Treść opublikowana przez kkamo84
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Kto Ci za to wszystko później odda? :mrgreen: ale świetna robita :cool2: Cóż to za drążki i co mają na celu? :wink: Co masz za nakładki na pedały? Zastanawiam się nad takimi z allegro :mrgreen:
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Widziałem na filmiku jak wskazówka spada z poziomem paliwa :mrgreen: :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
Urząd wylicza wartość auta z eurotaxu, wiec nawet jak faktura na auto jest na sporo mniejsza kwotę, to i tak nic to nie da...
-
F10 LCI carbonshwarz M550d
Ja pier... :duh: Nie ma tam gdzie było auto zaparkowane kamer? To jest dziadostwo, tak zrobić i odjechać jakby niby nic się nie stało :mad2:
-
E92 335d WBAKK910X0E252182
kkamo84 odpowiedział(a) na david temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=164747&start=240
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Sprzedany czy zostaje? :wink:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Następny Alpinweiss :mrgreen: Pilnuj bardziej niż auta, bo kradną takie rodzynki na potęgę. Niestety ubezpieczyć się nie da :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Zdjęcia bezpośrednio po myciu auta. Ładnie spływa brud i woda. Po wyjechaniu lekki wiatr i nie ma wody na aucie :wink: Kontrolka Aku dziś się nie zapaliła rano. Chyba przejeżdżę już do wiosny, a nowy kupię na następny sezon zimowy...
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Ma ktoś jakiś miernik, żeby sprawdzić aku? :wink: Po ostatnim wyładowaniu podczas czyszczenia auta, po nocy przy pierwszym odpaleniu zapala sie kontrolka aku? Chyba aku na wykonczeniu? Odpala bez problemu i wyskakuje ona tylko przy pierwszym odpaleniu po nocy. Później już jej nie ma i błąd też się nie zapisuje na desce.
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
No to wygrywam 449 i 629. :mrgreen: Edit: Po znajomości Vaporowi stroją pod moje postawione liczby :mrgreen:
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Przecież pochwali się dziś wykresem :mrgreen:
-
e91 330xd WBAVT91060KT89194 katowice m pakiet
kkamo84 odpowiedział(a) na cypisek21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRealia polskiego podejścia do aut. Jak się psuje, to wystawie na sprzedaż, bo nie zamierzam dokładać :( Na szczęście nie wszyscy mają takie podejście, ale dobrego zadbanego egzemplarza trzeba trochę poszukać. Oczywiście wtedy cena pewnie nie jest atrakcyjna. Coś za coś.
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Niezle kominy! Może jakoś w weekend bym zobaczył? :wink:
-
e91 330xd WBAVT91060KT89194 katowice m pakiet
kkamo84 odpowiedział(a) na cypisek21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSorry, że się czepiam, ale akurat to, że stary i jak to mówisz drogi, to wiedziałeś przed wyjazdem po to auto. Więc moje pytanie co Cię skusiło do oglądanie tego egzemplarza jeśli jest nie w Twoim budżecie? :mrgreen: No chyba nie fakt, że utargujesz z 10 koła? :wink:
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Dobra robota :cool2: Gdzieś Ty takie pole znalazł do zdjęć? :mrgreen: Daj jakieś zdjęcia tyłu tych końcówek i jakiś filmik jak to mruczy :wink:
-
Jaki silnik do e90?
Odpowiednio m47 i n47 dla 2.0, natomiast dla 3.0 m57 i n57
-
Dorabianie kluczyka F30
W ac po prostu zgłoś jeden kluczyk, a nie dwa.
-
Spalanie E90
https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=188734&p=2462456&hilit=Spalanie#p2462456
-
E91 20d cypisek
W tym przypadku tylko 335 Czy to i, albo d :mrgreen: Galeria pewnie do zamknięcia, a szkoda, bo nakład prac :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
W ciemno bym wziął za tyle. No nic faktycznie mi się nie śpieszy, ale też nie chce mi się codziennie przeszukiwać portali aukcyjnych, żeby trafić taką okazję jak Ty :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Tak, tylko wiesz 500 zł. Za nakładki to lekka przesada jak już pisałem wcześniej. A gdzie jeszcze do tego podstąpnica :wink: Szukam Po prostu alternatywy i dlatego pytam. To, że chińczyk, to wiem. Niekoniecznie musi być złej jakości :wink: ciekawe jak z dopasowaniem :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
A co myślicie o takich? http://allegro.pl/nakladki-na-pedaly-bmw-x1-e39-e46-e87-e84-e90-e91-i7180080282.html#thumb/1 Tanie jakieś, wiec nie będzie szkoda jak coś :wink: Ewentualnie takich http://allegro.pl/nakladki-na-pedaly-m-power-bmw-e46-e90-manual-i7081290271.html
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Przyszły dziś z odpowiednią końcówką. Wszystko pasuje. Nie mam ich tylko jak sprawdzić, bo dziś sucho i bez deszczu, a nie chce używać sprysków, bo auto umyte :mrgreen: Czas pokaże jak się będą zachowywać, oby nie jak Valeo.
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Przecież to Batmobil, tylko w jasnym kolorze :mrgreen: : Załóż takie, no pliss. :cool2: Jak ogarniesz wszystko, to podjadę do Ciebie i oddam co pożyczyłem :wink:
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Gdzie w końcu odstawiasz na mody? :mrgreen: