Treść opublikowana przez kkamo84
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Rivasi co nie doczytałeś? Bo nie ogarniam? :wink: :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Zadzwonię na Puławską i jeśli będą mieli termin do czwartku, to pojadę do nich. Jeśli nie, to będę jechał do nakole, bo w piątek wyjazd, a nie wyobrażam sobie jazdy w obecnym stanie wyważenia :wink:
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
Podoba mi się :cool2: ktoś w Polsce już to w ogóle posiada?
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Dzięki za info. Rzeczowa odpowiedź. :cool2: W poniedziałek zadzwonię na ul. Puławską i zobaczę jak z terminem :wink: Trochę zależy mi na czasie, bo w piątek jadę w trasę, a teraz kompletnie nie da sie jechać od 100 km/h w górę. Ostatni raz oddaje auto to takich specjalistów :duh: Powinienem żądać od nich zwrotnu kasy, tylko jak im to udowodnić później...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kkamo84 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGeneralnie Optima moim zdaniem, to jedno z najładniejszych nowych aut typu sedan. Uszkodzenia nieduże z tego co pokazałeś :wink: ale konieczne sprawdzenie od A do z prze zakupem. Sam myślę o takiej, ale nie znam całkowicie Koreańskiej technologii i silników :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Nie udało się dziś podjechać na wyważenie. Zima zaatakowała i straszne kolejki. Jestem umówiony na czwartek tutaj http://www.nakole.pl Był ktoś z Was tam może kiedyś? Jakieś opinie? :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Na 17" tylko komfort jazdy lepszy, a poza tym to jak widac :wink: Dzięki. Podjadę dziś tam :cool2: Edit: Regulska ma oblężenie do końca przyszłego tygodnia. Szybki termin bez szans. Może coś innego ktoś poleci?
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Galeria pod Choinkę :mrgreen: Aaa i pierwszy do przejażdżki to ja jestem :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Dziś zmieniłem felgi na 17". Na tych felgach i oponach auto kupiłem. Opony na nich, to całoroczne Continental ContiProContakt SSR. Niestety warsztat, który mi je zakładał, chyba źle wyważył, lub źle założył, bo opona jest chyba kierunkowa. Jest wyczuwalne bicie przy większej prędkości. Niestety nie mam możliwości reklamacji usługi. Robiłem to w miejscowości rodzinnej, a bicie czułem dopiero jak wracałem do Warszawy. Pozostaje podjechać jutro i sprawdź. Macie może kogoś sprawdzonego w okolicach Woli? Nie chce mi się jechać znów do Piaseczna :wink: Zastanawiam się http://www.bugas.com.pl ?? Komplet szału nie robi :wink: Ale szkoda mi było 19" na zimę :mrgreen: Komfort zdecydowanie na plus dla 17" :wink: Ostatnie zdjęcia z 19". 19 zostały porządnie umyte i schowane do wiosny. Na jednym ze zdjęć widać jeszcze spływającą do scieku krew :wink: Parę fotek na 17 Wpadły też Nowe dywaniki na zime od Petexa
-
128i coupe z USA
Czyżby ze mnie detektyw? :wink: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-bardzo-zadbane-bmw-128i-4-lata-w-jednych-rekach-ID6yT0qX.html
-
128i coupe z USA
Amen :cool2:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
To na 100% nie mata w drzwiach? U mnie identyczne byly wycieki w tych samych miejscach. Usterka usunięta. Dziś myłem auto i susza jest :wink:
-
Przerobienie przedniego reflektora E92 USA
Przejdzie :cool2:
-
Przerobienie przedniego reflektora E92 USA
Przerabiałem to, nie jestem pewny, ale chyba reflektory się różnią. Najlepiej poszukaj na aukcjach reflektora USA. Czasami się trafiają.
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
vapor mam nadzieję :wink: Chociaż pewnych rzeczy nie musiałem robić. Zrobiłem, to korzystając z terminu serwisu i że lubię mieć wszystko jak trzeba :wink: teraz jest cacy :cool2: cypisek niektórzy w ogóle nie wymieniają tam oleju, ja uważam, że taki przebieg jest odpowiedni na wymianę oleju :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Usterka usunięta. Przy przebiegu 82 tysiące elektryczna pompa wody powiedziała dość. Korzystając z terminu w mautoczesci zapadła decyzja o wymianie paru innych rzeczy, auto przeszło delikatny serwis :wink: Wymienione zostało: - Elektryczna pompa wody - Termostat - Płyn chłodniczy - Był delikatny wyciek z podstawy filtra oleju, ogarnięte, już nie cieknie - Olej w silniku - Olej w dyfrze - Olej w napędzie 4x4 - Olej w automatycznej skrzyni - Świece - Zostały sprawdzone kanały dolotowe, sa czyste, nie wymagają czyszczenia. Poniżej parę fotek dzięki uprzejmości Gorik79 Adam dzięki za w szybki serwis i jak zwykle fachową robotę :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Dzięki. :wink: Auto dziś odebrane. Awaria usunieta. Opiszę wszystko w wolnym czasie :wink:
-
E90 LCI Schwartz & Dakota Lemon
Czarny sufit występuje w konfiguracji z m :wink:
-
E90 LCI Schwartz & Dakota Lemon
Do tego masz czarny sufit z m : :wink:
-
E90 LCI Schwartz & Dakota Lemon
Sporty sa na wyposażeniu nie tylko w mpasztecie :wink:
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
Masz cierpliwość :mrgreen: Dobra robota :cool2:
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Bardzo profesjonalne podejście do tematu :cool2: oby problemy zostały usunięte. Życzę powodzenia i chyba pierwszego 500 na tym forum :cool2:
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Hmm tyle czekania i nic z tego? Jeszcze takie nieprzyjemnosci... Słabo trochę to wygląda... Jedyne co to ładne auto.na zdjęciu :cool2:
-
E90 318d LCI M-Pakiet
Rozkladałem ostatnio lampę u siebie i obawiam się, że bez rozklejania się nie obędzie...
-
Dostęp bezkluczykowy Comfort Access
Jak twoje auto jest wyposażone w dostęp komfortowy to tak. Z vin auta wszystko wyczytasz po zdekodowaniu :wink: