Treść opublikowana przez kkamo84
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Czym go pryskałeś, że nie jest idealnie? Na zdjęciach nie widać :wink: Może trzeba było okleić? :wink:
-
Jaki silnik do e90?
Cena :shock: Przebieg :shock:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Dziś trochę wolnego, wiec będą takie :wink:
-
[E90]prawidłowe ustawienie geometrii
Może pomoże http://i.imgur.com/NWRELxN.jpg http://i.imgur.com/iWbzoki.jpg
-
E83 3.0i WBXPC93417WF03445 Warszawa
kkamo84 odpowiedział(a) na zbychumax temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj to jednak jest trochę tych tak... Widziałeś kiedyś auta pakowane do kontenerów, albo takie które z nich wyjeżdżają po transporcie morskim. Pełno jest tematów na różnych forach odnośnie zakupu na aukcjach w USA. Tak 99% to pojazdy uszkodzone mechanicznie lub w inny sposób. Kilka % to pojazdy dla osób prywatnych gdzie cena ma mniejsze znaczenie, ważny jest stan, czy dany egzemplarz. Reszte sprowadzają ludzie którzy się tym trudnią i na tym zarabiają. Nie zarobią, jeśli kupią auto w stanie salonowym a potem poniosą koszty, transportu, akcyzy itd. "Kilka % to pojazdy dla osób prywatnych gdzie cena ma mniejsze znaczenie, ważny jest stan, czy dany egzemplarz" O to mi właśnie chodzi, wiec nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Faktycznie dobra cena. Wzór bardzo fajny i kolor pasujący do białego :mrgreen: ach za daleko, żeby jechać, no i szkoda, że nie 19" :wink:
-
E83 3.0i WBXPC93417WF03445 Warszawa
kkamo84 odpowiedział(a) na zbychumax temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKocham wszystko wiedzących. :duh: Co do powodzi tak, uszkodzenia mechaniczne tak, ale czy zawsze musi być ,, porządnie bite "? No nie z tym się nie zgodzę, wiec nie wprowadzaj w błąd! :wink: Wszystko zależy od szczęścia w licytacji i czy kupujący szuka dla siebie, czy na handel.
-
Jaki silnik do e90?
Lampy przednie od polifta.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kkamo84 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakbym szukał takiego wozu, to na pewno bym ją gruntownie sprawdził, bo wydaje mi sie ze fajna opcja. Przebieg nie mały, ale chyba na ta jednostkę powinien jeszcze pojeździć :wink:
-
Jaki silnik do e90?
Ale golas i co to za chińskie lampy ??
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Vaporr no co Ty, w życiu bym nie dał auta takiemu znafcy... jedynie mógł bym takiego przewieźć, żeby doznał nowych wrażeń, ale oczywiście tylko w bagażniku :wink: :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Też tak słyszałem :mrgreen: 335is jechałem tylko na pół gazu :mrgreen: bałem się bo hamulcy nie ma :mrgreen:
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
dzięki za spotkanie :cool2: Jest piękna. Co do skór to trzeba wyczyścić, odżywić i będzie :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Niedzielne spotkanie 3 dość fajnych aut w rożnych nadwoziach :D 335xi, 335d, 335is dzięki za miłe spotkanie, chociaż trochę zimno dziś na dworzu :wink:
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Zabieram Ci dziś nakladki na pedały :cool2: Jest kosa. Tylko spokojnie, bo po takim przestoju od dużej mocy można sobie zrobić kuku :mrgreen: Do zoba :cool2:
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Albo wszystko czarne, albo srebrne :wink: Wydaje mi się, że z tym kolorem chrom jest :cool2:
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
Miałem szczotkowane alu w poprzedniej e90. Masakra, szczególnie listwy boczne. Było na nich mnóstwo wgniotek od pasów. Nie polecam miękkie to dziadostwo strasznie. Za to plastry miodu widziałem tylko w realu, ale nie użytkowałem, wiec się nie wypowiadam. U mnie wpadnie oklejanie niebawem.
-
Jaki silnik do e90?
Hmm od kiedy auta w Szwajcarii sa tańsze niż w PL?bezwypadkowy i z tak małym przebiegiem ze Szwajcarii?? :duh: do tego cena idealna. :cool2:
-
[F10] Felgi w rozmiarze 20 cali, jakie najładniejsze wg Was?
Jak dla mnie do 5, to tylko S. 312 :cool2:
-
Nowe nieoznakowane radiowozy BMW!
Po Warszawie i okolicy już podobno jeżdżą :wink:
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Jeśli będzie chip, to na miejscu w stolicy :wink:
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Kurczę jak czytam ten temat, to odechciewa mi się całkiem koksowania mojej 335. Czekam na finalnie info :wink:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Jakoś wczoraj widziany, ale zdjęcie słabo widoczne, bo nie zdążyłem wyciągnąć telefonu. Czerwona strzała pomkneła w stronę pałacu :wink: Pozdr.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
:jawdrop: :modlitwa: Projekt ukończony. Gratulacje :cool2: Pięknie mruczy.
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Przy tym kleju do szyb będzie gorzej jak będziesz musiał odkleić matę od drzwi :wink: