Skocz do zawartości

320D Trzęsie na biegu jałowym


Sproxxy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam Taki problem: Gdy auto się rozgrzeje i stoi na biegu jałowym to bardzo mocno odczuwalne są drgania które czuć w całym wnętrzu. Czym to może być spowodowane? Autu to 320d sedan 136KM

Czy to są drgania jakby, mówiąc trywialnie, "nie palił na jeden gar" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, sam myślałem że to poduszki silnika bo już poprzedni właściciel o Tym mówil. A korekcje na wtryskach zmieniają się wraz z temperaturą silnika? Bo gdy auto jest zimne to nie trzęsie. Chciałbym jeszcze zapytać o jakie koło pasowe chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, sam myślałem że to poduszki silnika bo już poprzedni właściciel o Tym mówil. A korekcje na wtryskach zmieniają się wraz z temperaturą silnika? Bo gdy auto jest zimne to nie trzęsie. Chciałbym jeszcze zapytać o jakie koło pasowe chodzi?

 

nie trzesie bo na zimnym masz podwyzszone ob

r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jak to jest z tymi korekcjami na zimnym a na rozgrzanym silniku bo u mnie mechanik stwierdzil ze mam troche rozjechana korekcje na jednym z wtryskow kiedy silnik jest zimny a pozniej na rozgrzanym jest ok , mam ten sam problem co kolega na jalowym trzesie ,choc wymienilem dwumas i poduchy podejrzewam kolo pasowe a dokladnie gume na nim ktora po rozgrzaniu mieknie i zaczyna trzas ,gdybym mial wtryski rozjechane chybaby kopcil itd oswieccie mnie jak sie myle....
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oswiecam cie ze nie

Moze rozwiniesz mysl yoshi bo zakupilem juz kolo pasowe ale nie mam czasu narazie na wymiane,jak to nie pomoze to juz nic innego jak wtryski i znowu [BAD] wydatki powoli trace zaufanie do tego auta jak zyc, jak zyc :D

Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam podobny przypadek, ale u mnie to się zaczęło po wymianie poduszki prawej silnika (lewą wymieniłem kilka miechów wcześniej).

Może coś z wydechem nie tak? (w czasie wymiany poduszki silnik poszedł do góry).

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.