Treść opublikowana przez Apacer
-
Re: ciekaw funkcje e60
Panic alarm będziesz miał, jak Ci kiciuś ze strachu zadrapie i zesra się na maskę :mrgreen:
- N-vision
-
[e60] Przycisk otwierania bagażnika
może brak oleju w kompresorze
-
Re: ciekaw funkcje e60
CCC nie obsługuje video poprzez napęd DVD, jest on wyłącznie do obsługi płyt z mapami lub do płyt audio CD, DVD audio. by mieć video musisz posiadać tuner TV + napęd DVD w bagażniku
-
E60 530D - sposób na MOC - opis
kto ma hajs ten ma moc :8)
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
czerwień z bielą mrrr :cool2:
-
E60 2.0d wibracje na kierownicy
sprawdź luz na półosiach
-
Re: ciekaw funkcje e60
ja manual, u kolegi w automacie to zrobiłem, mówi, że "lepiej" zbiera się ze świateł, nie przeciąga.
-
Re: ciekaw funkcje e60
zaplon komfortowy działa na takiej zasadzie np przy kluczyku i zwykłej stacyjce, nie trzeba trzymać kluczyka na pozycji zapłonu, tylko wystarczy, że raz go przekręcimy, auto samo odpala. W zimie to jest pomocne ponieważ auto po przekręceniu samodzielnie będzie odpalać samochód do czasu spełnienia warunków (np jeśli świece żarowe nie rozgrzeją dostatecznie silnika, i nie odpali, komputer powtórzy próbę samodzielnie)
-
[e60] duzy problem z elektryka.
napięcie ładowania? oraz sprawdź czy nie ma wody pod kołem zapasowym oraz pod filtrami kabinowymi (przytykają się odpływy i może dojść do zalania kompa silnika i pomp wspomagania), auta lubią świrować jeśli coś innego jest problemem ;]
-
Ograniczenie programowe EGR M57N
w inpie nie ma, dis posiada
-
[E60] 535d LCI Pytanie o combox
combox tylko net i standart funkcje, a mirror link idzie z modułami chińskimi, koszty 1000-1500 i wyżej, szukaj na necie "BMW CIC video module" i podobne
-
Nie gasnące przyciski BMW E60 520d
byle jaki miernik spali mu się momentalnie po otwarciu drzwi, gdy auto się wybudzi, ponieważ mierniki mają zwykle zabezpieczenie do 10A. Jedź do elektryka, podepnie cęgi, + komputer by sprawdzić klemę ibs
-
Liqui Moly czyszczenie wtryskiwaczy
kilka razy go wlewałem na bak paliwa, zero problemów, korekty polepszało.
-
Downpipe zapchany katalizator
auto nie będzie głośniejsze, bo tłumiki wytłumiają, będzie śmierdzieć bez kata, a gdy wejdą przepisy o badaniu spalin mogą być problemy.
-
Pojazd zastępczy z OC sprawcy, na czas naprawy, jaki okres?
zależy od przepisów wewnętrznych ubezpieczyciela, zwykle to jest na okres naprawy. Trzeba było zgłaszać do swojego ubezpieczyciela, przedzwoń do swojego, powiedz o sytuacji i zgłoś u nich, naprawa będzie u nich, auto od nich, a resztę sobie wyciągną od ubezpieczyciela sprawcy. Jest ten plus, że niczym się nie martwisz :cool2:
-
[E60] Tuner DVBT MPEG4
Są dostępne, ale ceny powyżej kilku tys
-
Kalibracja wtrysków BMW 330D
Kalibrować samemu to można co najwyżej licznik chwilowego oraz średniego spalania, opcja dostępna z menu serwisowego zegarów. By poprawić spalanie polecam chiptuning, u mnie 1litr w porównaniu z fabryczną mapą. 6,2 w trasie, 11 max miasto, a nie oszczędzam mocy :) .
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Wszystko już kupione od dawna, leży i czeka, więc opłaca :mrgreen: Mocy tyle co było, 300/615, ale będzie jakiś lewy hajs to zakupie wtryski i hybrydy :cool2:
-
USB - doposazenie
z CCC działa bez problemu na starych softach. Po usb z pendrive najlepiej mieć dobrej jakości mp3 lub lepsze wav (bez strat).
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Chwalę się :D hydrografiką http://i.nfhost.me/images/2018/06/27/36239972_1723877010999805_3293338419576438784_n.md.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/06/27/36267245_1723842237669949_2988292022395207680_n.md.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/06/27/36355192_1723877234333116_6183086446044250112_n.md.jpg jeszcze tylko pozostało odnowić lampy (lakier już mam), montaż chłodnicy oleju, dokończenie logica (kolejne zmiany wprowadzam w audio) itd :cool2:
-
[E60] 535d LCI Jaka maksymalna prędkość po programie ?
Jak zdrowy to i 280 poleci :twisted: tylko się skubany latem gotuje :mrgreen:
-
BMW E61 MULF wymiana na inny jak zakodować?
wepnij, sprawdź czy wykrywa go (spis sterowników w inpie), następnie przekoduj go pustym man by załapał konfigurację Twojego auta. Bez zmiany vin powinien działać, ewentualnie vin zmienisz w tool32 lub winkfp. po drugie mulfa zaktualizuj poprzez winkfp bo padnie tak samo jak poprzedni- stary soft zawiera błąd
-
Wkład lusterka fotochromatycznego od anglika
a dlaczego miałoby nie pasować?
-
Problem z zakodowaniem wtryskiwacza
skoro kod nie wchodzi to albo jest zły albo z innego modelu, spróbuj zaktualizować sterownik silnika, choć wątpię czy po tym przyjmie :]