Treść opublikowana przez Rivasi
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Powiem wiecej... jest wrecz zjawiskowa ! :D
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
twoja zona ma po prostu dobry gust !
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
kilka ofert z allegro miedzy 140 a 160 zl : http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-kpr-v4-aut-1-2-0907&order=p&string=dyfuzor+e90&price_from=140&price_enabled=1&price_to=160 na salesafter w niemczech jest za 49 euro netto nowy bez znizjk 5%. ten pomalowany jezeli jest ladnie to faktycznie ma atut ze sie tylko montuje.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
faktycznie przepraszam na telefonie mi zdejcie przykrylo opis a wiec myslalem ze ze to byla cena za dwie albo jedna tylko zdjecie pomylone tylko za 200 zl masz nowke sztuke orginalna na stronach internetowych w niemczech a wiec 150 zl za jeden to nie jest ciekawa oferta bo na samym allegro jest takich z 5 w tej cenie.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
jest blad w opisie Po A/ to nie jest dokladka do 335 na pierwszym zdjeciu po B/ to albo mùa dwie dokladki i wtedy za 150 zyla to okazja
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
powiem ci szczerze ze zostawilem u siebie w turasie rozwiazanie OEM jak chodzi o spoiler z takiej samej przyczyny... ale bardziej mi sie podoba rozwiazanie takie scalone tylko trzeba miec lakiernika na poziomie :) a ja nie mam :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
jest jakosciowo duzo gorsze od skory to taki plastik udajacy skore mozna by powiedziec.
-
Mój Potworek 320si -Sprzedane temat do zamknięcia.
a ten kwarc to na elementy plastikowe dales rozumiem. Jakie to ma plusy zrobienie czegos takiego na plastikach ?
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Piekny samochod, zdecydowanie lepiej na ostatnich felgach ale 19 to jednak 19 i zawsze warto dla wygladu jest zakladac :) Za to te listwy z lakierowanej sklejki sa okropne i nie pasuja do tak pieknego auta do wymiany wedlug mnie :)
-
Kontrolka oleju (czerwono) i kontrolka mocy silnika (żółto)
Zobacz w menu ile ci zostalo wedlug kompa o wymiany, jezeli nie przekroczyles tej wartosci (a czasem moze ona byc bardzo niska w zaleznosci od oleju bo czujnik czasem zle analizuje jakosc oleju bo ma taka funkcje) to mozesz miec bardziej powazny problem bo to znaczy ze masz nieprawidlowe cisnienie oleju a wiec zazwyczaj problm jest powazniejszy i kosztowny.
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
ouch jest nisko... ktory gwint lozyles ? wyglada dobrze tyko czy nie bedzie kolo dobijalo ?
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
a widze ze jest sezon na tylne spoilery do E90 :cool2: Mi sie to rozwiazanie podoba ale sadze ze warto zrobic jak kolega michal i zrobic tak abu go wkomponowac jak by to byla jedna czesc
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
precyzuje to jest dokladka do zderzaka m pakiet z tego co widze
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
bardzo ale to bardzo ladna i staranna praca :cool2: gratuluje !
-
Jak doprowadzić swój silnik do czystości technicznej w E9x
Twoi mechanicy maja niski poziom zawodowy jezeli naprawde mowia to co pisesz. To refleksja ktora dominowala 15 lat temu i juz wtedy nie byla prawdziwa. Dzisiaj produkty dostepne sa stosowane codziennie przez rzesze kierowcow z powodzeniem. Oczywiscie lewy mechanik zawsze bedzie wolal ci naprawiac silnik niz ci doradzic jak dobrze go eksploatowac. Produkty firm jak 3M, LM, BASF, Archoil itd sa bezpieczne a teksty typu "moga skutecznie przeplukac kieszen" jest tylko wyrazem niewiedzy i poleganiu na opinii slabego mechanika.
-
Mój Potworek 320si -Sprzedane temat do zamknięcia.
Po prostu przelales olej i masz czujnik za 1K zyla do wymiany, dobrze ze tak ni ze ze ci silnik cieknie :mrgreen:
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
Jezeli myslisz ze ci sie poprawilo dzieki Mobil 0W40 a niz Archoilu 2300 to przejdz na Motul XCESS 5W40, jezeli bedzie dalsza poprawa do jednak byl to archoil nie mobil.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
JAK SIE TESTUJE i8 TO SIE JEZDZI i8, NIE TO ZE JESTEM ZAZDROSNY, BO W OGOLE WCALE, NIC A NIC HEIN NIE DLATEGO PISZE DUZYMI LITERAMI :twisted:
-
[E87] 120d damianz
No coz to dla takich ludzi stworzylo sie inkwizycje !!
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Felga jest fajna i pasuje do auta tylko moze bym tam wlozyl jakis dystansik bo na zdjeciach sie jednak mocno chowa cale kolo. zgadzam sie tez ze srebne listwy sa tak piekne ze wole je zostawic dla kogos innego kto na nie zasluzyl :) a piano black zrob u dobrego lakiernika na najlepsza opcja !
-
[E87] 120d damianz
Megane 2 RS cup to jednak jest kawal samochodu tylko trzeba to umiec prowadzic to nie jest dane jak na przyklad ktos cale zycie na dizlu latal :mrgreen: a myslales o Golf gti lub R z poprzedniej generacji ?
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
nie mialem czasu, zaloze jak tylko wroce z usa za jakies 10 dni i zrobie zdjecia.
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
mi jeszce nie udalo sie zrobic jazdy probnej, de visu jest tak jak napisane przez randalla i w sumie to dobry samochod w swoim segmencie, robi dobre wrazenie (nie mowiac o jezdzie ktorej nie robilem) tylko problem zaczyna sie jak sie zestawia jakosc do ceny... a nie mozna pominac tego watku. Dla mnie premium to wyzsza cena ale wyzsza jakosc, tutaj jest wyzsza cena z porownywalna jak nie gorsza w niektorych wypadkach jakoscia i z nizszym wyposazeniem i tu sie odwoluje do Nowego Renault espace.
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
No niestety taka jest aktualna sytuacja ze od seri F moze oprocz seri 1 i 7, to BMW zmienilo juz calkowiscie swoj target i tak jak mowisz nie ma za bardzo czegos naprawde ciekawego. Szukamy aktualnie drugiego samochodu wiekszego i w BMW jedyna opcja ktora byla wiarygodna to F01 Z 3 lirowym dizlem. Reszta wlaczajac w to X5 i czy serie 5 itd to samochody ktore do jakosci premium podchodza al jak porownujesz to konkurencji to za ta sama cene masz lepiej a w prowadzeniu te auta juz sa na tym samym poziomie i sie skonczy prawdopodobnie na nowym Volvo XC90 w benzynie bo jezeli seria F01 jako taka jest ok to jej jednostki benzynowe sa po prostu zbyt narazone na usterki przy naszych przebiegach a kupno dizla w aucie osobowym to dla mnie "osobiscie" pomylka.
-
E90 325i a 330i
okolo : 12 tys silnik z niskim przebiegiem z gwarancja 6 miesiecy, dodatkowym osprzetem i instalka pro.