Treść opublikowana przez Rivasi
-
dziwny brak mocy 325i
Mailem ten sam problem w mojej okazalo sie ze winnym byl padniety Przeplywomierz.
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
a byl mit o zmianie obwodu przy naciaganiu ? :?:
-
Jaki silnik do e90?
z tego co patrzylem miesiac temu na mobile, to wszystko ponizej 30K euros bylo po wypadkowe ale sadze ze da sie znalesc ze 27/28K cos wiarygodnego (+ akcyza oczywiscie)
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
vardzo dobry wybor ! masz technologie KW tylko nie w inoxie.
-
Jaki silnik do e90?
Sadze ze warto sie zainteresowac tym egzemplarzem . E92 330i Full performace lacznie z fotlami i kierownica i carbonem zewnatrz wewnatrz oraz mechanika. ultra zadbana z tego co widze. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-unikat-bmw-performance-330i-e92-ID6y5RmL.html Nie znam sprzedawcy nie wiem kto to jest ale auto mi sie podoba. Nie kupil bym go bo to manual ale poza tym to bajka. Polski salon, bezwypadek, przebieg sprawdzony ponizej 80000 km, wszystko na pieczatkach ktorych autentycznosc mozna sprawdzic od reki. Nawet na tym forum.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
To wola o pomstwe... beuuu az mnie ciarki przeszly. :( To chyba ewidentna reklamacja.
-
e93 335 ---> M3 e92
przepraszam cie przypomnij mi prawdoôdobnie mi umknelo
-
e93 335 ---> M3 e92
wapniakiem !
-
e93 335 ---> M3 e92
w kazdym poki przyciski zmiany sa jak w F1 na kierownicy ale prawda jest ze jezeli sa to lopatki za kierownica maja +/-. Wyglada na to ze jestem hasbeen.
-
e93 335 ---> M3 e92
np Porsche ale faktycznie jak przegladnolem to jest duzo samochodow sportowych z + z jednej strony i minus z drugiej, to ciekawe bo jak jezdzilem sprtowymi samochodami bylo to uwazane za udogodnienie dla "niedzielnych pilotow" ale moze czasy sie zmieniaja w takim razie bo jednak trudno uznac ze Lotus to cos innego niz auto sportowe.
-
e93 335 ---> M3 e92
roznica taka ze przed liftem masz lopatki typowo sportowe dzialajace jak w aucie sportowym a po lifcie sa lopatki z oznaczeniem +/- czyli lopatki dla cywila ktory kupil za duza moc na swoje mozliwosci.
-
Jaki silnik do e90?
jezeli chcesz jezdzic cabrio a nie miec samochod codzienny ktory przy okazji sluzy za cabrio to nie kupuj dizla tylko benzyne 330i mini. Edit : No nie glupoty opowiadam jezeli chcesz miec cabrio tu kup Z4, chrzan E93 a jezeli chcesz miec samochod na codzien a przy okazji cabrio na zloty (nie lubie was za ten drugi lipca :mrgreen: ) to wez E93 z 3 litrowym dizlem i najlepiej 335D.
-
E91 330xd Shadowline M-Pakiet
dokladnie to co ja mialem kopka w kropke na poczatku. :mrgreen:
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
Masz wersje robiona w usa , problem dotyczy silnikow montowanych w niemcech w dwoch fabrykach.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Tydzien udalo mi sie kupic pare za 1025 euros z transportem do wawy na gieldzie profesjonalnej we francji... byly zle opisane (jako fotele samochodowe...) a poki nie otworzysz ogloszenia to nie widzisz zdjec, przypadek ze otwarlem. Ale nawet za ta cena to jest ok cena... w dobrym stanie chodza po 8 tysiakow za pare i wiecej, obszyte tak super ultra widzialem za 15 tys zl para.
-
Jaki silnik do e90?
ok to jak kupisz Stormtroopera to mi wyslij ile chcesz za swoja Z3 do spojonych letnich przejazdzek.
-
BMW 320d 2010 M-Sport
przeciez tu chodzi o style, 90% tutaj ludzi na forum nie umie wykorzystac nawet 50% mocy z tych 400 koni 335D. Daj ludzia sie bawic :) i tak jak mowil kolega poprzednio ciekawe zestawienie drewno i bialy komplet skor.
-
E91 330xd Shadowline M-Pakiet
Klasyczny touring czarny ze srednymi ozdobami w srodku, powodzenia w modzeniu :mrgreen:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
wczesniej jezdzilem na Contisport contact, teraz jestem na tych Eagle F1 i nie sa zle ale contisportcontact troche lepsze a szczegolnie mniej halasu ktory jest dla mnie wysoki z tymi kolami.
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
zazwyczaj problemy z tlokami i problem olejowy zaczyna sie okolo 200 tys km.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
mozna tez wziasc klapki poprawione bo brak klapek ci ogranicza silnik i to nie malo... moze z tad to trzesienie bo to czesty objaw, nie sa tu dla designu :) to polski post z tego forum : viewtopic.php?f=70&t=254380 a w stanach, francji i niemczech jest ich troche ze po zaslepieniu klapek zamiast montazu poprawnych, silnik zaczyna powoli drzec, google is your friend. @ kuflon : jestem pelen podziwu ludzia ktorzy sie za takie sprawy biora i im sie udaje fajnie.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
no wrecz przeciwnie, kuflon znalazl ciekawa oferte bo pol ceny od nowej a to trudne do znalezienia niz czeterysetny m pakiet :), dal linka wiec temat wpisuje si jak na medal a juz napewnie bardziej niz twoj post :mrgreen: (<--- ten usmiech to banan to dobre i pozytywne nastawienie do swojego rozmowcy :) ) jezeli uwarzasz ze post sie nie miesci to masz specjalny magiczny guzik, zapewniam cie ze dziala ! i nie musisz robic wtedy postu nie na temat :8)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
no wlasnie tego szukam.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
standard to 80 tys/2lata, to odpowiada na pytanie, teraz opinie ida od niewymieniac bo swiezy olej szkodzi do wymieniac jak padnie :) najlepiej wymieniac w tym samym momencie olej w automacie, xdrive, dyfer i wspomaganiu i ma sie swiety spokoj na ok 100 tys
-
E90 N52 325i - termostat, prosba o potwierdzenie diagnozy
ok sorry myslalem ze miales automat, to w takim razie 12L/100 w miescie przy spokojnej jezdzie jest jak najbardziej do uzyskania, jest ewidentnie problem.