Treść opublikowana przez kkamo84
-
E91 LCI Problem z otwarciem bagażnika....
Nie ma tam jakiejś przedłużki do tych bezpieczników? Bo rękami to nie ma opcji wyjąć...
-
E91 LCI Problem z otwarciem bagażnika....
Dzięki. W środę mam dzień wolny, sprawdzę i napiszę czy się udało:)
-
E91 LCI Problem z otwarciem bagażnika....
Będę wdzięczny jak mi podpowiesz jeszcze który i gdzie dokładnie się znajduje?
-
E91 LCI Problem z otwarciem bagażnika....
Tak tak bagażnika.
-
E91 LCI Problem z otwarciem bagażnika....
Witam, Jak w temacie. Przestalo dzialac otwieranie z pilota, jak również otwieranie ręczne klapy? Co może być przyczyna?
-
warto??
kkamo84 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo sądzicie? http://allegro.pl/szybkie-i-wsciekle-bmw-328i-193km-m52-skory-alu18-i3799745943.html
-
e 60 530d mpakiet
kkamo84 odpowiedział(a) na kkamo84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłaśnie o takie odpowiedzi mi chodziło:) Dziekuje za szybkie odpowiedzi. Nie pytam już nawet o vin. Temat do zamknięcia :D Pozdrawiam
-
e 60 530d mpakiet
kkamo84 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, mój brat szuka samochodu i trafił na to ogłoszenie, http://tablica.pl/oferta/bmw-530d-e60-CID5-ID47q7t.html co myślicie o tym egzemplarzu? Czy to jest oryginalny mpakiet?
-
Pukanie na dołkach
dziś dołączyłem do tych co mają ciszę w samochodzie. Nie irytują mnie już trzaski dochodzące prawie z każdej strony e90 :) a pomógł mi w tym gorik79 i taśma teflonowa :D 100% satysfakcji. Pozdrawiam i życzę ciszy :D
-
irytujące trzaski plastików?
tu masz link do zdjęć. viewtopic.php?f=70&t=156089&p=1319887&hilit=+trzaski#p1319887 to naprawdę działa.
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
otóż sposób jest jeden, taśma teflonowa i po irytujących trzaskach:D
-
irytujące trzaski plastików?
ok jutro zrobię zdjęcia i wrzucę :) ale chyba już gdzies ktos kiedyś takie zdjęcia wrzucał. co do nazwy użytkownika, który mi tą ciszę w aucie zrobił to pomyliły mi się literki nie gorlk79 tylko gorik79, ale to chyba wszyscy wiedzą :D sorry :)
-
irytujące trzaski plastików?
Powiem szczerze, że u mnie była już jakaś masakra z tym trzeszczeniem, miałem wrażenie że odgłosy dochodzą z każdej strony. Problem dziś został rozwiązany. Taśma teflonowa i po sprawie. Cisza w aucie :) na trzeszczące uszczelki i wszelkiego rodzaju odgłosy polecam taśmę teflonowa, a zakładał mi ja użytkownik gorlk79. 100% satysfakcji :) pozdrawiam i życzę wszystkim ciszy :D
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Drodzy użytkownicy forum BMW:) dla zainteresowanych u mnie też strasznie trzeszczały drzwi do dziś. Po przeczytaniu wielu informacji na ten temat, postanowiłem niczym nie smarować uszczelek itp.tylko skorzystać z usługi użytkownika golik79. Jedna wizyta i problem z głowy, Jeżeli macie problem z trzeszczącymi uszczelkami, wnetrzem w swoich autach polecam odezwać się do niego, pomoże na pewno, satysfakcja gwarantowana :)
-
[E91 320D] Osłona gumowa - wkładu filtra powietrza
Mam to samo u siebie. Z tego co się dowiedziałem to Podobno normalne to jest w tym modelu, wiec Dziwne że tak długo trzeba czekać w aso...
-
e90 czy e60?
Kolego kupiona. Potrzebuje fachowca od bmw. W Warszawie taki co by nie zdarl za mocno. Chce.żeby obejrzał dokładnie. Wymienił co trzeba i wyraził opinię:-)
-
e90 czy e60?
Z tego co wyminiles posiadam tylko czujnik lakieru. Jak coś to podjade do serwisu na kompa. Jadę z rana oglądać.
-
e90 czy e60?
Czyli na pierwszy rzut oka wszystko ok?:-) czym sie kierować przy oględzinach? Na co patrzeć, zwrócić większą uwagę? Auto z salonu polskiego więc może ma ktoś możliwość sprawdzić jego historię serwisu po vin?
-
e90 czy e60?
Wbavc310x5py53868 Rozkoduje ktoś? Może ktoś pomoże?
-
e90 czy e60?
czyli co jechać, oglądać, sprawdzać i brać na serwis? na serwisie mi chyba powinni powiedzieć co i jak z tym autem?
-
e90 czy e60?
Tylko sedan wchodzi w grę :) Więc co sprawdzić przed zakupem? o co pytać właścicieli? Auto z salonu polskiego, to chyba dobrze :) Jakie są częste usterki tego modelu? paliwożerny? tz.ile w mieście bo to najbardziej mnie interesuje :) e90 czy e60 co będzie droższe w utrzymaniu? :) Będę wdzięczny za podpowiedzi:)
-
e90 czy e60?
Witam, jestem nowy na forum. Szukam auta i padło na bmw. Zastanawiam sie czy wybrać e90 320d, czy może e60 530d. Na temat 5 już pewnych informacji zaciągnąłem, więc chciąłbtm wiedzieć coś wiecej o 320d. Podoba mi się ten egzemplarz http://allegro.pl/bmw-e90-320d-navi-xenon-skora-comfort-full-opcja-i3378528260.html#tabsAnchor co o nim powiecie? Może ktoś oglądał, pytał itp. Czy przebieg 250tyś.to duzo na ten silnik itp. Prosze o podpowiedzi i ukierunkowanie co do treści tematu :D