Treść opublikowana przez albizkit
-
320ci swap kierownicy z4 do e46
Witam , mam takie pytanie, moze głupie ale ... Więc, czy jest możliwość przeszczepienia kierownicy z z4 do e46 , tak zeby wszystko chodziło , tempomat i radio . i czy wogole moze wejsc ? pozdr
-
jak wyciagnac zarowke z halogena ? coupe
nie wierze ze nikt z was nie zmienial zarowki w halogenie :)
-
jak wyciagnac zarowke z halogena ? coupe
witam jak w temacie . jak mozna to zrobic w najprostrzy sposob ? trzeba bawic sie w kanale ? pozdrawiam
-
listwy chrom na drzwi ? skąd za ile ?
Witam Czy wie ktoś w jakiej cenie mozna dostać chromowane listwy na drzwi do coupe ? moze ma ktos do sprzedania ? :) pozdrawiam
-
jakie fele stalowe na zime ? do rozmiaru 205/55/16
jaki wzor i jaka cena :) ?
-
jakie fele stalowe na zime ? do rozmiaru 205/55/16
nie wierze ze nikt nie wie nic na ten temat :)
-
jakie fele stalowe na zime ? do rozmiaru 205/55/16
Witam zastanawiam się nad kupnem felg stalowych 16 do mojej buni. Chce na nie założyć kapcie GY UG7 o rozmiarze 205/55/16. Jakie felgi (o jakiej szerokości ) były by najlepsze do tej opony. http://moto.allegro.pl/item253803611__igly_oryginal_bmw_e87_16_5x120_.html czy http://moto.allegro.pl/item253502336_bmw_3_nowe_felgi_stalowe_5x120x72_5_7j_16.html z góry dzięki za odpowiedz
-
silnik gaśnie :(
mialem takie same objawy, auto gaslo przy lekkim poruszaniu albo na luzie, szczegolnie na swiatlach jak wrzucalem sprzeglo. Problem rozwiazalem - czujnik polozenia walu korbowego - koszt w aso 250 zl
-
czy do lamp bez soczewek można włożyć zestaw xenonów
z tego co widzialem do sedana są duzo tansze coupe , i ogolnie do coupe to zadkosc, nawet modele po lifcie sa tansze od coupe przed
-
czy do lamp bez soczewek można włożyć zestaw xenonów
znalazłem coś takiego : http://www.allegro.pl/item239355695_bmw_e46_coupe_r_1998_01_xenony.html co o tym sądzicie ?? wiem tylko ze juz chwile to jest na allegro moze ktos wie wiecej , ma jakies info ? pozdr
-
czy do lamp bez soczewek można włożyć zestaw xenonów
no tak tylko w temacie chodzi o to czy mozna to zastosowac w lapach bez soczewek. Np mam starą CLK i tam są xenony fabryczne, lampy nie mają soczewek ani samopoziomowania , tylko spryskiwacze
-
czy do lamp bez soczewek można włożyć zestaw xenonów
energy_bmw jaki masz zestaw ?? kupowales na allegro ? co myślicie o tym http://www.allegro.pl/item227845318_xenon_h1_h3_h7_hb3_hb4_xenony_d2s_d2r_denso.html lub o tym http://www.allegro.pl/item228780390_xenony_xenon_h1_h3_h4_h7_hb3_hb4_gwarancja_12mies.html jest jakas roznica miedzy nimi ? czy przetowrnice są tak wazne i czy maja jakis wplyw na jakos swiecenia ?
-
czy do lamp bez soczewek można włożyć zestaw xenonów
witam, rowniez chce wpakowac xenony do mojej beti bez soczekwek. Moze ktos polecić jakiś zestaw np z allegro ?? pozdr
-
Gasnie przy hamowaniu
nie wiem czy pomogę bo nie mam gazu, ale maiłem to samo u siebie w benzynie, auto gasło przy wrzuceniu na luz , przy hamowaniu i przy delikatnym ruszaniu na sprzęgle. Było to bardzo niebezpieczne szczególnie na skrzyżowaniach :duh: rozwiązanie - do wymiany czujnik położenia wałka rozrządu
-
Automatyczne włączanie świateł ? da się zrobić ?
nie, nie mam literki A a można zaprogramować np że światła świecą się kilkanaście sekund po wyłączeniu silniki a potem gasną ?
-
climatronic , włąncza i wyłąncza sprężarke ?? problem ??
tylko mi chodzi o to czy to jest normalne że sprężarka włącza się i wyłącza kilka razy w ciągu minuty ??
-
Automatyczne włączanie świateł ? da się zrobić ?
wiem ze coś takiego jest, ale skoro w e39 wystarczy uruchomić pewną opcje w kompie, to może tak też w e46 jest , o to mi chodzi i czy są jeszcze jakieś inne opcje które można przez kompa włączyć.
-
Automatyczne włączanie świateł ? da się zrobić ?
Witam Mam takie pytanie , czy jest możliwość włączenia automatycznego włączania świateł poprzez podłączenie buni do kompa ? Słyszałem że jest taka możliwość w e39 a czy w e46 też tak jest ? Co można jeszcze ustawić podczas podłączenia do kompa ? pozdrawiam
-
climatronic , włąncza i wyłąncza sprężarke ?? problem ??
ok, wielkie dzięki , uspokoiłeś mnie :)
-
climatronic , włąncza i wyłąncza sprężarke ?? problem ??
czyli to ze popracuje 50 sekund wyłączy się na 10 i znowu popracuje i tak ciągle to jest norma ? sorrka ze tak pytam ale co chwila mam jakieś problemy z moją beti :(
-
climatronic , włąncza i wyłąncza sprężarke ?? problem ??
proszę o pomoc osoby która mają climatronic , bo idzie zwariowac :/
-
climatronic , włąncza i wyłąncza sprężarke ?? problem ??
czy tak sie u Was też dzieje ?
-
climatronic , włąncza i wyłąncza sprężarke ?? problem ??
na luzie jak mam włączony 1,2 bieg w climatronicu to obroty falują gdy słychać taki ssyk jak sie sprezarka zalancza i tak co kilkanascie sekund. :/ chłodzi tak samo bardzo dobrze, nie wiem czy tak było wczesniej dzisiaj dopiero to zobaczyłem. Na wyższych biegach climatronicu nie slychac tego a obrotu są stałe :/ co to może być ? czy to normalka ? dodam tylko ze miesiąc temu robiłem przegląd klimy , dobiłem gazu i sprawdzili mi szczelność i wszystko ok. przycisk ze klima chodzi swieci sie, poprostu na niskich biegach climatronicu slychac jakby sie wylanczala i wlanczala co chwila (10sekund wylonczona z 50 włąnczona) na obrotach na luzie tez to widac
-
climatronic , włąncza i wyłąncza sprężarke ?? problem ??
Witam, dzisaj zauwazyłem jak stałem na postoju i miałem radio wyciszone że sprężarka mi się wyłancza i po jakiś 10 sekundach znowu włancza i tak ciągle w takich samych odstępach czasu :/ zauwazyłem to dopiero dzisaj jak byłem na postoju bo zreguły głośnio radia słucham :/ zauwazyłem ze dzieje się tak na 1, 2 biegu , czasem tez na 3, na wyższych sprezarka cały czas chodzi. Dodam ze na zewnątrz było 20 stopni a w środku tez mialem ustawione na 20 i klima chodziła na 2 biegu i wtedy to zauwazyłęm ze się włancza i wyłancza , widać to takze na obrotach. :/ byłem dzisiaj u magika z PDC i pytałem się go oto to powiedział ze to normalka :/ czy tak powinno być ?? prosze o pomoc bo co chwila cos mi sie dzieje z beti :cry2:
-
czojnik temperatury zewnętrznej ?? problem :/
chyba te zdjecia to nie przedstawiają czujnika temp zewnętrznej ?? może sie myle ale wątpie zeby taki czujnik był przy silniku gdzie temperatura jest troszke duza :/ jak myle się to prosze o poprawienie mnie :)