Treść opublikowana przez kkamo84
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Kulfon mam amerykańskie, więc pasuje od razu podmienić na Europę :wink: Sineczek wszystko się da zrobić :wink: Jak się zdecydujesz to dawaj znać, może wynegocjuję jakiś rabat :mrgreen: Są różne typy wyswietlaczy. Możesz zrobić taki jak Masz obecnie, bez temperatury :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Co myślicie o takich zegarkach podświetlonych na biało? Zastanawiam się nad zakupem
-
Jaki silnik do e90?
Przyznam bez bicia, że zdjęć nie widziałem :wink: Ale w sumie po tym zdjęciu ciężko stwierdZić co się działo... Coś na pewno było robione, bo w aukcji nie jest zaznaczone, że bezwypadkowy? :wink:
-
Jaki silnik do e90?
Po czym wnioskujesz, że po poważnym dzwonie? Jeśli wrzucasz tu auto i tak je oczerniasz, to daj jakieś dowody na to. Nie bronię tego auta, tylko czepiam się Twojego wpisu!
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Z zakorkowanej Warszawy pokazuje coś ponad 14. Krzyczy na mnie i nawet frajda z jazdy nie pomaga :mrgreen: dlatego pomyślałem o tym, żeby jej wyłączyć :wink: nie widzi, to nie szuka dziury w całym :mrgreen: Powiem Wam, że odcinek z Woli z Jana Kazimierza do Arkadii w godzinach szczytu, to jakaś masakra. Niech już się skończy ta bydowa metra.
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Czy można wyłączyć jakoś na kompie widoczność spalania? :mrgreen: Nie chce, żeby Żona widziała :wink:
-
E91 20d cypisek
Potwierdzam :wink: sprawdzone :wink:
-
Jaki silnik do e90?
Hmm a rozrząd w n47?
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Trochę zwiedziła sobie trójka :cool2: Ja w tym roku miałem też obiazdówkę. Tak w skrócie zacząłem od Alicante w Hiszpanii, przez całe wybrzeże Francji, Monaco, San Remo we Włoszech, Mediolan i już na Warszawę przez Szwajcarię, Austrię i Niemcy :wink: Polecam takie wypady. Niestety nie byłem swoim autem.
-
Pożyczenie kół z oponami nie runflat
Jeśli to wina kół, to może jedź na doważanie kół na aucie :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Już wszystko ok. Czujniki są w kołach. Została zrobiona aktualizacja na Europe. Czyli system działa teraz na podstawie abs :wink:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Zapamietam na ewentualną (oby nie ) przyszłość :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Obecnie nie mam takiej potrzeby :mrgreen:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
A może pomagałeś w odszkodowaniu? :P Chociażby nawet jakby tak było jak piszesz, to raczej nie skreśla go od ewentualnego sprawdzenia :wink: bo wymiana na lci to wartość dodana. :wink:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Mysle ze dzwon byl powodem tuningu na LCI :P Ach te wróżenie z fusów :cool2:
-
F30/31 najładniejszy kolor lakieru?
Patrzę tak na Google i faktycznie ten kolor jest fajny. W słońcu może być rewelacja :cool2:
-
F30/31 najładniejszy kolor lakieru?
Jak srebrna to tylko M pakiet :cool2:
-
F30/31 najładniejszy kolor lakieru?
Potwierdzam :cool2: Za doplata to tylko tanzanit :cool2: Melbourne jesteś całkiem ciekawy :wink:
-
BMW M3 e92 INTERLAGOS str. 5 2 x m3
Mi Po mieście z ostatnich 100 km pokazuje 14,4 więc u Ciebie jak na M, to raczej niedużo :wink: Vapor fajny awatar :cool2:
-
e92 320d 213km/400nm Niebieski mat
oczywiście różnica jest odczuwalna, ale tylko przez pierwszy tydzień :mrgreen:
-
E90 318d LCI M-Pakiet
Dobra robota. Za ile znalazłeś sufit? Świece to chyba tylko Beru :wink:
-
Co to za lakier?
Chyba Sparkling Graphite Metallic Najłatwiej jest to sprawdzić rozkodowując vin auta.
-
Bezel141 -> BMW E92 335D+ Performance, ZP07 hyperblack
Hmm następna mocna benzyna niedługo zawita w nowej galerii :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
A no masz pojawiła się już na forum :wink: viewtopic.php?f=5&t=329570
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
W piątek za tydzień zabieram się za przygotowanie auta do zimy. Takie mam kosmetyki, Plus maszyna do polerki. Maszyna do polerki będę robił pierwszy raz, mam nadzieję, że pójdzie sprawnie.