Treść opublikowana przez kkamo84
-
Odbudowa F01 750i od podstaw
Ja bym u niej widział http://www.bmwstylewheels.com/bmw/312 Wpadające w lekki grafit :cool2:
-
Odbudowa F01 750i od podstaw
:jawdrop: :jawdrop: Przeczytałem cały temat i nie wierzę. Podziwiam. Ja bym się nie odważył. Szerokości i niezawodności.
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Bardzo ładne i dopuszczone Masz AUTO :cool2: Nerki jednak chyba bym nie kleił, bo co jak będzie trzeba ją zdjąć? :wink: Nakładki na pedały zakladałeś, bo nie mogę znaleŹć w galerii ?
-
Pekanie wzdluz GoodYear F1 Eagle asymmetric 3
Zdjęcie nie działa
-
Moja czarnulka 335i
No proszę następną 335. Słabe zdjęcia :wink: Powodzenia w modzeniu i szerokości :wink:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
No podobnie właśnie przejazdem widziałem, że stoi czerwoną strzała :mrgreen:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Czyżby jakaś grubsza modyfikacja, bo widziałem chyba auto w Legionowie? :wink:
-
e92 335i WHITE POWER
To kurczę pojechałeś na grubo :cool2: Wszystko cacy, tylko jakoś ta folia na aucie mi nie podeszła. Jaki był cel autora wzory foli? :wink: Pokaż zdjęcie środka :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Macie może jakąś wiedzę o co może chodzić z tą kontrolką? Restartowalem i niestety nie zgasła. Pojawiły się też jakieś stuki przy skrętach kierownicą? Jakby coś przeskakiwało? Nie jeżdżę tym autem na codzień, tyLko Żona i tak myślę, że może wjechała w jakąś dziurę czy coś.? Ciśnienie sprawdzone. W każdym kole tak samo.
-
e92 WBAKK31050E547297
kkamo84 odpowiedział(a) na jaro1370 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo było tylko poczciwe stare 163 km. Hmm odczucia jak to w klekocie 4 cylindrowym. :wink: Ale narzekać na niego nie mogłem. Sprawował się całkiem nieźle :cool2:
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
Czytaj ze zrozumieniem to co napisałem :cool2: Jestem jak najbardziej w temacie :cool2:
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
Ja bym jednak poczekał :cool2:
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
Szczerze jakoś dziwnie to wygląda. Jakby na siłę doklejone. Mi nie podchodzi, ale są róŻne gusta :wink:
-
e92 WBAKK31050E547297
kkamo84 odpowiedział(a) na jaro1370 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo już rzeźba straszna :cool2: W sumie Zawsze można doposażyć :wink:
-
E90 320d 2005
Kurczę piękne graty :cool2: Teraz pozostaje wymienić serce w tym aucie i zostawić je na bardzo długo :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Nie mogłem się dopatrzeć nigdzie info o tym jakiej są firmy. Jeśli oem to powinno być ok po przetoczeniu na długo. Raczej chińczykowów, podróbek wydaje mi sie, że amerykaniec by nie zakładał. :wink: chociaż to tylko wróżenie z fusów w obecnej chwili :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Jeśli temat wróci, to pozostanie wymienić komplet na nowe :wink:
-
[E91] Paulita
Brawo Ty :cool2: Świetna robota. Teraz bezawaryjności przez wiele, wiele km :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Dzięki Mariusz za podpowiedzi. Trochę fotek i film z dzisiejszej wizyty u sympatycznego Pana :cool2: Zdjęcie podczas toczenia I krótki film Zdjęcie z przed Zdjęcie po Powiem tak, jak ktoś się zastanawia czy to robić, to niech się dłużej nie zastanawia. Moje tarcze były krzywe i pordzewiałe, po przetoczeniu efekt hamowania jest idealny, nie biją :cool2: :cool2: Koła wyważone i hamulce poprawione. W końcu jest tak jak powinno być :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Pomoże jak będą się nadawały do toczenia jeszcze :wink: chodzi o ich stan. Wydaje mi się, że będzie można przetoczyc, ale to muszą ocenić specjaliści swoim okiem :wink: Czy po toczeniu nie trzeba przypadkiem nowych klocków zakładać?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jak przypłynie Ci auto, to wtedy coś się wymysli :mrgreen: no chyba, że wcześniej będziemy chcieli jechać, to wtedy wezmę Cię jako pasażera :cool2: Ja to w zasadzie nie wiem co tu w okolicach Warszawy jest do zwiedzania, ale zawsze można poszperać w necie i ustalić jakąś trasę :cool2: Edit Mariusz Twoja jest i tak najładniejsza :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Mariusz Tak właśnie chce zrobić. Jutro nawet podjeżdzam na Ursus i sprawdzę czy da się coś z tym zrobić... Jak tarcze nie będą się nadawały do toczenia to zostaje wymiana :wink: Gorik pewnie niedługo U Ciebie zawitam, jeśli toczenie nie pomoże :cool2: napisz mi priv ile za tarcze i klocki jak coś i jakie polecasz :mrgreen: maly dokładnie tak jak piszesz, nie pierwsze auto wyważam ta metodą, po prostu na wiosnę trzeba będzie jeszcze raz jechać i to zrobić.
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Wylukaleś bialasa mówisz :mrgreen: Jak narazie jestem bardzo zadowolony :cool2: ale tak naprawde to w 80 % tym autem jeździ tylko Żona i to Jej auto :mrgreen: ja mam tylko weekendy :wink: Dzięki za opinie :cool2: Teraz może w końcu uda się kiedyś spotkac :wink: Koła doważone idealnie, zostało tylko zrobić coś z tarczami, bo lekko biją przy hamowaniu
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Zależy czy Z dziećmi czy bez taki wyjazd i czy w okolicach Warszawy :mrgreen: U mnie to Max 500 na zbiorniku :mrgreen:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
w jednym z warszawskich aso jest promo na dywaniki gumowe. Oem cena za komplet do e90 242 zł. Chyba dobra cena? Może ktoś chętny?