Treść opublikowana przez Apacer
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
A ja polecam Varte :) zwykły, nie agm, bo te to głównie się przydają w systemach start/stop.
-
E93 330d Problem z wspomaganie kierownicy / skrzynia biegów
http://www.realoem.com/bmw/pl/partgrp?id=DY71-EUR-06-2010-E93N-BMW-330d&mg=32
-
Sonda Lamda E60 530d M57 manual
Nie mam :P, to jest tak prosta wymiana, że każdy załapie
-
Sonda Lamda E60 530d M57 manual
Bez problemu, odepnij wtyczke sondy po lewej stronie silnika u góry, wężyk ciśnienia, oraz czujnik temperatury. A od spodu odkręć flansze katalizatora od turbo, dwa mocowania kata, oraz łącznik wydechu za elastycznym złączem. Sonda ma chyba rozmiar 22-23 klucz,
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
http://www.bmw-sg.com/forums/attachments/bmw-5-series-e60-e61-2004-2009/45138-e60-sports-mode-lci-fdc1.jpg
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
no teraz poszło :wink: , co prawda wywalalo błąd coapi, trzeba najpierw zrobić przez basic function, a później job.
-
co to za navi bmw x5 e53 rok 2001
MK2, a z komunikatem pewnie wywaliło soft. znajdz na chomikuj soft pod mk2, nagraj na CD i włóż.
-
Usuwanie DPF z BMW X3
Yhym, czyli jeżdzę bez fizycznego dpf od półtorej roku i nie zauważyłem zmian w stanie oleju oraz jego składzie (zapach/lepkość), a z tym białe kłęby dymu podczas prób dopalania... PS. nie usuwam dpf ze sterownika ponieważ się na tym nie znam. pozdrawiam :D Dopala nawet wtedy gdy czujniki wskazują ciśnienie układu wydechowego w normie, ponieważ mają w sterowniku zapisane parametry przy iluś tam km załączanie dpf. Niedopalenie skutkuje dostawaniu się ON do oleju silnikowego, przez co właściwości smarne zmiejszają się, turbo ma kiepskie smarowanie, zaczyna się degradacja silnika. Oczywiście dostawanie się ON do oleju nie przebiega w jednym wpadku- gdy masz silnik wyremontowany lub z małym przebiegiem, wtedy wszelkie uszczelnienia na to nie pozwalają.
-
[E60 530d] Świst przy odpuszczaniu gazu [film] + kopci
Świst przez brak dpf, ale sprawdź ewentualnie złącze elastyczne. A że kopci normalne, zwłaszcza bez filtra, niby pomaga wtedy dobry program pod silnik.
-
LOGIC 7 E60 CCC podłączanie "Tuby" itp
To nie ma sensu, jeśli nie wywalisz wytłumienia półki pomiędzy bagażnikiem a środkiem auta + otwory z siatkami, lub nie będziesz jezdzić z otwartą kanapą tylną :D.
-
ukryte menu w zegarkach
Wszystkie cyfry z całego nr vin sumujemy. Jak nie wchodzi 9 spróbuj 10 itd.
-
Usuwanie DPF z BMW X3
bez usunięcia ze sterownika dalej będzie próbować dopalać a olej wzrastać.
-
E61 530d układ wydechowy hałas
Złapać spawami w kilku miejscach.
-
LOGIC 7 E60 CCC podłączanie "Tuby" itp
No jak nie jak tak PS kombi czy sedan?
-
Badania techniczne. Pytania do diagnosty
Apacer odpowiedział(a) na marbie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://i179.photobucket.com/albums/w315/amtklub/tutorial/tablice/2.gif
-
LOGIC 7 E60 CCC podłączanie "Tuby" itp
Tak, wyjścia sygnału do subwooferów z logic7 podłączasz pod wzmacniacz do wejścia Hi, a od wzmaka do tuby/suba. Bez dodatkowego wzmaka nie kombinuj, popalisz końcówki.
-
klimatyzacja nabita a nie dziala
Chodzi mi w idrive czy w ustawieniach klimy na pasażer/kierowca, chyba, że jednostrefowa, jest na zimne powietrze. Tam też się ustawia ;p
-
klimatyzacja nabita a nie dziala
W ustawieniach klimy jest na zimny nawiew ustawione?
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
Dokładnie ten sam ;) PS. Testował ktoś pozycję $4UF ? Sport button
-
[E90] Logic7 - podłączony, zakodowany, brak audio
Być może. Na zagranicznych forach opisywali wymiane tych hybrydowych końcówek mocy które są w nim zamontowane, przeważnie od subwooferów padają.
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
Przepraszam, że tak wyskoczyłem z tymi bajkami :wink: . Kodowałem tylko KOMBI, nie mam modułów EGS,GWS,SZ. Może one tylko w benzynie? Całe auto przeszukałem z pozycjami fdc, sport itp. Opisywali jeszcze przekodowanie modułu szl, hmm.
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
Dalej nie wiem jak możliwe jest wyłączenie wspomagania bez aktywnej kierownicy przy sport mode, dodałem polecaną opcje na forach zagranicznych $2TB, ale nic nie zmieniła (choć przeszła kodowanie), więc albo bajki kolega kilka postów wyżej opowiada, albo nie wie, ze ma aktywną :D :roll:
-
Proszę o wyjaśnienie komunikatów
sterowanie glosowe multimediów (navi/telefon/audio), masz na kierownicy guzik do glosowego? sprawdz moze gdzies przyciska w czasie jazdy i przez to się załącza.
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
tu wpinasz bezpośrednio w niego http://static.nanodatex.com/media/872042a07d18fa61c15ea9ca0de1a1e2.jpg a w przypadku tego, do modułu w schowku pasażera, nad bezpiecznikami http://static.nanodatex.com/media/2b0719f6c40a2cb110fd6e8c1fb5ad73.jpg
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
Wszystko ladnie pieknie ale ktore to sa kable bo ja w moim e60 520d takich nie znalazlem (tych z filmiku na 1 stronie) w autach przed liftem wpinasz się pod środkową wtyczkę w module od podgrzewania/pdc, a w autach po lifcie wpinasz się w moduł umieszczony nad skrzynką bezpieczników (biały).