonowe i na 100% to jedna z tych rzeczy natomiast co do głowicy to trzeba sprawdzić czy nie są wypalone gniazda zaworowe i przesto może nie palić na jeden gar sama wymiana uszczelki nic nie da to tylko nie potrzebny koszt
-
tarcze hamulcowe
witam różnica jest odczuwalna dopiero przy rozgrzanych hamulcach czuć że hamuje lepiej z dużych prędkości i przy częstym hamowaniu a po za tym duży problem to tarcze nie radze na tym oszczędzać bo nie wytrzymują długich hamowań i się wichrują
-
tarcze hamulcowe
witam przy zmianie na tarcze wentylowane musisz i zmienić zaciski reszta jest taka sama ja sam założyłem sobie tarcze i zaciski z wersji 3.5l więc wszystko pasuje
-
Jeszcze raz, Ciężko pali na benzynie i na gazie 535i e 34
witam nie wiem co ci pisali wcześniej ale to mi wygląda na pompkę paliwa nie trzyma ciśnienia i z tond ten problem z długim kręceniem zaczoł bym od niej najlepiej podmienić na sprawną jak masz oczywiśćie i będziesz wiedział czy jest poprawa
-
Obroty do 4000/min dalej nie chce...
witam raczej skończyła sie sonda pojedz na kompa i niech sprawdzą napięcie sondy bo to na 90% to ona
-
gdzie kupić nowy alternator
witam najlepiej pojedz do elektryka i niech ci sam sprawdzi bo pewnie to regulator napięcia padł i z tond brak prądu a nie alternator mogą to też być szczotki w alternatorze lub dioda spalona i to jest część wymienna i wystarczy to wymienić ale to dopiero może sprawdzić tylko elektryk samochodowy sam lepiej nic nie wymieniaj bo do tego są potrzebne specjalne narzędzia powodzenia
-
Czy były modele 530 z silnikami V8??
są na pewno poszukaj jest tego pełno na forum
-
Jakie opony wybrać?
rozmiar jest jak najbardziej dobry nie trzeba walczyć z autem w koleinach po tirach
-
Jakie opony wybrać?
jaka średnica polskie drogi trzeba patrzeć
-
Jakie opony wybrać?
witam moim zdaniem 205-55-16 są najlepszym wyborem na nasze koleiny po tirach przetestowane oczywiście
-
tarcze
witam ja sam miałem zwykłe tarcze i założyłem tarcze i zaciski z wersji 3.5l zwrotnice są takie same tylko oczywiśćie do nowych tarcz kupujesz nowe klocki i najlepiej bierz firmowe bmw bo te inne zamienniki to po 1000km zaczynają bić z powrotem i nikt nie odda ci za nie kasy
-
Problem z gazem, dziala tylko w jezdzie brak niskich obr.
witam kolego moim zdaniem silnik dostaje za mało gazu jeżeli to jest instalacja 2 generacji to odkręć o jeden pełen obrót tą śrubę od dawki gazu i powinien trzymać obroty
-
cykanie w silniku poraz kolejny
witam ponownie auto po złożeniu chodzi w końcu jak powinno pod maską cisza od razu słychać że się opłacało pomęczyć 2dni polecam