Treść opublikowana przez gczarkowski1212
-
bmw 318i e46 szarpie na cieplym silniku
Na zapalonym silniku pryskasz w okolicach narażonych na nie szczelność i jak silnik zaczyna dziwnie się zachowywać oznacza że zasysa lewe powietrze :wink: zalecana mega ostrożność :!: Ale jak po odpięciu przepływki i ponownym podpięciu było ok to bardziej bym się skupił właśnie na niej może podmień od znajomego na próbę.
-
Po odpaleniu niebieski dymek e39 tds
Pierścionki a najlepiej zrób pomiar świeca tu nie zawiniła tym bardziej nic się nie ma do pobierania oleju ,uszczelniacze pod kontrolę :wink:
-
Powierzchowne czyszczenie nastawnika TDS
Widze co napisał kolega ale samo zdjęcie pokrywy nic nie da poza wymianą uszczelki na nową nastawnik żeby wyczyścić misi go rozebrać na części pierwsze inaczej czyszczenie bez sensu a dalszy etap prac wiąże się z .... :duh:
-
Powierzchowne czyszczenie nastawnika TDS
Jest szansa że już tego nie złożysz prawidłowo i będzie lipa auto nie pojedzie :shock:
-
bmw 318i e46 szarpie na cieplym silniku
Może ogarnie może nie ja oddając auto na instalację dostałem przykaz żeby na pb pracowało jak fabryka każe wszystko zależy od zakładu
-
E46 316 M43 - Wentylator
Tak jak kolega wyżej napisał dobrze odpowietrzyć układ auto najlepiej przodem nieco wyżej i do dzieła ogrzewanie na max podczas tego zabiegu :lol:
-
e46 masło na bagnecie
A na korku też tak masz?
-
bmw 318i e46 szarpie na cieplym silniku
Więc sprawdz czy łapie lewe powietrze ja robię to na odpalonym silniku samostartem można też użyć plaka ja osobiście wolę samostart tylko ostrożnie co do spalania nie sprawdzisz lejąc za 50 zł tylko pod korek dystans 200-300 km i znowu pod korek następnie świece jeżeli masz zamiar założyć lpg to i tak należy założyć świece nowe pomyśl też o przewodach sprawdz je w nocy czy nie ma dyskoteki . Po założeniu instalacji podczas ustawiania wszystkiego ,jeżeli sonda jest padnięta i tak będzie cię czekać wymiana ponieważ wszystko będzie się rozbiegać sonda jak by co tylko oryginał . Sprawdz przepływkę najlepiej odepnij i zobacz czy silnik inaczej pracuje możesz tak nawet się przejechać będziesz coś wiedział jeżeli nic nie ustalisz będziemy dumać dalej powodzenia :wink:
-
[E39] - ABS/ASC - nie dziala
Sprawdz czujnik i pierścień na łożysku
-
kobyłki do samochodu lub jakiś podnosnik, co lepsze ?
Mam takie są ok podnoszę auto żabą i opuszczam na tych kobyłkach ,muszę przyznać że jest stabilnie +kliny pod koła jeżeli podnoszę tył :cool2:
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
Tak sobie myślę . Panowie a jak to jest z udogodnieniami dla złodzieja bo takie delikwent ma ,rozmawiamy ,piszemy np. ty aj to założyłem taki alarm a ja taki a najlepiej to załóż taki ,wiesz można otworzyć zdalnie wystarczy zrobić tylko tak.. i tak dalej ,rejestruję się na forum otwieram temat xxx z pytaniem pomocy nie mogę odpalić czy zgubiłem kluczyk jak zdjąć blokadę czy ktoś mi opisze krok po kroku czy jakieś inne ciekawe pytanie no i ukazują się bardzo mądre i sensowne odpowiedzi które aż się proszą o praktykę czy faktycznie tak się da obejść to co zabezpiecza . Osobnik który chce coś wiedzieć o danym autku ma zaje fajną lekturę czy to nie jest w jakimś stopniu pomoc dla czyhającego :|
-
bmw 318i e46 szarpie na cieplym silniku
Jak komp wskazuje na sondę to oczywiście ją wymień w takiej sytuacji na zimnym może nie szarpać dopiero po rozgrzaniu dostaje wariacji oczywiście mowa o pierwszej sądzie a czy spalanie masz w normie czy wzrosło ? jest jeszcze opcja przepływomierza ,przyczynia się też do takiego zachowania.Świece jak dawno nie były wymieniane to możesz to zrobić zawsze to będzie na + . :wink: Ps. o LPG nie wspomniałeś mówimy tylko o PB
-
[318is] kupno silnika
Jeżeli silniki są jeszcze w autach to najlepiej sprawdz to sam a jak już wybebeszone to :?: :?: :?: z filmików najgorzej to nie wygląda ale to tylko filmiki :wink:
-
[E46] Centralny Zamek Fabryczny i problem
Sprawdzałeś :?: 1 kodowanie kluczyka 2 bateria w kluczyku 3 moduł No i może takie info http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=83985 powodzenia
-
e36 kombi wymiana tylnej szyby bocznej
To jest raczej nie ogrzewanie tylko antena jak się nie myle :|
-
Ustawienia geometrii zawieszenia
Kolego zawsze robię to u Gaika w Chodakowie jeszcze jest w Teresinie ale nie wiem.. :) cena 100-120
-
BMW E46 1.8i - Bulgotanie w okolicach klimatyzacji
Był już temat ogrzewania t szyby jest tak jak piszesz ale można to wyłączyć i będzie grzała jak ty ją włączysz
-
e61 535d 2005 kombi jaka akcyza?
Cenę jaką wpiszesz taka będzie nie będą się czepiać i tak wezmą średnią z książki :wink:
-
318is Coupe - Obroty i Czujnik temp. zewnętrznej
Czujnik montujesz i demontujesz w 20 sekund troszkę się ukłoń dłużej ci sie zejdzie z wyjęciem podnośnika niż z wymianą :)
-
325i.Silnik nie chce odpalać po dłuższym postoju.
No tak jak chodzi to już chodzi ale ma problem wystartować po dłuższym postoju i tu może być problem
-
318is Coupe - Obroty i Czujnik temp. zewnętrznej
Jak byś brał to oryginał ponieważ te podróby z allegro po 20 zł nie działają :D
-
325i.Silnik nie chce odpalać po dłuższym postoju.
Sam zasugerowałeś pompę sprawdz ją może tak być że już umiera :wink:
-
e46 323i Wyciek oleju spod pokrywy zaworów, dużo dymi.
Dobrze sprawdz może to nie dym tylko para bierze się z różnicy temperatur a w silniku to raczej robi się ciśnienie a nie podciśnienie i tu odma ma spełniać swoją rolę :)
-
BMW E36 320, Mielec, VIN WBACB51050AN05705
gczarkowski1212 odpowiedział(a) na Jaro070 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo jak nie widzisz nic ciekawego :?: Jakoś tak się zrosła w jedną całość coś alla 46 :D
-
Cewka zapłonowa - check engine
Bez podpięcia się nie obejdzie sprawdz błąd nie musi on być akurat od cewki chociaż nie wykluczone