Skocz do zawartości

TC

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TC

  1. co miesiąc nie moge jeździć ;) ale też już o tym myślałem ... ... tak w UK takie auto sprzedają i takie e46 320d można mieć za 800 Funtów z uszkodzoną pompą :)
  2. wszystko fajnie w Polsce nie miałbym problemów ze znalezieniem odpowiedniej osoby do wyciągnięci pompy ale teraz mieszkam w UK ... :(
  3. więc co proponujesz ??? dostać się do niej i obejrzeć ?? będzie widać czy jest nieszczelność czy jak to sprawdzić ???
  4. czyli wyciągałeś i odesłałeś ???
  5. witam! chyba mnie też w końcu dopadły problemy z układem paliwowym , autko jak zimne to ciżko odpalić i kopci przy tym na biało ...jak już odpali to jest ok ... nie wiem czy wyciągąć pompę czy może to wina wtrysku trochę mokro wokół pierwszego od zderzaka ... ma ktoś jakieś pomysły ???:
  6. TC odpowiedział(a) na sm74 temat w E46
    ale pokazuje błąd czy tylko w parametrach ???
  7. TC odpowiedział(a) na sm74 temat w E46
    a moze masz egr odłączony ....
  8. TC odpowiedział(a) na lev176a temat w E46
    szkoda zachodu na takie rzeczy ... jak chcesz to zapraszam na Priva coś poradzimy...
  9. TC odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    ...pod warunkiem że będziesz sprzedawał auto , chyba nie sprzedaż razem z navi ;)
  10. TC odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    U Ciebie przez chwilę jeden wtrysk kulał , ale zaraz wróciło do normy ... jak będziesz sprzedawał to daj znać , chętnie NAvi odkupię :lol:
  11. TC odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    zawsze mozna podnieść obroty biegu jałowego ...
  12. TC odpowiedział(a) na KAMO temat w E46
    wtedy byłby dym jeśli kolektor nieszczelny ... :D najprędzej coś ze sterowaniem elektronicznym ... jeśli nie był wcześniej podłączany pod kompa to radzę to zrobić , logi dynamiczne to podstawa , a poza tym na sterowaniu elektronicznym jest więcej problemów ponieważ nawet błąd egru powoduje tryb awaryjny sterownika turbiny !!!!
  13. ale to nie jest licznikowe 30 tyś km , sprawdź ;)
  14. zrób może zdjęcie tel. i tyle ...
  15. TC odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    no to pomyśl co się dzieje jeśli masz rozwalone koło pasowe ... :idea: silnik ma większe drgania przez co precyzja wbijania biegów jest mniejsza , każdy z pewnością zaobserwował że przy uszkodzeniu koła pasowego lub jego zużycia lewarek od biegów skacze i drży ...
  16. to jesteś jednym z niewielu szczęśliwców któremu pompa vp44 daje ładnie paliwo ;) jeśli możesz to zamieść swój wykres ... przed i po ..
  17. TC odpowiedział(a) na Martyna782 temat w E46
    a do Poznania daleko koleżanka ma ?
  18. normalna zwłoka turbo ....
  19. TC odpowiedział(a) na Sproxxy temat w E46
    u mnie zniknęło przypadkowe wbijanie 3 zamiast 5 przy wymianie koła pasowego i poduszek silnika i skrzyni!!!!
  20. TC odpowiedział(a) na Marcin330D temat w E46
    automat nie ma koła dwumasowego i tyle ! jedyne co to koło pasowe ( nie dwumasowe ) ...
  21. nie tylko DISem ! moge to zrobić przy okazji ramapu ( chiptuningu ) , jak coś zapraszam na priva !
  22. TC odpowiedział(a) na krzysiu_p300 temat w E46
    no to wiesz jak mniej więcej wygląda taki wybijak i zrób taki sam , potrzebujesz odpowiedniej nakrętki aby przyspawać do wybijaka , którą nakręcisz na wtrysk!
  23. TC odpowiedział(a) na krzysiu_p300 temat w E46
    wtrysku tak sobie nie wyciągniesz , musisz zrobić sobie wybijak ...
  24. albo b yły sprawne tylko miały zabródzone filterki i zaworek nie mógł wyrównać ciśnienia z atmosferycznym przez brudny filterek i w ten sposób pojawiało się przeładowanie i praca w trybie awaryjnym !
  25. jeśli jest podłączone bezpośrednio do podciśnienia to łopatki są ustawione w pozycje dmuchaj na maxa ... zmienna geometria działa na innej zasadzie ! najpierw łopatki są ustawiane pod takim kątem aby jak najwięcej spalin trafiało na łopatki i osiągnęło maxymalne ciśnienie a potem łopatki się przymykają i mniej spalin trafia na łopatki przez co jest mniejsze ciśnienie w kolektorze ! nie zapominajcie że nie ma zaworu upustowego który zbiłby ciśnienie ...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.