Treść opublikowana przez albizkit
-
instalacja org. xenonów
mrugają ? a przeprogramowałes kompa ? wszystkie lampy czy tylko jedna ?
-
lekko wieje zimnym powietrzem przy dźwigni zmiany biegów
me too :/
-
e46 BUSINESS vs PROFESSIONAL
moze wypowie sie jakiś użytkownik który ma u siebie cd profesional ?
-
instalacja org. xenonów
ok :) dzieki w takim razie biore sie za montowanie :)
-
e46 BUSINESS vs PROFESSIONAL
ze zdjecia widac tak jakby profi mialo funkcje cd-text ? wie ktos cos na ten temat ?
-
instalacja org. xenonów
witam mam zamiar założyć sobie orginalne xenony do cupety. I mam kilka pytan do Was Drodzy Koledzy w tej sprawie : 1. Jest potrzeba ciągnięcia dodatkowych kabli do xenonów, czy wystarczy wpiąć się w wtyczke od zwykłych lamp ? 2. Z tego co przeczytalem w postach, w komputerze pojawi sie komunikat o spalonych żarówkach, a czy on zniknie jak włącze xenony ? 3. Xenony nie będą migać np co 30 sekund jak komputer bedze testował żarówki ? 4. Trzeba zmieniać przełącznik od świateł z reczną regulacją na wersje od xenonów ? Ogólnie, najbardziej interesuje mnie to czy jak mechanik założy mi lampy, to będę mógł dojechać w nocy do magika od kompa zeby mi je aktywował w komputerze. Czy będą świecić normalnie ? (poza komunikatem o spalonych żarówkach) pozdrawiam
-
e46 BUSINESS vs PROFESSIONAL
witam ;) jaka jest roznica między radiem CD business a professionalem w e46 ? czy jest to roznica mocy ? montazu ? funkcji ? itp business: http://www.code.ee/206ior.jpg professional: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.3dh.de/3dh.de/wp-content/uploads/2007/07/dsc01917.JPG pozdrawiam
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
wlasnie otrzymalem kierunki, czekam na inne paczki
-
H7 Philips X-TREME POWER
mam takie u siebie, całkiem dobrze sie spisują duzo lepsze od blue vision
-
jaka jest pojemnosc zbiornika paliwa w 316 compact e36?
jak miałem 316 compacta to w zimie na kompie wskazywał spalanie 16 l :/ ale coś było na sto nie tak z silnikiem
-
jaka jest pojemnosc zbiornika paliwa w 316 compact e36?
mi kiedyś w compactie wchodzilo max 55 :)
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
ok, jak tylko cos dojdzie to dam znac, dzieki
-
Problem z centralnym zamkiem plus poduszka
podpinam się do pytania. Mam tak samo , musze zamykać i otwierać kilka razy zeby rygle wyskoczyly, z regoly wychodza na 1/3 wysokości albo wogole, dopiero po kilku razach zamykania i otwierania wyskocza. Wie ktoś co to może byc ? pozdr
-
czujnik cofania - jak wyciągnać ?
Witam, chce wymienić czujnik cofania w coupe, gdzie jest na takiej czarnej listwie na samym dole zderzaka. Jak mam to zrobic ? co trzeba sciagac ? mozna ta listwa jakos wyciagnac ? jak to zrobic ? prosze o pomoc, pozdrawiam
-
czujnik cofania pytanie o wymiane
nie wyczuwam tylko jak przyłożyć palec to czuć impulsy, tak samo jak jak przyłożysz ucho to słychać cykanie. A moze się myle :?: :roll:
-
czujnik cofania pytanie o wymiane
Witam ostanio na komputerze wykazalo mi ze padl jeden czujnik cofania , jednak czy jest to mozliwe gdyz jak dotykam kazdy czujnik palcem to czuc impulsy. Drugie pytanie, jak zamowie czujnik to musze kasowac blad w kompie czy odrazu bedzie chodzilo ? dodam tylko ze przy wrzuceniu wstecznego piszczy mi przez kilka sekund i potem cisza pozdrawiam
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
:) polskie konto będzie najlepsze :) jak juz bedzie odpowiedz to na PW daj znac
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
ok, może być. Poczekamy co napisze o tej przesyłce. Jak bedziesz miał odpowiedz to podaj mi swoje dane na PW i prześle Ci kase. Dzieki i pozdrawiam
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
ok :) dzięki :) czekam na info :)
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
cool_wicia dałbyś rade zamówić mi coś takiego : http://cgi.ebay.de/BMW-E46-COUPE-10-01-04-03-FRONTBLINKER-BLINKER-CHROM_W0QQitemZ170167671117QQihZ007QQcategoryZ72712QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.de/BMW-Schaltknauf-M-Chrom-Leder-E30-E34-E36-E39-E46-Z3_W0QQitemZ200169877370QQihZ010QQcategoryZ53959QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.de/BMW-E46-3er-TACHORINGE-CHROM-snap-in-165_W0QQitemZ190170381691QQihZ009QQcategoryZ72978QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.de/Di-Schaltrahmen-dezent-chrom-Aluminium-BMW-E46_W0QQitemZ280172303783QQihZ018QQcategoryZ72933QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem 2 x http://cgi.ebay.de/Pb-Blenden-Schalter-eFH-2x2fach-Chrom-BMW-E46_W0QQitemZ280170428267QQihZ018QQcategoryZ72933QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.de/P8-Blende-Warnblinkschalter-Chrom-BMW-E46-X5-Z4_W0QQitemZ280172140728QQihZ018QQcategoryZ72933QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem :)
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
dzięki nie zauwazyłem, także odpada :/
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
tak dokładnie to ta
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
przeleje cała kasę na Twoje konto, zanim to kupisz :)
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
Witam :) mam takie pytanie do wszystkich na forum :) czy jest ktoś z Was w stanie zamówić mi coś takiego : - http://cgi.ebay.co.uk/E46-CHROME-GEAR-GAITER-SURROUND_W0QQitemZ170164804876QQihZ007QQcategoryZ40199QQcmdZViewItem i - http://cgi.ebay.co.uk/BMW-Schaltknauf-M-5-Gang-Chrom-Leder-M3-M5-E36-E46-E39_W0QQitemZ120180646160QQihZ002QQcategoryZ53959QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Oczywiście osobą która mi to zamówi dostanie jakiś % od tego :) Nie mam konta na ebayu i paypalu i zabardzo nie wiem jak w to się bawić także prosiłbym o pomoc :) pozdrawiam
-
320ci swap kierownicy z4 do e46
nikt nic nie wie na ten temat ?? a czy tą kierownice ( mam taką tylko z wielo funkcją ): http://moto.allegro.pl/item267454796_kierownica_bmw_e36_z_airbagiem.html można zamienić na tą ? tak zeby tempomat i sterowanie radiem chodziło bez problemów ? http://moto.allegro.pl/item268086224_bmw_m3_m_power_kierownica_e46.html pozdr