Treść opublikowana przez kkamo84
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No i jedno z najładniejszych i dopieszczonych e91 pojedzie w świat :( nie szkoda Ci ? :wink: Gratuluję Nowego zakupu i czekamy na galerię :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Tak, tak wiem :wink: Wrzuciłem tylko aukcje, ale są takie do e90 też. Ich plus to, że nie trzeba wiercić w pedałach. Tylko nie wiem jak ze spasowaniem? Co do Twoich, to muszę zobaczyć na żywo :wink:
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Potwierdzam :mrgreen: Co do czujników. Zmień u kodera na opcję, żeby Ci zczytywało z abs, a nie z tych czujników badziewnych. Ja tak zrobiłem i problem z głowy. :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Ori od zawsze mi się podobają, ale cena powala niestety i dlatego chyba będę szukał zamiennika :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Kulfon masz jakiegoś linka z ciekawą aukcją :wink: Ty potrafisz coś wyszukać :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
No właśnie jakoś czas temu zastanawiałem się nad nimi, ale mówiąc szczerze nie do końca mi się podobają. Chciałem ori do seri E9... tylko performance, ale one są bardzo drogie według mnie jak na kawałek metalu i gumy :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Co myślicie o takich zamiennikach? http://allegro.pl/nakladki-pedaly-bmw-3-m-pakiet-performance-f30-f31-i6968362852.html
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Dzięki za info :cool2:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
To może moje 19"? :P
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
sineczek jeszcze jest taka. :wink: U Nas wczoraj i dziś pogoda ekstra. Sucho, słonecznie i mroźno :mrgreen: pobocze było tylko z piasku, a tak to asfalt. Zdjęcia robione telefonem Honor 8 :wink: dziuraski hmm, a to ciekawostka. :cool2: Pewnie jest to też związane z tym, że najpierw para(dym) wydobywa się z prawego wydechu, a dopiero po paru sekundach z lewego? Masz jakieś foto która to kostka? Błędy jakieś nie wyskakują od tego?
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
pare fotek czystej z weekendu nad Narwią. Woda bardzo wysoka... wrzucam też filmik z odpalenia auta na zimnym po całej nocy postoju. Całkiem fajnie mruczy :D
-
Dorabianie kluczyka F30
Ja bym nie ryzykował z dorabianiem kluczyka poza aso. Przerabiałem podobną sytuację i też myślałem, żeby zrobić to poza aso. Koszty nie dużo mniejsze, a tu masz gwarancję, że nikt Ci nie skopiuje klucza i że auto sobie kiedyś nie odjedzie bez Ciebie :wink: W aso podajesz vin i dowód rejestracyjny i masz za dwa dni u siebie. Każde Bmw ma chyba 6 kluczy przypisanych do Vin. Ja zapłaciłem ok. 1200 zł. Z tym, że do e90. Ale różnica nie powinna być duża, wiec popytaj w innych aso. Aaa i koniecznie wykoduj zagubiony kluczyk.
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Generalnie, to ten garaż ocieplany mam 80 km od Warszawy w domu rodzinnym :wink: W Warszawie, to tylko zimne miejsce postojowe w garażu podziemnym :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Ok :wink: :mrgreen: w lecie, to można na dworzu :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Wpadaj do mnie do ciepłego garażu, ogarniemy :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Więc tak, wycieraczki przyszły, ale niestety z niepasującymi uchwytami... Zostaną odesłane do sprzedawcy, a sprzedawca wyśle odpowiednie. Ostatnio trochę wolnego czasu, wiec postanowiłem wyczyścić i odżywić trochę skóry. Są one w idealnym stanie i nie potrzebowały w sumie tego zabiegu, ale na pewno im to nie zaszkodzi :) parę fotek Trochę czasu i ciepły garaż, więc postanowiłem nałożyć też wosk na auto zestaw do pracy :wink: i trochę fotek była tez niechciana sytuacja, po paru ładnych godzinach zabiegów aku padł całkowicie i trzeba było odpalać z kabli.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Hehe widzisz, a ja na odwrót :D W tym jedna negatywna moja :wink: Myślę, że docelowo będzie to, ta sama półka i jakość. Czas pokaże :wink:
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Pięknie brzmi suka :mrgreen: po modach, to już w ogóle będzie bajka :cool2: Z przełącznikiem, to wydaje mi sie, że to samo, wygląd ten sam. http://allegro.pl/przelacznik-swiatel-bmw-3-e90-e91-lift-i7136233307.html http://allegro.pl/przelacznik-swiatel-europa-xenon-bmw-e92-e93-lci-i7154964610.html Ale po numerze części z e90 na realoem wychodzi, że nie ma tam.wymienionej e92. https://www.realoem.com/bmw/pl/partxref?q=9169404 Niech inni potwierdzą
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Mam te Valeoi niestety nie mogę ich polecić. Do E 90 zamówiłem Boscha. Przyszły, ale nie pasują. Muszę odesłać i mają mi odesłać odpowiednie.
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Zegary bajka. :cool2: Ile Cię finalnie wyszedł licznik? Poślij pw jak coś :wink: Szkoda, że nie nakładki performance :wink:
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
3 mam kciuki, żeby było ok :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
No jak pisałem mam Valeo w innym aucie i jest słabo. Zobaczymy jak będzie z Boschem :wink: Jak nie dadzą rady, to wymienię za dwa miesiące na najtańsze :mrgreen:
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
I wszystko Tak sam?? No prócz malowania? Trzeba mieć zdolności, chęci no i garaż :wink: Dobra robota :cool2: Czekam na zdjęcia jak auto będzie poskładane :wink:
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Koła fajnie spasowane do auta i koloru :cool2: Co do koloru auta, to po 100 km z jednego zrobiły się dwa :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Myślałem o najtańszych, ale jakoś wybrałem Boscha. No zobaczymy, jak Bosch nie da rady, to następne będą najtańsze i częstsza wymiana :wink: