Treść opublikowana przez Rivasi
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Kw najlepszy wybor (i najdrozszy) gratuluje. ladne autko :)
-
[e90] Jaki olej?
jestem ciekaw twoich odczuc i jak przejedziesz do wymiany to wyslij mi 200 :)
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
piescienie.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
fajny jest potwierdzam
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
to wynik absolutnie watpliwy to prawie 0,7 seks wiecej niz najnowsze "911 turbo s super sprint ultra lala"
-
[e90] Jaki olej?
low saps
-
E90 320d Sparkling Graphite | Poszukiwanie następcy :)
orginalne szyby przycielniane daja jednak duzo lepszy efekt niz folia a mozna je dostac w dobrej cenie uzywane.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Te listwy z F30 to juz na F30 wygladaja zle, przerobienie na E9x moze byc fatalis ale tak srodek wymagal byl pracy ewidentnie.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
ELMENTY NA CZARNO to dobry pomysl bo jest ladna ale troche taka czerwona plame robi.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
jak by ktos chcial to mam jeszcze czerwone od bimiana moge wyslac.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dobry pomysl i dobre wykonanie :)
-
KOMPENDIUM || N52 (325i, 328i, 330i) + ogólnie o E90
DAWAJ TA FIRME W LODZI ! :mrgreen:
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
jeszcze trzeba liec odpowiedniego lakiernika :)
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
zazdroszcze ci twojego lakieru !
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
aaaa.... Deska rozdzielcza to podstawa skonczonego projektu :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Dokladnie. JA teraz nakladam wosk raz w miesiacu i wiem ze po umyciu samochod wyglada tak jak po nalozeniu wosku. Dla kogos bez prawy jak ja to jakies 3 godziny ale sadze ze w dwie da sie zrobic caly proces. Przy okazji jest to ekonomicznie bardzo dobra opcje nawet przy bardzo luksusowych woskach. Tego wosku kladzie sie bardzo malo jednorazowo a robiac to co miesiac, to puszka 200ML ci starcza na dwa lata spokojnie a wiec biorac wosk juz bardzo luksusowy w granicach +/- 100 EUROS to nie jest duzy wydatek na jedno woskowanie miesieczne (dwuwarstwowo). Ja aktualnie uzywam waxxadict Vitreo (http://www.waxaddict.co.uk/shop/waxaddict-wax/signature-wax-200ml.html) i oprocz efektu ktory mi sie bardzo podoba, wielki plus tego wosku jest jego prostota kladzenia co dla mnie jest bardzo wazne. W piatek akurat polozylem Waxxadict Quartz (dostalem probke) czyli ich najdrozszy wosk i powiem ze efekt jest fajny ale polozenie wosku nie jest juz tak proste jak z Vitreo. Jak skoncze puszke moze wezme Waxxaddict Edition 21 czyli polka wyzej od Vitreo, bardzo mi ta marka przypadla do gustu z kilkoma produktami. a ze to galeria to porywam jedno zdjecie ze strony JUST GOOD DETALING, tak wyglada lala po wosku Waxaddict Quartz :
-
E91 325i Touring, uszk. zawias klapy, nowe żarniki
one juz byly dead po przelocie 100K :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Fajnie wyszlo, tak naprawde masz powloke i luksusowy wosk bez wszystkich minusow powloki. Przetestowalem juz chyba z 5 powlok (od 450 do 2200 zl) i wszystkie sa bardzo bliskie sobie i nie spelniaja zalozen ktore reklamuja czyli : - twardosc 9H to mit, w ogole nie brac pod uwage tego elementu. Znam jedna powloke ale polozona 5 warstwowo ktora wizualnie symuluje 9H ale dalej nie jest twardoscia 9H - hydrofobizacja : jest oczywiscie ale dzisiaj jestes w stanie miec ta sama hydro co powloka za 30 zl na caly samochod a wiec pomijalne. -odpornosc na korozje : tak powloka nie koroduje ale w zaden sposob nie czyni to elementu karoseri odpornym na korozje - gleboki polysk : tak ale jednoczesnie efekt plastikowy - odpornosc na utlenianie : Mit, zadna z powlok nie jest w czasie odporna na utlenianie, juz po 3 miesiacach jest znaczace zmatowienie powloki tyle ze postepuje to w czasie a wiec uzytkownik nie jest tego swiadomy. - anty grafiti : bez komentarza sprobujcie sami jezeli w to wierzycie. Powloka ma trzy tak naprawde zalety : - ulatwia czyszczenie samochodu ludzia ktorzy nie zajmuja sie swoim samochodem tylko od czasu do czasu splokuja go karscherem i tak tutaj efekt jest lepszy takiego zabiego przez powloke ale dobry wosk chocby ten z SIO2 robi to samo - ultawia zachowanie w stanie perfekcyjnym samochodu typu kolekcjonerskiego, uzywanego latem na wyjazdy na miasto. - jezeli powloka ma twarlosc faktyczna mniej wiecej roczna bez odnawiania, to wosk po dwoch miesiacach traci swoje wlasciwosci. Trzeba jeszcze zaznaczyc ze roznice faktyczne dla konsumenta miedzy powloka za 2200 zl a taka za 400 zl sa... kosmetyczne.
-
e90 335d
w ringach sa sadze najlepsze ledy do pre liftu firmy weiss.
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
mowisz to bo nie jezdziles nowym XC90... :) to jest naprawde klasa premium.
-
E91 325i Touring, uszk. zawias klapy, nowe żarniki
uhu tylko jak sire pozbywasz produktu z nerek ? sa naprawde bardzo dobre produkty ktore nie maja tego problemu a wiec uzywanie maguiarsa wedlug mnie nie jest tutaj zalecane.
-
E91 325i Touring, uszk. zawias klapy, nowe żarniki
nie uzywaj tego srodku jezeli masz ciemny lakier bedzie straszna kicha.
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
W jakim wieku masz swoją trójkę dzieci? Bo właśnie się zastanawiam czy przy swoich dzieciakach iść przy w stronę suvów czy jednak trochę "pudełkowatych" vanów. idz w pudelk0 albo crossovera typu Espace albo badzo duzy SUV typu amerykanskiego
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Bardzo fajnie wyszedl ten zderzak M3 :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
jezeli nie bierzesz pod uwage aspektu ekologicznego to nie ma dzisiaj powodow aby sie przesiadac na benzyne, lepiej isc w silniki elektryczne ktore juz sa powyzej dizli tylko na razie jest drogo. Za to jezeli bierzesz to zaden argument dizla cie do niego nie przekona.