Treść opublikowana przez mnichu
-
Re: ciekaw funkcje e60
Sory że post pod postem ale jak z edytuję poprzedni to nikt nie zobaczy że coś nowego jest :> No więc.... dziś zmieniłem ten wpis w LM ale niestety dalej wali po oczach ten błąd ;/ Błąd dotyczy lamp skrętnych... i własnie ten błąd informuje o awarii tego systemu w prawej lampie. Narazie nie mam już żadnego pomysłu jak naprawić ten system (który notabene nie jest jakiś mega ważny dla mnie) a ten błąd dalej mnie wkurza... Może usunąć opcję wyposażenia S524A ?? ............................................................................................................................................. Dodano dzień później : Dzięki koledze waco_o2 sprawa została ogarnięta :cool2: Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)
-
Re: ciekaw funkcje e60
waco_o2 , jutro sprawdze... jak zadziała to jesteś wielki :mrgreen: Sam wpis w LM2 mam, bo właśnie sprawdziłem w kopi zapasowej :D
-
zakup używanego konwertera e60 530d, wymiana konwertera
ktoś kto nie ma doświadczenia mechanika.... niech tam łap nie pcha :roll:
-
Re: ciekaw funkcje e60
nawet jak zakodujesz (o ile się da) to niedługo zapragniesz USB. Ja właśnie wywaliłem zmieniarkę na rzecz Dension'a 500s. ..................................... Da radę wyłączyć błędy z AHL ? Żeby mi nie dryndało na Idrivie i na liczniku ;/ Narazie ogarnąć nie mogę tego a ten błąd/gong jest mega irytujący :mad2:
-
Podświetlane lusterka zewnętrzne.
a tak na serio.... hehe.... u mnie też tam złazi powoli farba (grunt się utlenia jak na fotach kolegi wyżej). A że mam już podświetlane lusterka to mi głupio byłoby zmieniać na nowe tylko ze względu na tę farbę :D Czym to umalować żeby wyglądało na ori i nie zeszło po pierwszym myciu auta ? ;) Myślałem tymczasowo prysnąć plasti dipem bo mi został jak z grillem walczyłem ale to zejdzie prędzej czy później ;)
-
Podświetlane lusterka zewnętrzne.
"amelinium" nie pomaluje ? :mrgreen:
-
BMW 530D, dziwny zapis w VIN?
pewnie latała w polizei po autobanach z max prędkością każdego dnia :mrgreen: Taka pierwsza myśl :D
-
E61 545I
mogę zapytać co zadecydowało o kupnie ponad wymiarowego ogumienia ? (pytam bez złośliwości)
-
Re: ciekaw funkcje e60
o masz :D To u mnie coś jest poknocone chyba... Generalnie jak wybiorę opcję wyłączenia ekranu czy to z menu idrive czy z kierownicy to zostaje u mnie wyświetlana "czarna tapeta" bez żadnego logo. A wolałbym żeby było tak jakbyś jej wtyczkę wyciągnął i nie świeciło wcale. Aha... mam CCC prof :roll:
-
Re: ciekaw funkcje e60
Siema ;) Chciałem zapytać tylko czy da radę jakoś przekodować sposób wyłączania ekranu całego iDrive'a ? W Audi navi MMI wyłącza się bardzo fajnie bo ekran nie świeci wcale (ekran nie jest podświetlany). W BMW zostaje wyświetlony czarny obraz.... WTF :duh: Idzie to jakoś zmienić bez zmiany auta ? :mrgreen: pozdro mniszek ;)
-
e60 530d szarpnięcie podczas zatrzymywania
hmm... ja miałem takie szarpanie, uczucie jakby ktoś pchnął auto od tyłu ... podczas wyhamowywania do zera. I też miałem to po skasowaniu adaptacji. Nie wiem ile z tym jeździłem ale przeszło dość szybko (ale ja dużo jeżdzę). Pamiętam wtedy że auta nie oszczędzałem więc przepędz go troche. Napewno nie zaszkodzi a może pomoże.
-
Szara E61 LCI Jareckiego ... in progressss ...
jeśli to oryginalny S345 to do xDrive nie wejdzie.
-
e60 530d szarpnięcie podczas zatrzymywania
Pojeździj..... skrzynia się nauczy zmieniać biegi to nie będzie szarpać.
-
E60 530d M57TUD30 rozerwane koło zamachowe
Czy po pierwszym zerwaniu koła konwerter założony był ten sam ? a jeśli tak to czy został sprawdzony na osiowość ?
-
Felgi 18 jakie opony bmw e60 ???
za takie tematy powinny się sypać bany :duh:
-
Pytanko na temat Zamykania Klapy e60
No dobra.... do tego doszedłem juz.... Myślisz ze dużo byłoby roboty z instalacją elektryczną? kodowaniem ? Mechanicznie to by napewno bez problemu dopasował :)
-
E60 530d M57TUD30 rozerwane koło zamachowe
jak możesz to poproś kogos o zrobienie zdjęć koła. A do reszty....... odróżnijcie koło pasowe od zamachowego albo nie piszcie w tym temacie :duh:
-
E60 530d M57TUD30 rozerwane koło zamachowe
masz jakieś zdjęcia uszkodzonych kół zamachowych ?
-
Pytanko na temat Zamykania Klapy e60
Pozwolę sobie odkopać temat po dwóch latach ;) Znalazłem w sieci taki film: Czy może któryś z forumowiczów coś takiego zrobił i wie jakich części użyć ? Wydaje mi się ze siłownik wraz z pompą jest zaadaptowany z E65 ale nic więcej nie mogę wymyśleć :D Także..... ktoś coś widział ? Ktoś coś wie ? :mrgreen:
-
BMW e60 jaki pierścień centrujący
jak ORI to siądzie bez niczego ;) jeśli nie..... to suwmiarkę w łapy i sprawdz co tam jest ;)
-
BMW e60 jaki pierścień centrujący
no jaki model... nazwa.... foto ? Chodzi o to jaka jest średnica w feldze. Na piaście masz 72,6 (ludzie czesto piszą 72,5). Najbardziej popularne pierścienie centrujące do bmw to 72,6-74,1.
-
BMW e60 jaki pierścień centrujący
a jakie masz felgi ?
-
Jakie opony do Styling 123?
A dlaczego by nie?
-
BMW e60 lampy LCI po lifcie do e60 przed liftem?
moduł znajduję się pod pod kierownicą.... a nad dzwignią otwierania klapy silnika ;) Lub INPA >> totalna diagnoza >> F3 i tam znajdziesz nr sterownika. Lampy migoczą bo komp sprawdza stan zarówek których w tej lampie dużo nie ma ;) Adaptery są ogolnie ciezko dostępne lub bardzo drogie.... trzeba szukać. Ale najpierw sprawdz jaki masz moduł LM.
-
Problem z kreskami na obrotomierzu 535d 2006
działa prawidłowo ;)