Treść opublikowana przez gczarkowski1212
-
Olx.pl E39 Poznań/ VIN:WBADD51030BP01800
gczarkowski1212 odpowiedział(a) na maxiior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOoo tak to nie :naughty:
-
Nie działa prędkościomierz
Pewny nie jestem ale myślę że tak ja płaciłem jakiś czas temu u Fusa 220 zł ale mogły sie ceny zmienić
-
Nie działa prędkościomierz
Może wypatrzysz kolor raczej tak ja miałem 98 rok był szary ale sprawdz bo to różnie bywa
-
Nie działa prędkościomierz
Stawiam na lewy tył czujnik wymiana tylko na oryginał zamiennik nie chodzi :)
-
E46 328i 98r cieknący olej
Przypuszczalne miejsca -uszczelka miski -podstawa filtra -nie raz miejsce gdzie wchodzi rurka bagnetu do silnika -uszczelka pod klawiaturą -uszczelniacz przód tył korbowy wszystko ogarniesz jak już będzie wstępna diagnoza a nalot na korku to tak jak mówisz różnica temperatur + małe przeloty :wink:
-
e46 320i 150KM 2000r Pisk, ubytek płynu i dym spod maski
Pompa wody do sprawdzenia spotkałem się z podobnym objawem był pisk oberwał sie wirnik na pompie z tym że sygnału kontrolki płynu nie miałem no ale sprawdzić warto :wink:
-
e46 / Dewastacje BMW
Temat brnie coraz dalej i ja tu już wysiadam wiec dym..jmy innych nic nam przecież nie zrobią :lol:
-
e46 / Dewastacje BMW
W pasiak nie albo i nie do końca jeżeli dostanie grzywnę do skarbu państwa wpłacić musi nawet jak by się miał ze...ać tego nie odpuszczą albo przeliczą na dniówki a satysfakcją dla mnie było by spotkać się z gościem na przesłuchaniu lub na sali w sądzie :wink:
-
e46 / Dewastacje BMW
To że bezrobotny albo na najniższym nie oznacza bezkarność jeżeli przyjmiemy ,,szkoda czasu,, to niech nam na plecy włażą :evil:
-
e46 / Dewastacje BMW
Coś jest nie tak ktoś cię nie lubi :D Wiele czynników może na to wpływać -Gdzie pracujesz -Gdzie pracowałeś -Jakie relacje były w pracy i otoczeniu -Z kim imprezujesz Można by tak wymieniać bez końca a naród jest mściwy i złośliwy a jeżeli robi Ci to ktoś złośliwie to nawet tej osoby nie podejrzewasz tak to jest Zgłaszaj takie rzeczy jak porysowana maska przebite gumy na policję może kiedyś osobnik wpadnie otrzyma spory worek prezentów :police:
-
Bmw 1.8is załozona sekwencja.. szarpie , dusi i dławi
:D
-
Naprawa uszczelki podszybia zewnętrznego ?
Jednak w tym przypadku wyszło ok :mrgreen:
-
Bmw 1.8is załozona sekwencja.. szarpie , dusi i dławi
Kolego nie tajemnica ale podesłałem kopię czyjegoś postu z innego portalu nie chcę żeby ktoś na mnie syczał proszę o wyrozumiałość :)
-
Bmw 1.8is załozona sekwencja.. szarpie , dusi i dławi
Masz na pw
-
e39 po wypadku
Jak Ci odpowiedzieć co trzeba wymienić ,zazwyczaj wymienia się to co jest rozwalone rozkręcisz to dopiero wszystko wyjdzie tak na odległość to powstanie tylko dyskusja i przepychanka . No chyba że ktoś z pamięci stwierdzi co zostało uwalone :? Jeżeli chodzi o poduchy to można wymienić
-
[E46] 2.0 Diesel 136 KM 2000r.
gczarkowski1212 odpowiedział(a) na kozaty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRegulamin :nienie:
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
viewtopic.php?f=88&t=195183 Z jakich okolic silnika dochodzi buczenie :?:
-
316 M43B16 ile sond lambda?
M43 b19 ma dwie przed i za pewnie b16 też ma dwie :)
-
Grzanie tylnej szyby
Może być uszkodzony obwód powinna grzać cała
-
Wyciek płynu chłodniczego E46 318 CI. POMOCY!!!
No nie tak do końca ale sprawdz
-
Wyciek płynu chłodniczego E46 318 CI. POMOCY!!!
Ostatecznie ogarnij jakiegoś majstra niech sprawdzi szczelność ciśnieniem i zaraz wszystko się wyjaśni :D
-
Wyciek płynu chłodniczego E46 318 CI. POMOCY!!!
Tak jak wspomniałem nagrzewnica do sprawdzenia musi być coś nie tak to jest bardzo duża ilość płynu
-
Wyciek płynu chłodniczego E46 318 CI. POMOCY!!!
O to strasznie dużo :shock: Tyle to i przy uszkodzonej uszczelce był by problem przetłoczyć taką ilość tym bardziej że mówisz że auto chodzi dobrze . Mimo to ja stawiam na wyciek tylko trzeba go zlokalizować :?
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
viewtopic.php?f=72&t=150596 :reading:
-
318i valvetronic ciężko odpala i przerywa po 3tys.obotow
Nic nie popsujes