Skocz do zawartości

kkamo84

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkamo84

  1. Nie ma tam jakiejś przedłużki do tych bezpieczników? Bo rękami to nie ma opcji wyjąć...
  2. Dzięki. W środę mam dzień wolny, sprawdzę i napiszę czy się udało:)
  3. Będę wdzięczny jak mi podpowiesz jeszcze który i gdzie dokładnie się znajduje?
  4. Tak tak bagażnika.
  5. Witam, Jak w temacie. Przestalo dzialac otwieranie z pilota, jak również otwieranie ręczne klapy? Co może być przyczyna?
  6. Co sądzicie? http://allegro.pl/szybkie-i-wsciekle-bmw-328i-193km-m52-skory-alu18-i3799745943.html
  7. właśnie o takie odpowiedzi mi chodziło:) Dziekuje za szybkie odpowiedzi. Nie pytam już nawet o vin. Temat do zamknięcia :D Pozdrawiam
  8. Witam, mój brat szuka samochodu i trafił na to ogłoszenie, http://tablica.pl/oferta/bmw-530d-e60-CID5-ID47q7t.html co myślicie o tym egzemplarzu? Czy to jest oryginalny mpakiet?
  9. kkamo84 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    dziś dołączyłem do tych co mają ciszę w samochodzie. Nie irytują mnie już trzaski dochodzące prawie z każdej strony e90 :) a pomógł mi w tym gorik79 i taśma teflonowa :D 100% satysfakcji. Pozdrawiam i życzę ciszy :D
  10. tu masz link do zdjęć. viewtopic.php?f=70&t=156089&p=1319887&hilit=+trzaski#p1319887 to naprawdę działa.
  11. otóż sposób jest jeden, taśma teflonowa i po irytujących trzaskach:D
  12. ok jutro zrobię zdjęcia i wrzucę :) ale chyba już gdzies ktos kiedyś takie zdjęcia wrzucał. co do nazwy użytkownika, który mi tą ciszę w aucie zrobił to pomyliły mi się literki nie gorlk79 tylko gorik79, ale to chyba wszyscy wiedzą :D sorry :)
  13. Powiem szczerze, że u mnie była już jakaś masakra z tym trzeszczeniem, miałem wrażenie że odgłosy dochodzą z każdej strony. Problem dziś został rozwiązany. Taśma teflonowa i po sprawie. Cisza w aucie :) na trzeszczące uszczelki i wszelkiego rodzaju odgłosy polecam taśmę teflonowa, a zakładał mi ja użytkownik gorlk79. 100% satysfakcji :) pozdrawiam i życzę wszystkim ciszy :D
  14. Drodzy użytkownicy forum BMW:) dla zainteresowanych u mnie też strasznie trzeszczały drzwi do dziś. Po przeczytaniu wielu informacji na ten temat, postanowiłem niczym nie smarować uszczelek itp.tylko skorzystać z usługi użytkownika golik79. Jedna wizyta i problem z głowy, Jeżeli macie problem z trzeszczącymi uszczelkami, wnetrzem w swoich autach polecam odezwać się do niego, pomoże na pewno, satysfakcja gwarantowana :)
  15. Mam to samo u siebie. Z tego co się dowiedziałem to Podobno normalne to jest w tym modelu, wiec Dziwne że tak długo trzeba czekać w aso...
  16. kkamo84 odpowiedział(a) na kkamo84 temat w E90, E91, E92, E93
    Kolego kupiona. Potrzebuje fachowca od bmw. W Warszawie taki co by nie zdarl za mocno. Chce.żeby obejrzał dokładnie. Wymienił co trzeba i wyraził opinię:-)
  17. kkamo84 odpowiedział(a) na kkamo84 temat w E90, E91, E92, E93
    Z tego co wyminiles posiadam tylko czujnik lakieru. Jak coś to podjade do serwisu na kompa. Jadę z rana oglądać.
  18. kkamo84 odpowiedział(a) na kkamo84 temat w E90, E91, E92, E93
    Czyli na pierwszy rzut oka wszystko ok?:-) czym sie kierować przy oględzinach? Na co patrzeć, zwrócić większą uwagę? Auto z salonu polskiego więc może ma ktoś możliwość sprawdzić jego historię serwisu po vin?
  19. kkamo84 odpowiedział(a) na kkamo84 temat w E90, E91, E92, E93
    Wbavc310x5py53868 Rozkoduje ktoś? Może ktoś pomoże?
  20. kkamo84 odpowiedział(a) na kkamo84 temat w E90, E91, E92, E93
    czyli co jechać, oglądać, sprawdzać i brać na serwis? na serwisie mi chyba powinni powiedzieć co i jak z tym autem?
  21. kkamo84 odpowiedział(a) na kkamo84 temat w E90, E91, E92, E93
    Tylko sedan wchodzi w grę :) Więc co sprawdzić przed zakupem? o co pytać właścicieli? Auto z salonu polskiego, to chyba dobrze :) Jakie są częste usterki tego modelu? paliwożerny? tz.ile w mieście bo to najbardziej mnie interesuje :) e90 czy e60 co będzie droższe w utrzymaniu? :) Będę wdzięczny za podpowiedzi:)
  22. kkamo84 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam, jestem nowy na forum. Szukam auta i padło na bmw. Zastanawiam sie czy wybrać e90 320d, czy może e60 530d. Na temat 5 już pewnych informacji zaciągnąłem, więc chciąłbtm wiedzieć coś wiecej o 320d. Podoba mi się ten egzemplarz http://allegro.pl/bmw-e90-320d-navi-xenon-skora-comfort-full-opcja-i3378528260.html#tabsAnchor co o nim powiecie? Może ktoś oglądał, pytał itp. Czy przebieg 250tyś.to duzo na ten silnik itp. Prosze o podpowiedzi i ukierunkowanie co do treści tematu :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.