Treść opublikowana przez kkamo84
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Dzięki. Na pewno skorzystam z porad :cool2:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Dzięki. O taką konkretną odpowiedź mi chodziło :cool2: Jeśli chodzi o klocki to na przyszłość do oem, albo ebc co dobierać?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jak to się mówi trzeba mieć jakąś pasję :cool2: Trasa dla tego auta jest po prostu stworzona, a przy okazji e91 swoją obecnością ozdabia okolice zamków :wink: Aa zazdroszczę Ci spalania 335d :wink:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Mokoda Gt i klocki trw jest taki zestaw do kupienia w bardzo dobrej cenie. Ale czy to wytrzyma w 335xi? :wink:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Mi chodzi tylko o tarcze i klocki :wink: Jak ktoś ma wiedzę na temat takiego zestawu w 335xi, to proszę o info. :wink:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Te tarcze i klocki dadzą radę w 335xi? Taniocha by była, a w sumie niedługo i tak muszę wymienić :mrgreen:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Eee tam zamki, najważniejsze to, że auto dowiozło Was wszędzie szczęśliwie celu :mrgreen: :cool2: Swoją drogą fajna masz zajawkę z tymi zamkami :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Bicie, mrowienie. Ale jak się dokłada na koło odważniki od 15 do 30 g. To raczej normalne, że musiało coś bić :duh: Autobalans ul. Pulawska 531/533
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
kulfon strzał w 10 :cool2: miały bicie pomiędzy 80, a 90 i powyżej 140. Noe dało się jechać. Niestety słaby warsztat trafiłem na wymianę kół z 18 na 19... Pan z Puławskiej już drugi raz mnie nie zawiódł :wink: Zostało zrobić coś jeszcze z hamulcami, bo przy hamowaniu z większych prędkości bije... spróbuję przetoczyć tarcze, a jak nic to nie da to pozostanie wymiana na nowy komplet. vaporr na koks jesZcze za wcześnie :mrgreen: na chwilę obecną cieszę się i oswajam z obecną mocą :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Narazie 1:0 :? A dziś była taka sytuacja :mrgreen:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Ile Ty już tych zamków odwiedziłeś? :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
vaporr Żona wszedzie widzi interes $$ :mrgreen: Młodzi zadowoleni, bo za darmo :cool2: :cool2: bart328 ja osobiście na coupe bym się nie zdecydował :mrgreen: 4rtur miałem podobną sytuację. Jechałem do swojego poprzednią e90 :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
kulfon3 pewnie na następny sezon wpadną. Na chwilę obecną nie będę już zakładał, bo zaraz zimówki pewnie :mrgreen: vaporr dokładnie, a na dodatek Żona sobie wymyśliła, że wystawi ja na wynajem i będzie wozić ludzi do ślubu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :duh:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Wpadły dystanse na tym 2 x 15mm. Jak tak patrzę, to chyba spokojnie mogłem dać po 20 :wink:
-
e90 335d Vaporr
No patrzcie pochwalił sie :mrgreen: Myślałem, że zachowasz to dla nielicznych, aż przyplynie i wtedy będzie galeria :wink: mogę powiedzieć tylko, że uszkodzona jest naprawdę bardzo niegroźne, powiedziałbym że kosmetyka :cool2: Czekamy na potwora :mrgreen:
-
e90 335d Vaporr
zostaw coś dla innych :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
Wstaw go do tematu viewtopic.php?f=44&t=186938&start=6765
-
E90 318d LCI M-Pakiet
To dziwne, że się nie rysują :mrgreen: krążą legenda, że one rysują się od samego patrzenia na nie :mrgreen:
-
e90 335d Vaporr
A ja wiem :mrgreen: :mrgreen: Mogę powiedzieć, że na pewno będzie wymiatacz warszawski :cool2:
-
E90 318d LCI M-Pakiet
Nie chcesz się zamienić na listwy wewnętrzne? :mrgreen:
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Sprzedaż obecne graty i wyjdziesz podobnie z $$ :cool2: A zmiana bardzo mocno odmłodzi auto. Będzie Mpakiet, czy performance? :wink:
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Kurczę u Ciebie to już nie ma za bardzo co zmieniać. Jestem ciekaw co to za mod? Chyba zmiana auta :mrgreen: No pochwal się :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Dzięki bardzo za opinie :cool2:
-
e90 335d Vaporr
Hmm jakoś jedynki mi nie podchodzą. Ale o gustach nie rozmawiamy :wink: Mazowieckie tablice, wiec może bywa w okolicach Warszawy, wtedy byś miał blisko ja zobaczyć :cool2: Szukaj, szukaj ciekawe co tam wymyślisz :wink:
-
Jaki silnik do e90?
N55 306km :cool2: