Skocz do zawartości

SlafkoE30

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SlafkoE30

  1. Witam. Do skrzyni wchodzi tobie 1,15L oleju przekładniowego 75W-80. A wlewa sie go pompka od spodu skrzyni. Możesz wlać castrola smx-s albo valvoline dura blend gl-4 75W-90, to też nie robi różnicy. Poza tym valvoline jest zdecydowanie tanszy od castrola. Pozdrawiam
  2. Witam. Wg mnie masz walnieta sonde. Mialem kiedys podobny objaw w corsie. Dopiero jak wcisnalem gaz w "podloge" to cos po chwili lapala i jakos przyspieszala. Inaczej nie chciala jezdzic. Pozdrawiam
  3. Witam. Możesz jeszcze sprawdzić pod oslona lewarka zmiany biegów powinny iść kable i tam jest złączka (przynajmniej u mnie tak było). Zobacz czy się nie odczepiła. Ja miałem ją odczepioną i też nie świeciły mi się przez to żarówki. Pozdrawiam
  4. Witam. To napewno nie jest nr walka rorzadu. Ten nr pochodzi z grupy chemii do aut (czyli jakies tam oleje smary i inne rzeczy). Natomiast walek rorzadu do 318tds ma taki symbol: 11 31 2 244 988. Pozdrawiam
  5. Witam. Słuchaj może lepiej podjedź do kogoś na kompa, podepnij sie i Ci sprawdzą. Podpięcie sie to koszt ok. 50zł, więc nie jest aż tak tragicznie. Pozdrawiam
  6. Witam. Sprawdz amortyzator układu kierowniczego. Moze on sie juz tobie posypal i dlatego dalej masz takie objawy
  7. SlafkoE30 odpowiedział(a) na Dozerro temat w E36
    Na tym linku http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AC11&mospid=47270&btnr=11_0434&hg=11&fg=25 jest to czesc nr 13. Moze troche zle rozrysowana ale ja tez sie wymienia razem z popychaczami.
  8. SlafkoE30 odpowiedział(a) na Dozerro temat w E36
    Dokladna nazwa tego to: docisk do dzwigni zaworow. Ale niektorzy na to mowia "pestki", "pieski". Zaklada sie je pod popychaczem.
  9. SlafkoE30 odpowiedział(a) na Dozerro temat w E36
    Witam. Pierscienie nie maja nic do "klekotania". A czy oprocz popychaczy wymieniales takie male podkladki pod nimi? Je tez powinno sie wymienic razem z popychaczami jesli masz walek dobry.
  10. Moze dostaje sie lewe powietrze przez gume od kolektora ssacego? Sprawdz czy nie jest gdzies peknieta. Ja raz mialem taki przypadek u siebie. Zeszla mi z przeplywomierza i auto nie chialo jechac i caly czas gaslo.
  11. Witam. Czy kolega ma auto z gazem czy bez?
  12. SlafkoE30 odpowiedział(a) na gaddss temat w E30
    Świecą inaczej gdyż inna jest budowa szkła reflektora i coś jeszcze jest z odbłyśnikiem w reflektorze od "długich".
  13. Wszystko wsakzuje na filterek wg mnie. Pochodził z minute bo w przewodach zawsze jest troche paliwa. Może źle go zamontowałeś? Sprawdź lepiej jeszcze raz. Pozdrawiam
  14. SlafkoE30 odpowiedział(a) na Just temat w E36
    Wystarczy wykasować inspekcje. A o niej było już bardzo dużo na forum. Pozdrawiam
  15. SlafkoE30 odpowiedział(a) na SlafkoE30 temat w E30
    A ten aluminiowy miałeś w aucie jak kupiłeś czy gdzieś kupowałeś lub ściągałeś?
  16. Witam. Nie ma żadnej różnicy między tymi łożyskami. Wszystkie są takie same. Pozdrawiam
  17. SlafkoE30 opublikował(a) temat w E30
    Witam. Czy wiecie może czy występują z zamienników wahacze alumioniowe do E30? Jeżeli tak to gdzie mogłybm je dostać i w jakiej cenie? Pozdrawiam
  18. Witam. Do czyszczenia skorzanej tapicerki używałem preparatu z Ravenolu o nazwie Velour - Reiniger. Kosztuje on w hurtowni motoryzacyjnej Fota. Kosztuje on okolo 22,50 zl. i jest to pojemnik 500mL. Niby jest napisane, że do tapicerki velurowej ale ja go stosowałem do skóry i dawał całkiem niezłe efekty czyszczące. Pozdrawiam.
  19. Witam. W ASO cylinderek do zamka kosztuje w granicach 120zl. Z tym, ze musialbys sam powkladac sobie te wkladki i dopasowac je do kluczyka. Jest ich tam chyba z 30szt. Wiec lepiej to dac komus do zrobienia bo troche grzebania przy tym jest. Pozdrawiam
  20. Witam. Sprawdź naciagi pasków klinowych lub wielkoklinowych. Pozdrawiam
  21. SlafkoE30 odpowiedział(a) na asia8ampdarek temat w E39
    Witam. A moze konczy sie juz Tobie zywot ksenona? Zobacz jaki ma kolor. Czy normalny niebieski czy juz bardziej podbiegajacy pod czerwony. Pozdrawiam
  22. Witam. A sprawdzales czy masz dobra przeplywke? Moze ona juz konczy swoj zywot :cry: ?
  23. SlafkoE30 odpowiedział(a) na Danny77 temat w E36
    Witam. Musisz lekko zaciagnac reczny, a pozniej zdjac z niego ten mieszek ochronny. Pod dzwignia bedziesz mial swobodny dostep do srubek od recznego (chyba M10 o ile dobrze pamietam :oops: ) i tam juz sobie wyregulujesz. Pozdrawiam
  24. Witam. Strona www.realoem.com podajesz 7 ostatnich numerow nadwozia i wszystko juz wiesz :lol: Pozdrawiam
  25. Bylem ostatnio u znajomego. Zdjal pokrywe od przeplywki i cos tam mi przesunal o jakis kat i auto czasami odpala bez problemu na benzynie jak jest ciply silnik. Choc teraz czasem jak wrzuce luz to obroty spadaj troche nizej i silnik proboje lekko zgasnac ale na szczescie nie gasnie :) Obawiam sie, ze to moze byc przeplywka. Ale troche sie nagromadzilo podejrzen. Nidlugo oddam auto powaznego sprawdzenia. Bo juz mnie to bardzo wkurza :evil:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.