Treść opublikowana przez Apacer
-
bezobsługowa blokada zaplonu E60
KD-3000 nowsza wersja lepsza, mam polecam.
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
a ten pilot bmw to na jakie częstotliwości mamy? 433 zmienny/stały czy powyżej 800Mhz? edit w sumie poczytałem o tym asystencie, bardzo szybko idzie to zrobić a funkcja fajna, za ile takie lusterko wyrwałeś?
-
Warszawskie BMW E90 2005r.
A światła posiadają przesłonę przed soczewką która odcina wiązkę? :8)
-
[E60] 535D montaz podgrzewacza wody pomoc
Choroba, urlop, praca, czasu mało dla autka, może w tym tyg się uda porobić lepsze zdjęcia tego sprzętu i opiszę dokładniej co i jak.
-
e60 wolna wtyczka w tunelu
był jeszcze aux od mulf.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Możliwości jest bardzo dużo, trzeba tylko poświęcić czas na napisanie odpowiedniego softu :8) , coś w tym stylu : http://www.ecutool.com/proimg/6-in-1-Smart-Auto-Trip-Computer-ATC430-Trip-ComputerGPS_3501057_d.jpg
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Jako że wpadło troszkę wolnego, to zabrałem się za mały dodatek do autka :) , lutowanko, pisanie programu itp, wyniki mam nadzieję niebawem.
-
Montaż HIFI do e90 ! Prosze o porade.
hi-fi miało wzmak tylko na subby, a Top hi-fi miało wzmak do głośników + tył boczki....
-
Montaż HIFI do e90 ! Prosze o porade.
kodowac trzeba bo wzmacniacz niskotonowy idzie osobno, pozostale z radia
-
e60 wystrzeliwująca klapa bagażnika
Masz tam regulację siły naciągu sprężyny, przestaw o oczko i się poprawi ...
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
A co to brak zaślepki w gniazdku zapalniczki? :P wszystko cacy robisz, a tu taka pierdółka pominięta? :P
-
Ładowanie alternatora BMW e61 530d
U mnie przy walniętym nie miałem wogóle ładowania,
-
Ładowanie alternatora BMW e61 530d
Zdejmij profilaktycznie pokrywę regulatora i go wyjmij, zobacz czy szczotki są ok, jak są dobre, wymień regulator.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
230 zł to cały bak paliwa, czy ja wiem czy tanio... jak napraw zajmie może z półtorej godzinki, wymontowane tego to 15 minut roboty. Dostęp jest od góry, przyświeć sobie lampką na prawą stronę pod kolektorem, będą dwie wtyki, duża 12V od strony alternatora i mniejsza, w tej mniejszej najgrubsze przewody to przewody do świec, wyjmij i podepnij multimetr ;)
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Całość jest zaklejona, trzeba wycinać po krawędzi np drimelem, w środku jest galaretowata masa uszczelniająca, najłatwiej ją usunąć środkami do czyszczenia elektroniki np mckenic contakt, benzyny itp nie rozpuszczają tego idealnie. Usunąć trzeba wszystkie te druciki srebrne, po co później proces powtarzać skoro można to zrobić raz a porządnie. powłoke aluminiową na miedzianych kwadracikach szlifujemy małym kamieniem do drimela, to samo ze złączem wtyki. lutowanie najlepiej grotową z nastawioną temp powyżej 340C, ponieważ cała płytka jest umieszczona na radiatorze i szybko oddaje temperaturę. Na koniec całość umyłem contaktem i zalałem środek silikonem czerwonym, dokładnie go wpychając w każdą szczelinke, zakryłem wieczkiem wyciętym wcześniej i krawędzie łączenia silikonem. świece mało kiedy całkowicie padają, te w bmw są na niskie napięcie 5V. najczęściej pada właśnie sterowownik
-
Ładowanie alternatora BMW e61 530d
podczas jazdy tez powinny sie utrzymywac powyzej 14V. wymien na poczatek regulator, zamienniki idzie dostac od 100zl, jak to nie pomoze to alternator do regeneracji
-
Wymiana skrzyni w 35d na 50d
3,5d masz napęd na tył, a wersja m50d jest na 4x.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Ostatnio pojawiał się problem ze świecą żarową cylindra nr 2. Już kiedyś naprawiałem ten sterownik na szybko, wczoraj postanowiłem wykonać to lepiej. Punkty zostały zeszlifowane z powłoki aluminiowej, do gołej miedzi, pobielone cyną : A druciki zamienione na grubsze miedziane: Na koniec całość zalana silikonem czerwonym i uszczelniona. Błędy usunięte, nie powracają, dogrzewanie działa prawidłowo :wink:
-
nieaktualne
Te materiały się odklejają od tych słupków. Jak coś mam taką część w tym kolorze.
-
[e61] Zatrzaśnięte auto
e60/61 nie mają funkcji samozamykania jeśli się nie ruszy, to samo dotyczy samozamykania po czasie (po zgaszeniu auta itp), taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nie masz czasem dokładanego autoalarmu z funkcją domykania? A co do zamykania drzwi pojazdu w czasie jazdy, drzwi zamykają się po przekroczeniu ok 10-15 km.
-
[E60] 530d Resetowanie się zegarow podczas jazdy
zobacz jakie ładowanie masz, może regulator wariuje
-
[E60] 530d Resetowanie się zegarow podczas jazdy
inpą/disem/ista
-
E60 Zmiana podświetlania licznika
ja mam białe tarcze + niebieskie wskazówki, też ładnie się komponuje :)
-
demontaż turbiny 530d 231km
zdejmujesz filtr powietrza, tam masz trzy śruby od góry pomiedzy turbo a kolektorem -dotyczy wersji 218 ze starym mocowaniem, 231,275 maja obejmy, wszystko idzie wykonac z kanału,
-
Re: ciekaw funkcje e60
Wiem o co Ci chodzi, sam tak robiłem by mieć miejsce pod CB, nie pamiętam dokładnie ale chyba usuwałem tą pozycje z FA i błędów brak.