Skocz do zawartości

dajan

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dajan

  1. dajan odpowiedział(a) na crasch temat w E39
    już zainwestowałeś w ciemno bo łożyska jak i czujniki muszą być oryginalne właśnie z bieżni łożyska czujnik zbiera impulsy a stare mogło być uszkodzony inaczej byś go nie zmieniał to tylko takie moje zdanie na ten temat
  2. dajan odpowiedział(a) na neopl temat w E39
    CC, to archaik z innej epoki. Nie chce wywoływac wojny, ale szczerze mowiac do miasta to bym kupil jakiegoś małego peugota z silnikiem 1.6 HDI. W firmie takie mamy i te silniki zeby zarżnąć, trzeba naprawdę chcieć. W miescie nad wyraz żwawe i pali smieszne ilosci paliwa. niewątpliwie ale ekonomika eksploatacji to też ubezpieczenie i serwisowanie pompka paliwowa nowa to 30zł a komplet tarcz klocków bębnów i szczęk to niecałe 150 zł ubezpieczenia na cały rok 180 zł nie namawiam ani przekonuje ale jako drugie auto i potrzebne pare razy w miesiącu całkowicie wystarcza aaa zapomniałem jeszcze opony bieżnikowane nowe po 40zł/szt ...
  3. nawet gorącym latem i rozgrzanym silniku lusterka grzeją tak jak pisałem mam kontrolkę i zawsze ona miga więc prąd dochodzi
  4. lusterka grzeją ciągle nawet gorącym latem mam do nich kontrolkę więc wiem na 100% :D :D :D z tym że mają prąd impulsami więc latem odstępy są długie myśla że spryskiwacze działają podobnie jedynie ciekawi mnie czemu tylna szyba grzeje mi obecnie tylko po włączeniu guzikiem a kiedyś sama co jakiś czas się włanczała -- kontrolka wtedy nie świeciła a tylko było widać paseczki na szybie i robiło to się nawet jak było ciepło a wystarczyło lekkie zaparowanie (sex w aucie itp. :oops: )
  5. dajan odpowiedział(a) na neopl temat w E39
    Kupić 'miejskie' auto :mrgreen: ciekawe jakie ? cinkol 700ccm bez katalizatora na polskim gaźniku i oponach 135/80/13 pali mi w mieście z 7 litrów a moja 523i 10 litrów ...
  6. co do naprawy to albo kup całe szkiełko z grzałką i mocowaniem albo na allegro samą grzałke uniwersalną za około 5 zł no i poodklejaj wszystko i posklejaj do kupy styki mają takie same jak w oryginalnych ja tak kiedyś zrobiłem bo też jedno nie grzało
  7. nic z tym nie zrobisz bo to nie od nowszego a od czegoś innego masz tyle pinów bo musi oświecać się światło w bagażniku i sygnalizować w liczniku otwarcie bagażnika w Twoim pewnie ukręciła się zębatka więc jedynie możesz spróbować czy nie da się jej przełożyć z tego nowego
  8. dajan odpowiedział(a) na DZWILU88 temat w E39
    ropa się dostaje albo wtryski leją ale by wtedy kopcił albo z pompy wtryskowej
  9. dajan odpowiedział(a) na djdolar temat w E39
    przeca wiem z czego ukradłem ...
  10. dajan odpowiedział(a) na djdolar temat w E39
    jak z podwojnym ?? dawaj foto co do spryskiwaczy to idzie mi tylko jeden wezy wiec zasila tylko jeden sprysk drugi jest nie zasilany plynem bo nie ma weza teraz pytanie szukac wyjscia drugiego weza z pompki ?? czy sa dwie pompki ?? czy przeciac wezyk zalozyc trojnik i tak zasilic oba spryski z jednego wezyka ?? jak masz na pompce dwie rurki wyjściowe to masz pomke z kombika ja ostatnio też taką założyłem ale jedne wyjście zaślepiłem trójnik masz pod matą wyciszającą maskę i nie musisz całej zdejmować wystarczy ten kawałek co jest między miejscem na filtry pyłkowe odchylić
  11. dajan odpowiedział(a) na crasch temat w E39
    nowe ale czy oryginalne ?
  12. dajan odpowiedział(a) na waski87 temat w E39
    sprawdź czy kostki te przymocowane od spodu foteli nie mają grubych kabli + i - jak nie mają to te cza pociągnąć tylko nie pytaj o podłączenie grzania ...
  13. w sedanie nie ma czegoś takiego otwierasz kluczem i już no a jeśli wcześnie nie zadbasz by zamek działał a w dodatku nie masz kładzionej kanapy to jest wtedy wielki problem
  14. dajan odpowiedział(a) na waski87 temat w E39
    jak masz grzanie to powinno to wystarczyć
  15. dajan odpowiedział(a) na djdolar temat w E39
    pomóż sobie ręką ... i jedz dużo jajek ... spryskiwacza to nie zregeneruje ale wytrysk powinien Ci się poprawić ... :D :D :D
  16. dajan odpowiedział(a) na waski87 temat w E39
    kostka wychodzi chyba ze zamka pasów więc pewnie masz sygnalizację niezapiętego pasa i kogoś denerwowało pinkanie skóra fotela można ponoć zamówić w serwisie ja bym poszukał z anglika bo renowacja skóry na krótko starcza - szczególnie przy jasnych kolorach
  17. no to musimy czekać aż ktoś coś podpowie bo myślałe że diesel z tak fajnym wypasem ma webasto
  18. dajan odpowiedział(a) na djdolar temat w E39
    nic się nie przerabia więc zawsze można wrócić do oryginalnych piórek wiem że koledzy przerabiali całe ramiona po przez cięcie i nitowanie końcówek z e34 spryskiwacze to musisz wyjąć i starć się je dobrze wyszkrobać i przepłukać ja mam z poloneza ... ale grzałki pasują :D
  19. najważniejsze że masz "S877A DELETION CROSS-OVER OPERATION Brak obsługi krzyżowej" pewnie nie będzie Cię w krzyżu szczykać ... :D :D :D wydaje mi się że chodzi o pilot do webasta
  20. dajan odpowiedział(a) na djdolar temat w E39
    cza pióra wywalić całe tak by zostały tylko metalowe ramiona każde nowe piórko ma przeważnie w mocowaniu dwie dziury jedna jest taka że włazi śruba M6 w ramieniu po piórkach też są podobne dziury ja to jako prowizorke skręciłem śrubą a że w polsce prowizorki są najtrwalsze ... jedyna wada to że nie da się wyjąć piórek tak szybko jak oryginalnych z tych zamków no ale w kraju złodzieji to i to nie wada :D :D :D [ihttp://i28.tinypic.com/33m0n49.jpg http://i28.tinypic.com/ftmqf6.jpg http://i29.tinypic.com/2e0pfyv.jpg http://i26.tinypic.com/f1l191.jpg w sumie druciarstwo ale podobnie wygląda jak w e60 w komplecie piórek są przejściówki którymi można by poprawić wygląd mocowania ale mi to wisi ... ma czyścić i czyści
  21. komfort większy a awaryjność identyczna -- takie moje zdanie
  22. pewnie gdzieś coś nie styka wszystko sterowane cyfrowo więc mały prąd a więc styk musi być dobry poruszaj wtyczką z manetki na włączonym kierunku może załapie
  23. dajan odpowiedział(a) na neopl temat w E39
  24. dajan odpowiedział(a) na djdolar temat w E39
    mam płaskie i to najtańsze http://i25.tinypic.com/2zxv4as.jpg http://i27.tinypic.com/5xj515.jpg http://i30.tinypic.com/18jjf7.jpg Święte słowa !!! kupiłem w serwisie ori BOSCHa za 109zł i po trzech miesiącach mazały gorzej niż moje stare z wymienionymi gumkami z giełdy za 5zł obecnie ponad pół roku mam najtańsze "banany" i są ciche i super zbierają kosztowały w TESCO 65cm- 14,90 a 55cm -- 12,90 takie sumy że warto spróbować
  25. wszystkie żarówki zewnętrzne mają osobne kabelki i wychodzą one z LCMa (jest on przy prawej nodze pasażera za dywanikiem) sprawdź wtyczki bo pewnie gdzieś nie łączy jak jednak wyjdzie że LCM uszkodony to pociąg prąd z drugiej żarówki ale odetnij oryginalny kabel i musi świecić co do poboru to ja też miałem problemy ale u mnie pobór był na zamkniętym coś około jednej A/h

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.