Treść opublikowana przez radek79
-
żarówki bluevision?
witam ja też mam założone żarówki bluevision H1 Philipsa i świecą tak jak trzeba z góry polecam
-
witam! czy do bmw E34 wcisne fotele od E38 lubE39
witam ja prubowałem włożyć do swojej e 34 siedzenia z e39 i nie da rady są całkiem inne rozstawy śrub i jest całkiem inne mocowania foteli do podłogi
-
Chrobotanie
witam ponownie moją sonde załatwił mi znajomy z hurtowni części AD była oryginalnie zapakowana w pudełku instrukcja podłączenia itp. i kosztowała 90zł co do twojej to może masz coś nie tak z przekaźnikiem sondy traci gdzieś napięcie lub z kostką w podszybiu od strony kierowcy może jest zaśniedziały styk lub nie działa podgrzewanie sondy to już musi sprawdzić dobry elektryk lub pod autem dostała się wilgoć w przewody na łączeniu sony i też nie będzie działać prawidłowo trzeba by ją jeszcze raz prze lutować powodzenia
-
Chrobotanie
witam jak wydaje metaliczny dzwięk to tłumik na łączeniu z kolektorem trzeba pewnie dokręcić co do sondy to ja mam założoną NGK i tak śmigam już prawie rok i jest ok co do używanej to też może pochodzić 3 miechy i kaplica więc tylko nowa albo orginał 190zł lub NGK 90zł
-
Ciepły silnik i fiksujace obroty w e34
to dymienie z rury i wysokie obroty wygląda mi to na walnięty przepływomierz spróbuj go podmienić co do sondy to na kompie powinien ci pokazać na wykresie prace sondy na niskich i wysokich obrotach i sam komunikat zwarcie do masy nic nie znaczy w przypadku sondy
-
Wymiana progow
witam ponownie to tylko przestroga dla innych którzy próbują oszukać czas i poprawić sobie samopoczucie waląc baranek na rdzewiejące progi
-
Zalewa się, nie ma siły, słabo przyspiesza. !!HELP!!
witam radził bym wymienić sonde lambda ona jest odpowiedzialna za dawkę paliwa co do czujnika temperatury to jak by był z nim problem to byś miał kłopoty tylko na zimnym silniku na ciepłym było by ok.
-
Wymiana progow
witam pewnie że sie da tylko trzeba sie udać do warsztatu blacharskiego i tam sprawdzą podłogę czy będzie do czego przyspawać nowe progi a co do malowania pordzewiałych to wyjdzie rdza po miesiącu i do czasu gdy wejdzie lewarek w podłogę i dopiero będzie płacz
-
musze wymienic silnik?
witam koleżko wymiana silnika nic tu nie pomoże problem może tkwić w dolocie silnika np. pęknięty przewód gumowy przy silniczku krokowym lub problem z zapłonem uszkodzone przewody lub cewka i nie wiem w jaki sposób stwierdził które tłoki są do wymiany radzę zmienić mechanika i jeszcze jedna sprawa zdejmij wtyczkę od przepływki jeżeli silnik zacznie pracować normalnie to wina osprzętu silnika a nie samego silnika no i bez podłączenia pod komputer sie nie obędzie
-
grzeje sie RATUNKU!!!!
witam miałem kiedyś identyczny przypadek otóż w parowniku gazu pękła membrana i cały gaz szedł mi do układu chłodzenia po paru kilometrach jazdy kałuża pod autem najprostrzym sposobem sprawdzenia jest sprawdzenie czujnikiem gazu czy nie ma go w płynie w chłodnicy jak jest to parownik oczywiście jak masz założony gaz w aucie a druga sprawa to załóż inny korek od wlewu do chłodnicy on trzyma odpowiednie ciśnienie w chłodnicy i jak jest uszkodzony to też będzie wywalać wode z chłodnicy
-
wystrzały w 520 24v
witam koleżko musisz dobrać sie do silniczka krokowego sprawdzić czy nie pękła gumowa rurka łącząca silniczek z gumą przy przepustnicy z prawej stromy w tedy łapie lewe powietrze i strzela i przy okazji odkręcenia przepustnicy trzeba ją też wyczyścić
-
przekładka z anglika
witam ja też mam wszystko z mojej bety i sam sie przymierzam do przerzutki tylko nie wiem czy to wykonalne i opłacalne
-
przekładka z anglika
witam mam pytanko czy ktoś już robił przekładke z anglika i czy to da rade zrobić chodzi mi o aspekt mechaniczny np. przekładnia kierownicza itp środek mam swój i jakie są koszty takiej przekładki chodzi mi dokładnie o e-34 2.024vz 95r
-
przekaźnik czy pompka paliwa
dzięki leszczu za podpowiedzi podłaczyłem pompe paliwa bez pośrednio pod akumulator i jest tak samo podłączyłem pod wtyczkę w bagażniku
-
przekaźnik czy pompka paliwa
i jeszcze jedno jak odłącze wtyczkę od przepływki to auto chodzi już normalnie równo i sie nie dusi i już sam nic nie wiem co robić na lpg jest dobrze a na benzynie załamka
-
przekaźnik czy pompka paliwa
witam ponownie jeszcze jedno pytanko jak włącze zapłon to pompka paliwa powinna nabić ciśnienie i sie wyłączyć czy chodzić cały czas bo u mnie chodzi cały czas i wydaje przy tym dziwne odgłosy :mad2:
-
po czym poznac silnik 2 litry a 2,5
witam jeżeli to jest silnik 12 zaworowy to najlebszym sposobem jest spisanie numerów z przepływomierza i sprawdzenie w serwisie lub poszukać na necie bo silniki na oko wyglądają identycznie
-
Wymiana szyby trojkatnej w tylnich drzwiach
witam szybka jest wklejona w uszczelkę i jest przewalone ją wymienić
-
e34 pomocy:/
witam przed odpaleniem auta odepnij wtyczke od przepływomierza i powinien zapalić normalnie wystarczy żeby dojechać do mechanika ja mam ten sam problem co ty i nie wiem co jest źle jak odpinam wtyczkę to auto chodzi idealnie
-
zagotowana E34
wysoka temperatura i zimne powietrze to raczej pęknięta głowica a jeżeli wywala płyn to uszczelka
-
przekaźnik czy pompka paliwa
witam ponownie znalazłem pompkę paliwa na alegro i mam pytanko czy wartą taką kupić czy lepiej poszukać innej http://moto.allegro.pl/item209988748_pompa_paliwa_bmw_518_520_525_530_535_540_730_za.html
-
przekaźnik czy pompka paliwa
witam mam problem z odpaleniem auta jak zapali to zaraz zgaśnie a jak doda się gazu to albo strzeli albo zaczyna sie dławić byłem na kompie i wyszły dwa błędy jeden to wtryskiwacz paliwa i przekaźnik pompy paliwa zwarcie do masy po czym ten z wtryskiwaczem się skasował ale pozostał ten z przekaźnikiem ale podłączyłem pompke paliwa na krótko pod akumulator i też nie chce chodzić więc teraz już nie wiem czy to wina przekaźnika czy pompka jest za mało wydajna
-
E-34 M50 podnoszący sie poziom płynu w zbiorniczku
a masz gaz w tym aucie i czy przewody twardnieją
-
520 m50 kłopoty z wolnymi obrotami
witam na samym początku musisz sprawdzić pompke paliwa i przekaźnik pompki później sonde ale najlepiej to pojedz na kompa i tam ci sprawdzą prace sondy i przekaźnika pompki a co do gazu to te silniki bardzo dobrze chodzą na gazie i na tej instalacji tylko musisz nieć w kolektorze anty wybuch bo przy odpaleniu auta lubi sobie strzelić
-
problem z e34
wystarczy pojechać na kompa i sprawdzić wykres pracy sondy